تهرانپارس

خرید
تعداد آگهی ها 257 بازدید
رهن و اجاره
تعداد آگهی ها 159 بازدید
تهرانپارس نام محله بزرگی در شمال شرق تهران می باشد این محله بزرگ در مناطق ۴ و ۸ شهرداری تهران واقع شده است. تهرانپارس دارای 4 فلکه اصلی می باشد به نام های اول ، دوم ، سوم و چهارم معروف می باشند. این محدوده از سمت شمال به بزرگراه همت، از جنوب به خیابان دماوند، از شرق به بزرگراه دوران و از غرب به بزرگراه باقری محدود می‌شود. در این محله نیز شهرک‌هایی مانند شهرک شهید بهشتی، شهرک حکیمیه، شهرک امید، شهرک فرهنگیان، شهرک پارس و شهرک کاج قرار دارند.
 • دسترسی ها

  این محله دارای دسترسی خوب و ترافیک روان می باشد ، اتوبان های مختلف مانند باقری و بابایی ، خیابان های پهن و مناسب مانند خیابان دماوند در جنوب آن و خیابان حجربن عدی در مرکز آن باعث شده تا این محله دسترسی عالی نیز داشته باشد.
 • مراکز تفریحی

  مراکز خرید ، رستوران ها و پارک های این محله و مراکزی مانند باغ پرندگان از مناطق تفریحی این محله به شمار می روند.
 • حمل و نقل

  حمل و نقل عمومی این محل مناسب می باشد می توان از مترو و ایستگاه های فرهنگسرا و تهران پارس نام برد و یا از خطوط BRT که از سه راه تهرانپارس آغاز می شود و به سمت غرب می رود. این محله در سه راه تهران پارس ، فلکه دوم و فلکه چهارم دارای پاینه تاکسی نیز می باشد.
 • مراکز خرید

  این محله دارای مراکز خرید متعدد با قمت های مناسب می باشد که می توان از پاساژ سپید و پاساژ پارسیان به عنوان نمونه این مراکز خرید نام برد.
 • بیمارستان

  این محله دارای مراکز پزشکی مختلفی نیز می باشد و برای مثال به بیمارستان تهرانپارس واقع در فلکه سوم می شود اشاره کرد.
 • رستوران ها

  این محله دارای رستوران هایی با قیمت ها و غذاهای متنوع می باشد.

نقشه محله

در همین محدوده:
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم
بد نبود
راضی نیستم