اخبار و مقالات ملک
۰۴ - اسف - ۱۳۹۵

برای خرید یا اجاره خانه در نقاط مختلف دنیا چقدر باید پرداخت؟

آیا دوست دارید از قیمت خانه یا اجاره بها در نقاط مختلف دنیا با خبر شوید و بدانید گرانترین شهر دنیا کجاست؟ با شابش همراه باشید تا مروری بر این شهرها داشته باشیم.

۰۴ - اسف - ۱۳۹۵

پرویز و پونه : ماجرای خونه !

کاری از سروش رضایی اسپانسر : سایت شابش، مرجع تخصصی آگهی های املاک کشور

۰۳ - اسف - ۱۳۹۵

5 روز است به جهرم هیچ مواد غذایی نرسیده است!

محمد رضا رضایی رئیس کمیسون عمران مجلس با اشاره به گذشت 5 روز از شکسته شدن سد محمد آباد گفت: حدود 1300 واحد مسکونی تخریب شده و بیش از 2000 واحد هم نیاز به تعمیرات دارند. سایر خانه ها هم دچار آبگرفتگی شده اند و برای خارج کردن آب نیز به پمپ نیاز داریم.

اخبار و مقالات ملک
۰۴ - اسف - ۱۳۹۵

بهره برداری از پلازای تهران در میدان ولیعصر عج

به گزارش شابش؛ چند سالیست که دورتادور میدان ولیعصر (عج) تهران برای عملیات عمرانی مسدود شده و در حالیکه قرار بود این عملیات 3 ساله تمام شود، 8 سال است به طول انجامیده است. شهرداری تهران قرار است در چند روز آینده از پروژه ای با نام پلازای میدان ولیعصر عج رو نمایی کند تا هرچه زودتر دیواره های فلزی دور این میدان جمع آوری شود.

۰۳ - اسف - ۱۳۹۵

162 میلیارد تومان خسارت سیل در زرین دشت

فرماندار زرین دشت در خصوص بارندگی شدید و سیلاب بوجود آمده گفت: بیشترین میزان خسارت در حوزه راه ها، جاده و پل بوده و حدود 92 میلیارد از 162 میلیارد خسارت وارد شده به زرین دشت، مربوط به این بخش ها بوده است.

اخبار و مقالات ملک
۰۲ - اسف - ۱۳۹۵

نیاز سالانه کشور به دو میلیون مسکن

جمشید برزگر رئیس کانون انبوه سازان مسکن و ساختمان دیروز در مشهد و در اولین همایش ساخت و ساز ، با اشاره به نیاز سالانه کشور به دو میلیون مسکن جدید گفت: هم اکنون هفتاد هزار هکتار بافت مسکونی فرسوده در کشور و جمعیتی در حدود یازده میلیون نفر حاشیه نشین در کشور وجود دارند.

اخبار و مقالات ملک
۰۴ - اسف - ۱۳۹۵

متن کامل مصوبه کمک هزینه مسکن به گروه های کم درآمد

کمک‌ هزینه اجاره خانوارهای کم ‌درآمد ماهیانه به ترتیب تا 2 میلیون ریال برای شهرهای زیر پانصد هزار نفر و تا 4 میلیون ریال برای شهرهای بالای پانصد هزار نفر با افزایش سالانه ۱۰ درصد در نظر گرفته شد.

اخبار و مقالات ملک
۰۳ - اسف - ۱۳۹۵

خانه ای که هیتلر در آن متولد شد

بعد از 60 سال بحث و گفت وگو دولت اتریش در باره سرنوشت خانه کودکی هیتلر تصمیم ‌گیری کرد. ملکی که رهبر رژیم نازی در آن متولد شد، کوبیده می شود و ساختمان جدیدی به جای آن ساخته می شود. تاکنون بسیار پیرامون سرنوشت بنایی که آدولف هیتلر، در آن به دنیا آمده ، گفت وگو انجام شده بود؛ ملکی زرد رنگ که در شهر براوناو، واقع در شمال غربی اتریش که آن را خانه هیتلر نام‌ گذاری کرده اند.

اخبار و مقالات ملک
۰۲ - اسف - ۱۳۹۵

خانه‌ کودکی های دونالد ترامپ

دوره مهمی از زندگی که نقش بسیاری در آینده افراد بازی می کند، دوران کودکی و نوجوانی می باشد. دونالد ترامپ رئیس جمهور این روزهای آمریکا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دوران کودکی و نوجوانی اش حتما در روند موفقیت های او موثر بوده است.