بلاگ شابش مکانی برای تبادل اطلاعات در حوزه املاک است. مطالب این بخش را از دست ندهید!

اخبار و مقالات ملک
۰۲ - بهم - ۱۳۹۵

پلاسکو چرا فرو ریخت؟

فرو ریختن دومین ساختمان بلندمرتبه تهران، تاسف برانگیزترین حادثه ای بود که در چند روز گذشته در کشورمان اتفاق افتاد و خصوصا آتشنشانان کشورمان در این ماجرا آسیب زیادی را متحمل شدند. این اتفاق باعث شد تا شابش گفتگوی دو نفر از کارشناسان ساختمان و اقتصاد را در خصوص علت وقوع این حادثه انتشار دهد.

۳۰ - دی - ۱۳۹۵

6 دلیل برای اینکه ایجاد یک بلاگ را هم اکنون آغاز کنید

به گزارش شابش؛ بلاگ در یک وب سایت املاک، بیش از آنکه فکر کنید میتواند به خرید و فروش ملک یا رهن و اجاره آپارتمان شما ارزش دهی کند. فیتز جرالد یکی از مشاورین املاک در کارولینای شمالی است. او به ما توضیح میدهد چرا باید یک بلاگ املاک را راه اندازی کنیم تا بوسیله آن بازدیدکنندگان خود را افزایش و مشتری سازی خود را گسترش دهیم:

نباید دلخوش به برجام و فروش نفت باشیم

به گزارش شابش؛ یکی از کارشناسان مسکن در خصوص تاثیر برجام بر بازار املاک گفت: کاهش قیمت نفت نسبت به دولت قبل و همچنین افزایش صادرات باعث شده درآمدهای نفتی رشد خوبی نداشته باشند و به همین دلایل برجام نیز تاثیری روی اقتصاد مسکن نگذاشته است.

اخبار و مقالات ملک
۰۲ - بهم - ۱۳۹۵

شاید بعد از 2 قرن پس انداز بتوانی یک پنت هاوس در تهران بخری!

با توجه به بررسی قیمت ملک های لوکس پایتخت، در 3 سال گذشته قیمت پنت هاوس ها 15 درصد افزایش داشته است. با شابش همراه باشید تا مقایسه ای بین قیمت پنت هاوس و درآمد شهروندان داشته باشیم.

۲۹ - دی - ۱۳۹۵

رونق چند سال پیش در حوزه املاک دیگر تکرار نخواهد شد

به گزارش شابش؛ امروز مهمان آقای مهدی عسگری، مدیر جوان و تحصیلکرده آژانس املاک ونک ویلا هستیم. ایشان دارای مدارک لیسانس عمران و فوق لیسانس سازه به ترتیب از دانشگاه های علم و صنعت و خواجه نصیر هستند و چندین سال در حوزه املاک و ساخت و ساز سابقه فعالیت دارند.

با جالب ترین و عجیب ترین خانه ایران آشنا شوید!

تامین مسکن یکی از مهم ترین اهدافی است که خانواده ها به آن توجه میکنند و برای خرید خانه سالها پس انداز میکنند یا از بانک ها وام میگیرند. اما این اهداف برای محمد شافعی زاده متفاوت است.

۰۱ - بهم - ۱۳۹۵

3 توصیه برای مشاورین املاک برای استفاده از شبکه های اجتماعی

در عصر فعلی بسیار سخت است که متوجه شویم هنوز مشاورین املاکی وجود دارند که بدون داشتن شبکه اجتماعی به کسب و کار خود ادامه میدهند و هنوز هم هیچ برنامه ای برای حضور در این شبکه ها ندارند. استفاده از شبکه های مجازی برای مشاورین املاک بسیار سودمند است و شابش هم در این مقاله قصد دارد به همین موضوع بپردازد.

قصر 35 میلیون دلاری مسعود ازیل

به گزارش شابش؛ مسعود ازیل یکی از بازیکنان مطرح فوتبال دنیا محسوب میشود که هم اکنون در آرسنال انگلیس توپ میزند. او ملیتی آلمانی دارد و تاکنون به افتخارات بزرگی در رده ملی و باشگاهی دست پیدا کرده است. ازیل در سال 2013 به آرسنال پیوست تا سومین نقل و انتقال گران تاریخ انگلیس لقب بگیرد. چند روز پیش بود که خبری مبنی بر خرید یک ملک 35 میلیون دلاری با مالکیت ازیل در خبرگزاری ها منتشر شد و بازتاب جالبی در رسانه ها داشت.

۲۷ - دی - ۱۳۹۵

مشاورین املاک مجبورند به فضای مجازی روی بیاورند

آژانس املاک ملت در حوالی میدان فاطمی قرار دارد و چند سالی است که در این منطقه فعالیت میکند. امروز شابش برای انجام مصاحبه به سراغ مجید جدیری مدیریت این آژانس املاک رفته است. برای خواندن گفتگو با شابش همراه باشید.