بلاگ شابش مکانی برای تبادل اطلاعات در حوزه املاک است. مطالب این بخش را از دست ندهید!

۰۱ - بهم - ۱۳۹۵

3 توصیه برای مشاورین املاک برای استفاده از شبکه های اجتماعی

در عصر فعلی بسیار سخت است که متوجه شویم هنوز مشاورین املاکی وجود دارند که بدون داشتن شبکه اجتماعی به کسب و کار خود ادامه میدهند و هنوز هم هیچ برنامه ای برای حضور در این شبکه ها ندارند. استفاده از شبکه های مجازی برای مشاورین املاک بسیار سودمند است و شابش هم در این مقاله قصد دارد به همین موضوع بپردازد.

۲۳ - دی - ۱۳۹۵

نکات کاربردی سئو برای جذب مشتری املاک (قسمت اول)

یک وبسایت بدون بازدید کننده، مانند صخره ای میماند که هیچکسی به عنوان منظره از آن استفاده نخواهد کرد. با شابش همراه باشید تا مروری بر نکات پیاده سازی سئو در یک وب سایت املاک داشته باشیم.

۲۷ - آذر - ۱۳۹۵

استفاده از طبقه بندی و تگ در بلاگ املاک

با شابش همراه باشید تا مروری بر برخی نکات طبقه بندی و تگ در بلاگ املاک داشته باشیم.

۳۰ - دی - ۱۳۹۵

6 دلیل برای اینکه ایجاد یک بلاگ را هم اکنون آغاز کنید

به گزارش شابش؛ بلاگ در یک وب سایت املاک، بیش از آنکه فکر کنید میتواند به خرید و فروش ملک یا رهن و اجاره آپارتمان شما ارزش دهی کند. فیتز جرالد یکی از مشاورین املاک در کارولینای شمالی است. او به ما توضیح میدهد چرا باید یک بلاگ املاک را راه اندازی کنیم تا بوسیله آن بازدیدکنندگان خود را افزایش و مشتری سازی خود را گسترش دهیم:

۱۰ - دی - ۱۳۹۵

28 نکته در تدوین یک استراتژی موفق برای مشاورین املاک

مشاور املاک همانند یک روح آزاد(مستقل) در جامعه میماند و جایگاه شغل املاک میتواند برای محقق شدن یک زندگی فوق العاده، به شما پیشنهادهای بسیار مناسبی را ارائه دهد. با آگاهی و دانش است که یک مشاور املاک در مسیر درستی برنامه ریزی کسب و کار خود را انجام میدهد و با رعایت نکات مهم، تاثیر استراتژی خود را دو برابر میکند. شابش در زیر 28 نکته کلیدی را برای شما عنوان میکند تا بوسیله آنها آگاهی تان در خصوص جایگاه مشاور املاک را افزایش داده تا برنامه ریزی موفقی را در زمینه استراتژی انجام دهید.

۲۷ - آذر - ۱۳۹۵

چگونه بوسیله محتوا وب سایت املاک خود را تغذیه کنیم؟

همانطور که باید تا به حال به آن پی برده باشید، صرف داشتن یک وب سایت نمیتواند منجر به رونق کسب و کارتان شود. حتی زمانیکه ترافیک سایت شما بالا برود و بتوانید بازدیدکنندگان زیادی را به سایت خود بکشانید، باز هم به آن معنی نیست که این بازدیدکنندگان تبدیل به مشتری خواهند شد! یک رقابت مشتری ساز که به صورت حقیقی منجر به رونق کسب و کار شود، باید این عناصر را دارا باشد: وب سایت فوق العاده، استراتژی ایجاد ترافیک، Calls To Action قدرتمند و یک چیز دیگر.......تغذیه مستمر برای رقابت.

۲۴ - دی - ۱۳۹۵

نکات کاربردی سئو برای جذب مشتری املاک (قسمت دوم)

وبسایت بدون بازدید کننده، مانند صخره ای میماند که هیچکسی به عنوان منظره از آن استفاده نخواهد کرد. با شابش همراه باشید تا مروری بر نکات پیاده سازی سئو در یک وب سایت املاک (قسمت دوم) داشته باشیم.

۰۳ - دی - ۱۳۹۵

مزیت های شبکه اجتماعی "Linked In" برای مشاورین املاک

یکی از بهترین و گرانبها ترین شبکه های اجتماعی، Linked In میباشد که بی سر و صدا رشد پیدا کرد و در تمامی ابعاد برای مشاغل و کسب و کارهای مختلف از جمله املاک، سودمند واقع شد. حال که به عنوان مشاور املاک قصد رونق خرید، فروش، رهن و اجاره خانه و آپارتمان خود را در فضای مجازی دارید، بهترین زمان است تا با بهترین و محبوب ترین شبکه اجتماعی در زمینه کسب و کار آشنا شوید و بوسیله آن خریداران و مستاجران خانه و ملک را جذب کرده و تبدیل به مشتری نمایید. با شابش همراه باشید تا مروری بر مزایای این شبکه اجتماعی برای مشاورین املاک داشته باشیم.

۱۹ - آذر - ۱۳۹۵

عناصر موثر در بهبود یک سایت املاک

آیا وب سایت املاک شما یک منبع مفید برای خدماتی که ارائه میدهید محسوب میشود؟ اگر پاسخ شما خیر است بهتر است با شابش همراه باشید.