اخبار و مقالات ملک
۰۴ - اسف - ۱۳۹۵

متن کامل مصوبه کمک هزینه مسکن به گروه های کم درآمد

کمک‌ هزینه اجاره خانوارهای کم ‌درآمد ماهیانه به ترتیب تا 2 میلیون ریال برای شهرهای زیر پانصد هزار نفر و تا 4 میلیون ریال برای شهرهای بالای پانصد هزار نفر با افزایش سالانه ۱۰ درصد در نظر گرفته شد.

اخبار و مقالات ملک
۰۲ - اسف - ۱۳۹۵

خانه‌ کودکی های دونالد ترامپ

دوره مهمی از زندگی که نقش بسیاری در آینده افراد بازی می کند، دوران کودکی و نوجوانی می باشد. دونالد ترامپ رئیس جمهور این روزهای آمریکا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دوران کودکی و نوجوانی اش حتما در روند موفقیت های او موثر بوده است.

اخبار و مقالات ملک
۳۰ - بهم - ۱۳۹۵

چهل درصد تخفیف هتل های تهران در نوروز

محمدعلی فرخ مهر رییس اتحادیه هتلداران و هتل آپارتمان ها اعلام کرد: هتل های تهران از ابتدای سال نو تا روز سیزده فروردین ماه با چهل درصد تخفیف، پذیرای مسافران می باشند. برنامه و نشانی هتل ها از طریق رسانه ها به اطلاع مردم خواهد رسید.

اخبار و مقالات ملک
۰۳ - اسف - ۱۳۹۵

خانه ای که هیتلر در آن متولد شد

بعد از 60 سال بحث و گفت وگو دولت اتریش در باره سرنوشت خانه کودکی هیتلر تصمیم ‌گیری کرد. ملکی که رهبر رژیم نازی در آن متولد شد، کوبیده می شود و ساختمان جدیدی به جای آن ساخته می شود. تاکنون بسیار پیرامون سرنوشت بنایی که آدولف هیتلر، در آن به دنیا آمده ، گفت وگو انجام شده بود؛ ملکی زرد رنگ که در شهر براوناو، واقع در شمال غربی اتریش که آن را خانه هیتلر نام‌ گذاری کرده اند.

اخبار و مقالات ملک
۰۲ - اسف - ۱۳۹۵

برجی با قابلیت چرخش 360 درجه

دیوید فیشر معمار و طراح ایتالیایی ساخت پروژه جدید خود در دبی را که برجی به شکل چرخشی و دوار می باشد برای سال 2020 میلادی شروع می کند. ایده طرح این برج دینامیک، تغییر زاویه دید با چرخش ساختمان است.

اخبار و مقالات ملک
۳۰ - بهم - ۱۳۹۵

مناطق پر فروش تهران در دی ماه

روند معاملات انجام شده بازار مسکن در دی ماه نشان دهنده این می باشد که معادل 1/ 73 درصد از مجموع 16 هزار و 700 معامله مربوط به 10 منطقه و 9/ 26 درصد باقی‌مانده مربوط به 12 منطقه دیگر است.

اخبار و مقالات ملک
۰۲ - اسف - ۱۳۹۵

نیاز سالانه کشور به دو میلیون مسکن

جمشید برزگر رئیس کانون انبوه سازان مسکن و ساختمان دیروز در مشهد و در اولین همایش ساخت و ساز ، با اشاره به نیاز سالانه کشور به دو میلیون مسکن جدید گفت: هم اکنون هفتاد هزار هکتار بافت مسکونی فرسوده در کشور و جمعیتی در حدود یازده میلیون نفر حاشیه نشین در کشور وجود دارند.

اخبار و مقالات ملک
۰۱ - اسف - ۱۳۹۵

سقوط 14.9 درصدی رشد بخش مسکن در سال 95

یکی از مشکلات امروز اقتصاد کشور، وجود نرخ رشد ناپایدار می باشد، به شکلی که در بعضی از سال‌ها رشد اقتصاد منفی و در بعضی از سال ‌ها‌ مثبت بوده است. این امر باعث شده شاهد تغییر رفتار مصرف کنندگان و سازندگان ساختمان باشیم.

اخبار و مقالات ملک
۳۰ - بهم - ۱۳۹۵

7 راهکار خروج از رکود مسکن

حسین عبده تبریزی، اقتصاددان توانمند کشورمان در 18 اسفند ماه قرار است چشم انداز اقتصادی ایران را در همایش دنیای اقتصاد تشریح کند. به عقیده او بازار مسکن در سال 96، در صورت پذیرش واقعیت ها و همچنین وجود عزمی جدی برای سازنده ها، میتواند از 7 مسیر وارد رونق شود. با شابش همراه باشید.