بلاگ شابش مکانی برای تبادل اطلاعات در حوزه املاک است. مطالب این بخش را از دست ندهید!

خانه هایی که در 24 ساعت پرینت می شوند

مهندسان روس پرینتر‌های سه‌ بعدی قابل حملی درست کرده ‌اند که با توسط آنها می‌توان خانه‌های کوچک و ارزان ‌قیمتی را در 24 ساعت بنا کرد.

تغییر دکوراسیون منزل با هزینه ای کم

هنگامیکه به عنوان یک طراح داخلی، قصد تغییر دکوراسیون اتاق یک خانه را داریم، باید مقدار کمی جلب توجه و تغییر ایجاد کنیم، نه اینکه با تغییری اساسی و صد در صدی، چیدمان خانه را کاملا دگرگون سازیم. با شابش همراه باشید تا مروری بر اصول تغییر دکوراسیون با هزینه ای کم داشته باشیم.

نکاتی ساده برای زوج های جوان که خواستار ایجاد فضایی صمیمانه در خانه هستند

یکی از دغدغه های زوج های جوان ایجاد فضایی دوستانه و خانوادگی پس از فرزنددار شدن میباشد. شابش با ارائه برخی نکات ساده به زوج های جوان سعی میکند فضای خانه آنها را دوستانه و خانوادگی کند. با شابش همراه باشید.

ایده های خلاقانه برای طراحی کتابخانه در فضای خانه

شاید شما هم از افرادی هستید که کتاب های زیادی دارید اما به دلیل کمبود جا یا نداشتن کتابخانه، باعث شلوغی منزل شده اید. معمولا این شلوغی منزل صدای اعضای خانواده را در میاورد و شما هم نمیدانید برای رفع این مشکل چه باید بکنید. شاید هم از افرادی هستید که دوست دار کتاب بوده و قصد خرید تعداد زیادی کتاب را دارید و در حال حاضر به فکر خرید کتابخانه هستید. در هر دو صورت بهتر است با شابش همراه باشید تا راه حل هایی برای حل این مشکل به شما ارائه دهیم.

راه هایی کم هزینه برای تبدیل فضای خانه به یک فضای لوکس

شاید شما هم از افرادی باشید که فکر میکنند توانایی مالی دلیل اصلی مجلل بودن فضای داخلی یک خانه محسوب میشود. اما واقعا اینطور نیست و با هزینه اندک و کمی خلاقیت هم میتوان نتایج بسیار خوبی گرفت. شابش به شما توصیه میکند با خواندن نکات زیر و هزینه ای اندک، فضای خانه خود را مجلل و لوکس جلوه دهید.

کاربرد رنگ ها در طراحی داخلی خانه

رنگ ها در طراحی داخلی خانه بسیار موثرند و استفاده از رنگ های مختلف، نتایج متفاوتی هم میدهد. با شابش همراه باشید تا مروری بر برخی رنگ ها و اثرات آن بر روحیه اعضای خانه داشته باشیم.

5 نکته که خانه شما را تبدیل به مکانی مناسب برای حضور مهمان ها میکند

اگر در آستانه تعطیلات بوده و در آینده ای نزدیک مهمان های مهمی قصد حضور در خانه شما را دارند، حتما به دنبال تغییر چیدمان و تغییر طراحی داخلی منزل خود هستید. با شابش همراه باشید تا با رعایت نکته های زیر، فضای خانه خود را برای حضور مهمان هایتان ایده آل کنید.

خانه خود را پاییزی کنید

فصل پاییز شده است و برخی دوست دارند طراحی داخلی خانه خود را با این فصل تطبیق دهند. با شابش همراه باشید تا به شما راه هایی ساده را برای تغییر فضای خانه پیشنهاد دهیم.

طراحی داخلی در یک آپارتمان کوچک

در قسمت قبل توضیحات مختصری در خصوص طراحی داخلی دادیم. در این قسمت به طراحی داخلی آپارتمان های کوچک و نُقلی میپردازیم تا طیف وسیعی از مردم ما که در آپارتمان زندگی میکنند بتوانند نمونه هایی را مشاهده نمایند.