۰۴ - اسف - ۱۳۹۵

پرویز و پونه : ماجرای خونه !

کاری از سروش رضایی اسپانسر : سایت شابش، مرجع تخصصی آگهی های املاک کشور

۱۲ - بهم - ۱۳۹۵

جنجال دیگر ترامپ در امریکا

ساعاتی قبل Sally Yates دادستان کل کشور ایالات متحده رسما اعلام كرد كه از حكم ممنوعيت مسلمانان دفاع نمى كند زيرا قانونى نيست. دونالد ترامپ نیز بلافاصله او را اخراج کرده و او را خائن نامید!

۱۹ - دی - ۱۳۹۵

حذف یارانه 3 میلیون پردرآمد

چند سالی است که بحث حذف یارانه پردرآمدها مطرح میشود و در این خصوص جلسات متعددی بین مجلس و دولت برگزار شده است. دیروز مجلس شورای اسلامی با تصویب مصوبه ای دولت را موظف کرد یارانه 3 میلیون پردرآمد را حذف کند.

۰۳ - اسف - ۱۳۹۵

5 روز است به جهرم هیچ مواد غذایی نرسیده است!

محمد رضا رضایی رئیس کمیسون عمران مجلس با اشاره به گذشت 5 روز از شکسته شدن سد محمد آباد گفت: حدود 1300 واحد مسکونی تخریب شده و بیش از 2000 واحد هم نیاز به تعمیرات دارند. سایر خانه ها هم دچار آبگرفتگی شده اند و برای خارج کردن آب نیز به پمپ نیاز داریم.

۱۱ - بهم - ۱۳۹۵

اصغر فرهادی و ترانه علیدوستی از حضور در مراسم اسکار انصراف دادند

پس از اینکه دونالد ترامپ، ورود شهروندان 7 کشور را به خاک امریکا ممنوع اعلام کرد، این عمل با بازتاب رسانه ای بزرگی در سراسر دنیا مواجه شد. فارغ از دیدگاه های سیاسی، اصغر فرهادی و ترانه علیدوستی نیز با اعلام پیام هایی جداگانه، عدم حضور خود را در مراسم اسکار اعلام کردند. به نظر میرسد در صورت ادامه تصمیم ای از این دست توسط ترامپ، در آینده باید شاهد بروز تشنج های شدیدتری در دنیا باشیم.

۱۵ - دی - ۱۳۹۵

ما به شابش کمک میکنیم با جذب سرمایه گذار در سطح بین المللی فعالیت کند

دیروز نشست خبری معرفی شابش با حضور رئیس اتحادیه مشاورین املاک کشور برگزار شد و مطبوعات بزرگ کشور برای پوشش این نشست خبری حضور یافتند. در این نشست ابتدا شهریار هژبر شروع به معرفی شرکت خود کرد و سپس حسام عقبایی با اعلام حمایت اتحادیه از شابش به عنوان وب سایت تخصصی درج آگهی های ملک کشور، این نشست خبری را ادامه داد. با شابش همراه باشید.

۲۵ - بهم - ۱۳۹۵

دو نفر در ارتباط با حادثه پلاسکو بازداشت شدند

حجت ‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی‌ اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری، به سوالات خبرنگاران در خصوص پرونده پلاسکو پاسخ داد. سوالات خبرنگاران بیشتر حول محور مدعی العموم بودن و همچنین مرجع رسیدگی این پرونده بود.

۲۰ - دی - ۱۳۹۵

اسلام سرمایه ای پر ارزش و ایران امیری بزرگ را از دست داد

اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، دیشب در پی عارضه قلبی درگذشت. مقامات داخلی و خارجی در پی این اتفاق ناگوار، پیام های تسلیت خود را در رسانه های مختلف انتشار دادند.

۱۱ - دی - ۱۳۹۵

برگزاری سمینار تخصصی تیم شابش با رئیس اتحادیه مشاورین املاک کشور

شابش سه شنبه همین هفته میزبان آقای عقبایی برای برگزاری سمینار تخصصی خواهد بود. همچنین در این سمینار، نشست خبری با حضور خبرگزاری ها مطرح کشور برگزار خواهد شد.