بلاگ شابش مکانی برای تبادل اطلاعات در حوزه املاک است. مطالب این بخش را از دست ندهید!

۲۰ - دی - ۱۳۹۵

اسلام سرمایه ای پر ارزش و ایران امیری بزرگ را از دست داد

اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، دیشب در پی عارضه قلبی درگذشت. مقامات داخلی و خارجی در پی این اتفاق ناگوار، پیام های تسلیت خود را در رسانه های مختلف انتشار دادند.

۱۱ - دی - ۱۳۹۵

برگزاری سمینار تخصصی تیم شابش با رئیس اتحادیه مشاورین املاک کشور

شابش سه شنبه همین هفته میزبان آقای عقبایی برای برگزاری سمینار تخصصی خواهد بود. همچنین در این سمینار، نشست خبری با حضور خبرگزاری ها مطرح کشور برگزار خواهد شد.

۳۰ - آذر - ۱۳۹۵

ترور عجیب سفیر روسیه در ترکیه

دیشب بود که خبری مبنی بر ترور سفیر روسیه در ترکیه در خبرگزاری های منتشر شد. سفیر روسیه برای بازدید از نمایشگاه عکس ترکیه حضور یافته بود که در جلوی دوربین ها و حین گفتگو ترور شد.

۱۹ - دی - ۱۳۹۵

حذف یارانه 3 میلیون پردرآمد

چند سالی است که بحث حذف یارانه پردرآمدها مطرح میشود و در این خصوص جلسات متعددی بین مجلس و دولت برگزار شده است. دیروز مجلس شورای اسلامی با تصویب مصوبه ای دولت را موظف کرد یارانه 3 میلیون پردرآمد را حذف کند.

۰۸ - دی - ۱۳۹۵

ارزش پول ایران به کمترین حد خود در تاریخ رسید!

آسوشیتدپرس در گزارش خود آورده است: در چند روز گذشته ارزش پول ملی ایران در برابر هر دلار به 4160 تومان کاهش یافت تا به کمترین مقدار خود در تاریخ این کشور برسد. گرچه افزایش قیمت دلار میتواند صادرات از ایران را جذاب و رونق ببخشد، اما از طرف دیگر رغبت مردم به پس انداز هم کم میشود. مسئله بعد ریاست جمهوری ترامپ است که مشخص نیست چه موضعی را در قبال ایران پیش خواهد گرفت. این موضع قطعا تاثیر دیگری بر روی نرخ دلار در ایران خواهد گذاشت.

۲۹ - آذر - ۱۳۹۵

حسن روحانی منشور حقوق شهروندی را منتشر کرد

رئیس جمهور کشورمان امروز در تاریخ 29 آذر ماه سال 1395، در همایش قانون اساسی که جمع زیادی از حقوق دانان، قضات، استادان دانشگاه و کارشناسان حضور داشتند منشور حقوق شهروندی را منتشر کرد. متن کامل حقوق شهروندی به قرار زیر است:

۱۵ - دی - ۱۳۹۵

ما به شابش کمک میکنیم با جذب سرمایه گذار در سطح بین المللی فعالیت کند

دیروز نشست خبری معرفی شابش با حضور رئیس اتحادیه مشاورین املاک کشور برگزار شد و مطبوعات بزرگ کشور برای پوشش این نشست خبری حضور یافتند. در این نشست ابتدا شهریار هژبر شروع به معرفی شرکت خود کرد و سپس حسام عقبایی با اعلام حمایت اتحادیه از شابش به عنوان وب سایت تخصصی درج آگهی های ملک کشور، این نشست خبری را ادامه داد. با شابش همراه باشید.

۰۱ - دی - ۱۳۹۵

استقلال حذف شد، دایی با عصبانیت وارد کنفرانس خبری شد

دیروز استقلال در ورزشگاه تختی تهران در مقابل نفت قرار گرفت که در وقت های اضافی با نتیجه 3-2 شکست خورد تا از جام حذفی فوتبال خداحافظی کند. این بازی دارای حواشی زیادی بود که سرمربی هر دو تیم را در کنفرانس خبری به صحبت وا داشت. با شابش همراه باشید تا مروری بر حواشی این بازی داشته باشیم.

۲۹ - آذر - ۱۳۹۵

تجمع مردم در مقابل سفارت ترکیه غیر قانونی است

دولت ترکیه به علت حمایت از نیروهای داعش و تلاش برای سرنگونی دولت سوریه موجب اعتراض خیلی از کشورها قرار گرفته است. گویا قرار است امروز در مقابل سفارت ترکیه تجمعی صورت بپذیرد تا سیاست های دولت ترکیه محکوم شود.