بلاگ شابش مکانی برای تبادل اطلاعات در حوزه املاک است. مطالب این بخش را از دست ندهید!

۲۷ - دی - ۱۳۹۵

مشاورین املاک مجبورند به فضای مجازی رو بیاورند

آژانس املاک ملت در حوالی میدان فاطمی قرار دارد و چند سالی است که در این منطقه فعالیت میکند. امروز شابش برای انجام مصاحبه به سراغ مجید جدیری مدیریت این آژانس املاک رفته است. برای خواندن گفتگو با شابش همراه باشید.

۲۸ - آذر - ۱۳۹۵

90 درصد نوسانات بازار ملک دست مشاورین املاک است

امروز یک میزگرد تخصصی و جذاب با آقایان گلپا و محمودی در آژانس املاک من و تو داشتیم. آقای گلپا مدیر عامل و آقای محمودی مدیر قراردادهای آژانس املاک من و تو هستند. پیشنهاد میکنیم برای خواندن این گفتگوی جذاب با شابش همراه باشید.

۲۹ - آبا - ۱۳۹۵

از وب سایت های شناسنامه دار بسیار استقبال میکنیم

امروز میهمان یکی دیگر از جوانان حوزه املاک هستیم که در آژانس املاک گلزار مشغول فعالیت است. مصاحبه زیبای ما با آقای توکلی را از دست ندهید.

۲۲ - دی - ۱۳۹۵

سود بانک ها عامل اصلی رکود بخش املاک است

به گزارش شابش؛ امروز مهمان آقای احمدی، مدیر آژانس املاک مدیریت در سعادت آباد هستیم. ایشان بیش از 10 سال سابقه فعالیت در املاک را دارند و همچنان با تلاش در این حوزه به مردم خدمت رسانی میکنند. با شابش همراه باشید.

۲۳ - آذر - ۱۳۹۵

تقاضای من از مسئولین، ایجاد و حمایت از سایت های تخصصی املاک است

امروز میهمان یکی دیگر از جوانان حوزه املاک هستیم. امید طباخی مدیر آژانس املاک آرتمیس است که پله پله قدم های موفقیت را طی کرده است. با شابش همراه باشید تا گفتگوی ما با این جوان آینده دار را بخوانید.

۲۵ - آبا - ۱۳۹۵

شاید سرما خورده باشیم، اما حالمان به زودی بهتر میشود

امروز مزاحم آقای علیرضا ایمانی شدیم تا در خصوص تجربیات و وضعیت فعلی بازار املاک با ایشان صحبتی داشته باشیم. او مدیر آزانس املاک مدرن الهیه میباشد. با شابش همراه باشید و این مصاحبه لذت بخش را از دست ندهید.

۰۶ - دی - ۱۳۹۵

واسطه ایجاد امنیت میکند و قابل حذف شدن هم نیست

امروز مهمان یکی از پیشکسوتان حوزه املاک هستیم. آقای کاظم اطمینان راد از مشاورین املاک با سابقه در تهران میباشند که تجربه های زیادی در این مسیر کسب کرده اند. با شابش همراه باشید تا گفتگوی زیبا و دلنشین ما با ایشان را مشاهده نمایید.

۰۳ - آذر - ۱۳۹۵

مردم باید در خصوص آگهی های املاک سایت های مختلف هوشیار باشند

چند روزی است که از چهارمین سالگرد تاسیس بنفیت میگذرد. با شابش همراه باشید تا گفتگویی با آقای رشیدی، مدیرعامل آژانس مسکن بنفیت داشته باشیم.

۲۴ - آبا - ۱۳۹۵

برجام تعداد زنگ خورهای ما را زیاد کرد، البته نه برای معامله!

امروز مهمان کیانوش شقاقی مدیر داخلی آژانس املاک ساسان هستیم که در منطقه ولنجک از وجهه بسیار مناسبی برخوردار است. برای خواندن مصاحبه با شابش همراه باشید.