۱۰ - بهم - ۱۳۹۵

در کشورهای دیگر تا 80 درصد هزینه مسکن را وام بدون بهره میدهند

به گزارش شابش؛ محمد سماوی از افراد با سابقه و متشخص حوزه املاک محسوب میشود. او اعتقاد دارد یکی از دلایل رکود فعلی، برنامه ریزی غلط و اشتباه دولت قبل در بازار مسکن بوده است. برای خواندن مشروح مصاحبه با ما همراه باشید.

۲۲ - دی - ۱۳۹۵

سود بانک ها عامل اصلی رکود بخش املاک است

به گزارش شابش؛ امروز مهمان آقای احمدی، مدیر آژانس املاک مدیریت در سعادت آباد هستیم. ایشان بیش از 10 سال سابقه فعالیت در املاک را دارند و همچنان با تلاش در این حوزه به مردم خدمت رسانی میکنند. با شابش همراه باشید.

۲۳ - آذر - ۱۳۹۵

تقاضای من از مسئولین، ایجاد و حمایت از سایت های تخصصی املاک است

امروز میهمان یکی دیگر از جوانان حوزه املاک هستیم. امید طباخی مدیر آژانس املاک آرتمیس است که پله پله قدم های موفقیت را طی کرده است. با شابش همراه باشید تا گفتگوی ما با این جوان آینده دار را بخوانید.

۲۹ - دی - ۱۳۹۵

رونق چند سال پیش در حوزه املاک دیگر تکرار نخواهد شد

به گزارش شابش؛ امروز مهمان آقای مهدی عسگری، مدیر جوان و تحصیلکرده آژانس املاک ونک ویلا هستیم. ایشان دارای مدارک لیسانس عمران و فوق لیسانس سازه به ترتیب از دانشگاه های علم و صنعت و خواجه نصیر هستند و چندین سال در حوزه املاک و ساخت و ساز سابقه فعالیت دارند.

۰۶ - دی - ۱۳۹۵

واسطه ایجاد امنیت میکند و قابل حذف شدن هم نیست

امروز مهمان یکی از پیشکسوتان حوزه املاک هستیم. آقای کاظم اطمینان راد از مشاورین املاک با سابقه در تهران میباشند که تجربه های زیادی در این مسیر کسب کرده اند. با شابش همراه باشید تا گفتگوی زیبا و دلنشین ما با ایشان را مشاهده نمایید.

۰۳ - آذر - ۱۳۹۵

مردم باید در خصوص آگهی های املاک سایت های مختلف هوشیار باشند

چند روزی است که از چهارمین سالگرد تاسیس بنفیت میگذرد. با شابش همراه باشید تا گفتگویی با آقای رشیدی، مدیرعامل آژانس مسکن بنفیت داشته باشیم.

۲۷ - دی - ۱۳۹۵

مشاورین املاک مجبورند به فضای مجازی روی بیاورند

آژانس املاک ملت در حوالی میدان فاطمی قرار دارد و چند سالی است که در این منطقه فعالیت میکند. امروز شابش برای انجام مصاحبه به سراغ مجید جدیری مدیریت این آژانس املاک رفته است. برای خواندن گفتگو با شابش همراه باشید.

۲۸ - آذر - ۱۳۹۵

90 درصد نوسانات بازار ملک دست مشاورین املاک است

امروز یک میزگرد تخصصی و جذاب با آقایان گلپا و محمودی در آژانس املاک من و تو داشتیم. آقای گلپا مدیر عامل و آقای محمودی مدیر قراردادهای آژانس املاک من و تو هستند. پیشنهاد میکنیم برای خواندن این گفتگوی جذاب با شابش همراه باشید.

۲۹ - آبا - ۱۳۹۵

از وب سایت های شناسنامه دار بسیار استقبال میکنیم

امروز میهمان یکی دیگر از جوانان حوزه املاک هستیم که در آژانس املاک گلزار مشغول فعالیت است. مصاحبه زیبای ما با آقای توکلی را از دست ندهید.