درباره شابش

شابش وب سایت و اپلیکیشن تخصصی درج آگهی های املاک است که در آن مشاورین املاک آگهی های خرید و فروش ، رهن و اجاره انواع املاک مانند آپارتمان مسکونی ، اداری ، تجاری ، ویلا و غیره را منتشر کرده و توسط هزاران نفر در سراسر کشور دیده میشوند. شابش به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرجع اینترنتی برای عموم در ایران است، سایتی که هر فردی ، چه یک دانشجو که قصد اجاره یک اتاق را دارد وچه یک سرمایه گذار در حوزه املاک ، به آسانی از آن استفاده کند و از آن بهره مند شود.

درباره شابش
درباره شابش

خطوط قرمز شابش

شابش یک شرکت واسطه گری یا یک دفتر معاملات املاک نیست، ما هیچ نوع وجهی در قبال معاملات املاک دریافت نمی کنیم و اطلاعات کاربران خود را در قبال دریافت پول، در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نمی دهیم. تلاش شابش تنها تسهیل معامله املاک در سراسر کشور است.

چگونه فعالیت خود را آغاز کردیم؟

شابش در سال 1394 با هدف ارائه جدیدترین نرم افزارارتباط با مشاورین املاک و جویندگان ملک از طریق سایت SHABESH.COM آغاز به کار کرد و برای تسهیل استفاده افراد، نرم افزارتلفن همراه آن ایجاد و از طریق App Store و Google Play و کافه بازار در اختیار کاربران قرار گرفت.

درباره شابش
درباره شابش

اصول شابش

دیگر نیاز نیست در ترافیک سنگین تهران با تحمل گرما و سرما و مشکلات تردد و صرف وقت و انرژی ارزشمند خود در سراسر تهران به دنبال ملک مورد نظر باشید. شما می توانید با خیال راحت و اطمینان به اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهیم، با استفاده از سایت یا اپلیکیشن شابش و فشردن چند دکمه ملک مورد نظر خود را پیدا کنید. شابش آگهی های مالکین و مشاورین املاک را که از سوی بخش کارشناسی شابش تایید شده است، در اختیار تمام افراد جامعه قرار می دهد.