درباره ما

درباره شابش

شابش وب سایت و اپلیکیشن تخصصی درج آگهی های املاک است که در آن مشاورین املاک دارای کد صنفی معتبر آگهی های خرید، فروش، رهن و اجاره انواع املاک مانند خانه، مغازه، آپارتمان، ویلا و... را منتشر کرده و توسط هزاران نفر در سراسر کشور دیده میشوند.ما، میان افراد حرفه ای در زمینه املاک اعم از خریداران، فروشندگان و اجاره کنندگان ارتباط بر قرار می کنیم. شابش به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرجع اینترنتی برای تمام مشاورین املاک در ایران است، سایتی که هر فردی ؛ چه یک دانشجوی دانشگاه که قصد اجاره یک اتاق را دارد وچه یک سرمایه گذار در ملک، که به دنبال خرید و اجرای یک پروژه جدید است، به آسانی از آن استفاده کند و از آن بهره مند شود.

خطوط قرمز شابش

شابش یک شرکت واسطه گری یا یک دفتر معاملات املاک نیست، ما هیچ نوع وجهی در قبال معاملات املاک دریافت نمی کنیم و اطلاعات کاربران خود را در قبال دریافت پول، در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نمی دهیم. تلاش شابش تنها تسهیل معامله املاک در سراسر کشور است.

چگونه فعالیت خود را آغاز کردیم؟

شابش در سال 1394 با هدف ارائه جدیدترین نرم افزارارتباط با مشاورین املاک و جویندگان ملک از طریق سایت SHABESH.COM آغاز به کار کرد و برای تسهیل استفاده افراد، نرم افزارتلفن همراه آن ایجاد و از طریق App Store و Google Play در اختیار کاربران قرار گرفت.

shabesh ios application , برنامه ios شابش shabesh android application , برنامه اندروید شابش

اصول شابش

دیگر نیاز نیست با تحمل سختی و در گرمای سوزان خورشید در سراسر کشور به دنبال ملک مورد نظر خود باشید. شما می توانید با خیال راحت و اطمینان به اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهیم، با استفاده از سایت یا اپلیکیشن شابش و فشردن چند دکمه ملک مورد نظر خود را پیدا کنید. شابش آگهی های دفاتر معاملات املاک را که از سوی بخش کارشناسی شابش تایید شده است، در اختیار تمام افراد قرار می دهد.