آخرین مطالب مشاورین املاک

نحوه محاسبه حق الزحمه مشاورین املاک در معاملات برخی از مشاورین املاک بنای حق الزحمه خود را بر عرفی که در بازار مسکن رایج شده گذاشته و گاهی برخلاف تعرفه ای که از سوی اتحادیه تعیین شده، از همه معاملات یک مبلغ ثابت و چشم گیر را دریافت می ‌کنند.
باید دندان به جگر بگذاریم تا دوره ریاضت اقتصادی بگذرد آژانس املاک سپهر از آژانس های املاک معتبر در محدوده دولت محسوب میشود. امروز در خدمت آقای آزاد ستاری، مدیر داخلی این آژانس املاک هستیم تا با هم مروری بر وضعیت املاک و شهرسازی در تهران داشته باشیم. برای خواندن این گفتگوی زیبا با شابش همراه باشید.
بازار املاک نیازمند سایت های اینترنتی ضابطه مند میباشد امروز مهمان دکتر حمید قاسمی، یکی از جوانان آتیه دار حوزه املاک هستیم که به صورت خانوادگی در این بخش فعالیت های با سابقه ای داشته اند. خانواده قاسمی نزدیک به 40 سال است که در حوزه املاک فعالیت میکنند و هم اکنون در منطقه گیشای تهران در حال خدمات رسانی هستند.
اتحادیه به هیچ سایتی توصیه قرارداد انحصاری با مشاورین املاک را نکرده است رئیس صنف مشاورین املاک کشور با حضور در غرفه شابش، بر لزوم آزاد بودن مردم در انتخاب سایت املاک تاکید کردند. وی در گفتگوی خود به این نکته اشاره کرد که مردم باید آزادانه به انتخاب سایت املاک موردنظر خود بپردازند و قرارداد مونوپلی منجر به بن بست در تبلیغات...
بنده روی مجموعه شابش، تعصب بیشتری نسبت به دیگر سایت های املاک دارم در دومین روز از نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات هستیم. آقای حسام عقبایی با حضور در غرفه شابش، مصاحبه اختصاصی با این مجموعه انجام دادند و باز هم بر حمایت کامل خود از مجموعه شابش تاکید ورزیدند. برای خواندن قسمت اول این مصاحبه با ما همراه باشید.
اگر روند دولت قبل ادامه داده میشد، وضعیت کل کشور خیلی پیچیده میشد در نمایشگاه یبن المللی املاک و مستغلات، شابش مصاحبه ای اختصاصی با رئیس صنف انبوه سازان تهران انجام داد که در این گفتگو، حسن محتشم دو پیشنهاد به دولت ارائه داد.
در کشورهای دیگر تا 80 درصد هزینه مسکن را وام بدون بهره میدهند به گزارش شابش؛ محمد سماوی از افراد با سابقه و متشخص حوزه املاک محسوب میشود. او اعتقاد دارد یکی از دلایل رکود فعلی، برنامه ریزی غلط و اشتباه دولت قبل در بازار مسکن بوده است. برای خواندن مشروح مصاحبه با ما همراه باشید.
3 توصیه برای مشاورین املاک برای استفاده از شبکه های اجتماعی در عصر فعلی بسیار سخت است که متوجه شویم هنوز مشاورین املاکی وجود دارند که بدون داشتن شبکه اجتماعی به کسب و کار خود ادامه میدهند و هنوز هم هیچ برنامه ای برای حضور در این شبکه ها ندارند. استفاده از شبکه های مجازی برای مشاورین املاک بسیار سودمند است و شابش...
6 دلیل برای اینکه ایجاد یک بلاگ را هم اکنون آغاز کنید به گزارش شابش؛ بلاگ در یک وب سایت املاک، بیش از آنکه فکر کنید میتواند به خرید و فروش ملک یا رهن و اجاره آپارتمان شما ارزش دهی کند. فیتز جرالد یکی از مشاورین املاک در کارولینای شمالی است. او به ما توضیح میدهد چرا باید یک بلاگ املاک را راه اندازی کنیم تا بوسیله...
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم