آخرین مطالب خرید

قیمت آپارتمان در شهر کرج جمعیت شهر کرج طبق آمار رسمی سال 1395 برابر ۱٬۵۹۲٬۴۹۲ نفر می‌باشد که از این جهت در حال حاضر پس از شهرهای تهران و مشهد و اصفهان به‌عنوان چهارمین شهر پرجمعیت ایران به‌شمار می‌رود.
ویدیو 6 نکته برای خرید خانه خانه دار شدن برای نخستین مرتبه، برای تمام افراد جذاب میباشد اما ممکن است به دلیل عدم تجربه، اشتباهاتی را مرتکب شوند که در انتها برای آنان پشیمانی به دنبال داشته باشد. با این ویدیو شابش همراه باشید تا مروری بر راه های جلوگیری از این اشتباهات هنگام خرید...
گرانترین املاک دنیا را بشناسید خانه و ملک از دارایی هایی هستند که هزینه زیادی از سبد خانوار را به خود اختصاص میدهند. اما در خصوص افراد ثروتمند این ماجرا کمی متفاوت است! با شابش همراه باشید تا نگاهی به گران ترین املاک و دارایی های دنیا بیندازیم:
شاید بعد از 2 قرن پس انداز بتوانی یک پنت هاوس در تهران بخری! با توجه به بررسی قیمت ملک های لوکس پایتخت، در 3 سال گذشته قیمت پنت هاوس ها 15 درصد افزایش داشته است. با شابش همراه باشید تا مقایسه ای بین قیمت پنت هاوس و درآمد شهروندان داشته باشیم.
ماه های پیش رو، موقعیت مناسبی برای خرید ملک است یکی از کارشناسان مسکن با اشاره به اینکه وضعیت ملک و مسکن برای خرید بسیار مناسب است، به خریداران خانه توصیه کرد اگر به دنبال خرید خانه برای مصرف شخصی هستند، سریعتر اقدام لازم را انجام دهند.
گرانترین و ارزانترین مناطق تهران در آبان ماه 1395 ارائه آمار در حوزه املاک، معمولا بیشترین بازدهی را برای مشاورین املاک در پی خواهد داشت. با شابش همراه باشید تا مروری بر آمار مختلف املاک (تعداد معاملات، گرانترین و ارزانترین مناطق و..) در آبان ماه 1395 را داشته باشیم.
وضعیت خرید و فروش ملک و مسکن در فصل پاییز متخصصان به دلیل درک وضعیت اقتصادی و ارائه گزارشات به مردم، معمولا در هر فصل معاملات املاک را تجزیه تحلیل میکنند. با شابش همراه باشید تا در انتهای فصل پاییز، تجزیه و تحلیل مختصری بر معاملات ملک و مسکن داشته باشیم.
آشنایی با محله نیاوران محله نیاوران از محله های با کیفیت و قدیمی تهران است. با شابش همراه باشید تا با این محله بیشتر آشنا شویم.
6 نکته برای افرادی که قصد خانه دار شدن دارند خرید خانه یا خانه دار شدن برای اولین بار، برای تمام افراد جذاب میباشد اما ممکن است به دلیل عدم تجربه اشتباهاتی را مرتکب شوند که پشیمانی به دنبال داشته باشد. با شابش همراه باشید تا مروری بر راه های جلوگیری از این اشتباهات هنگام خرید خانه داشته باشیم.
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم