سعادت آباد

خرید
تعداد آگهی ها 666 بازدید
رهن و اجاره
تعداد آگهی ها 579 بازدید
سعادت‌آباد محله‌ای در منطقهٔ ۲ و اراضی شمیرانات می باشد که در شمال غرب تهران واقع شده‌است. سعادت آباد،۲۴ متری،علامه،سرو و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار فرحزادی، خیابان‌های اصلی سعادت آباد می باشند.بلوار اصلی سعادت آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام متصل بوده و میدان کاج بعنوان قدیمی‌ترین و اصلی‌ترین میدان این محله در میانه بلوار سعادت آباد واقع شده است.در شمال سعادت آباد و در دامنه کوه با توجه به آب و هواي خوب، مناطق تفريحي و توريستي متعددی وجود دارد يا در دست احداث می باشد.
 • دسترسی ها

  دسترسی های محله سعادت‌آباد عبارتدد از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد و بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت‌آباد می‌گذرد.
 • مراکز تفریحی

  این محله دارای مناطق تفریحی نسبتا زیادی می باشد مانند مجتمع های تجاری ، رستوران ها ، پارک های مختلف ، شهربازی و...
 • حمل و نقل

  ایستگاه تاکسی در میدان کاج و میدان سرو و خطوط BRT که از بلوار فرحزادی می گذرد می توان به عنوان برخی ازسامانه های حمل و نقل عمومی این محل نام برد
 • مراکز خرید

  محله سعادت آباد دارای مجتمع‌های متعدد تجاری شیک و متنوعی از جمله پاساژ سروستان ، مجتمع تجاری پرواز، مجتمع اداری تجاری رویال سعادت آبادو... می باشد.
 • بیمارستان

  این محله از لحاظ امکانات پزشکی محله برخورداری می باشد و بیمارستان هایی ماندد بیمارستان عرفان ، بیمارستان مدرس ، بیمارستان پارسیان و... در آن وجود دارد.
 • رستوران ها

  رستوران های فراوانی در این محله وجود دارد که اکثرا جزء برندهای معروف رستورانی میباشند و تنوع زیاد آن ها باعث شده تا رستوران های واقع در این محله از نقاط مختلف تهران مشتری های فراوانی داشته باشند

نقشه محله

از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم
بد نبود
راضی نیستم