آجودانیه

خرید
تعداد آگهی ها 58 بازدید
رهن و اجاره
تعداد آگهی ها 68 بازدید
آجودانیه یکی از خوش آب و هواترین محله های شمالی تهران واقع در منطقه 1 شهرداری میباشد که در مجاورت محله های نیاوران ، اقدسیه و کاشانک قرار دارد این محله با قرار گرفتن در دامنه رشته کوههای البرز در بالاترین نقاط خود دارای ارتفاعی در حدود 1700متر میباشد و بدلیل شیب زیاد ، ساکنان محله در روزهای برفی با مشکلاتی مواجه میشوند وجود مکانهای تفریحی از قبیل کوه دارآباد ، موزه حیات وحش و پارک شطرنج و البته آب و هوای بسیار مناسب از دلایل اصلی بالابودن قیمت ملک در این محله میباشد. مکانهای مهمی از قبیل بنیاد دایره المعارف اسلامی ، استودیو خنده وانه ، پینت بال دانیال ، مجموعه باغ بهشت و .. در این محله قرار دارند.
 • دسترسی ها

  دسترسی به این محله از طریق اتوبان های امام علی ، صیاد شیرازی ، و بزرگراه ارتش از شرق و همچنین خیابان پاسداران از غرب امکانپدیر میباشد.
 • مراکز تفریحی

  مکانهای تفریحی محله شامل رشته کوهها و موزه حیات وحش دارآباد، پارک شطرنج و مجموعه های ورزشی ، پنت بال و .. میباشد.
 • حمل و نقل

  حمل و نقل عموی محله نیز شامل اتوبوس های گذری از بلوار اوشان به سمت تجریش ،ایستگاه اقدسیه از خط 3 مترو تهران دسترسی نسبتا آسان به خط 9 اتوبوس های تندرو میباشد.
 • مراکز خرید

  مجتمع تجاری عرش آجودانیه با 8 طبقه ، شامل سه طبقه پارکینگ ، یک طبقه زیرزمین ، هایپرمارکت و چهار طبقه تجاری از مراکز تجاری مهم محله میباشد.
 • بیمارستان

  مهمترین مرکز درمانی محله نیز درمانگاه مرکزی آجودانیه به آدرس بلوار آجودانیه (شهید سباری) ، روبروی مجتمع فرهنگی بانک ملی ، انتهای خیابان دلارا ، تقاطع خیابان البرز میباشد که ارائه دهنده خدمات عمومی و تخصصی و فوق تخصصی گوارشی و دندانپزشکی ، قلب و عروق و ... میباشد.
 • رستوران ها

  -

نقشه محله

از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم
بد نبود
راضی نیستم