بازار

خرید
تعداد آگهی ها 25 بازدید
رهن و اجاره
تعداد آگهی ها 8 بازدید
محله بازار تهران بازاري است قديمي در مركز شهر واقع در منطقه 12، این بازار یکی از پر رفت و آمدترین نقاط تهران است که همه روزه هزاران نفر از مردم تهران و ایران و البته گردشگرهای خارجی برای خرید و بازدید از جاذبه‌های گردشگری و تاریخی به این محله می روند. سبزه میدان که بخش مهمی از بازار است، یکی از پر رفت و آمدترین میدان‌های تهران است. تیمچه حاجب الدوله یکی از بازارچه‌های اطراف سبزه میدان است که معماری زیبا و خیره ‌کننده‌ای دارد و یکی از معروف‌ترین و زیباترین تیمچه‌های بازار تهران می باشد.
 • دسترسی ها

  اين بازار در ميان خيابان­های مولوی در جنوب،‌ سيروس (مصطفي خميني) در شرق، بوذر جمهوری (پانزده خرداد) در شمال و خيام در غرب قرار گرفته است و این خیابان ها راه های دسترسی به بازار هستند
 • مراکز تفریحی

  از جمله جاذبه های گردشگری محله بازار میتوان به کاخ گلستان، عمارت مسعودیه، موزه عبرت، موزه ملی ایران، موزه جواهرات ملی، سردر باغ ملی و ... اشاره کرد.
 • حمل و نقل

  بهترین راه برای رسیدن به بازار استفاده از مترو است. با استفاده از خط یک متروی تهران و ایستگاه مترو پانزده خرداد یا ایستگاه خیام، پایانه تاکسی میدان آزادی به چهارراه گلوبندک تاکسی تردد می‌کندهمچنین از میدان توپخانه (امام خمینی) هم وسایل نقلیه به سبک ماشین دودی‌های قدیمی به سمت خیابان پانزده خرداد و سبزه میدان تردد می‌کنند.
 • مراکز خرید

  بازار تهران دارای تعداد زیادی پاساژ و بازارچه است که میتوان به بازار بین الحرمین، بازار کویتیها، بازار کفاشها و .... اشاره کرد.
 • بیمارستان

  برخی از بیمارستانهای حومه بازارعبارتند از: بیمارستان سید الشهدا، بیمارستان سینا، بیمارستان شرکت نفت، بیمارستان امیراعلم، بیمارستان اشرفی اصفهانی.
 • رستوران ها

  انواع رستوران های سنتی ، ایرانی و رستوران های سلف سرویس با سطح قیمت های متوسط و با کیفیت خوب در این محله وجود دارد که بعضی از آنها عبارتند از نایب ، شمشیری، شرف الاسلام ، مسلم و...

نقشه محله

از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم
بد نبود
راضی نیستم