آرژانتین

خرید
تعداد آگهی ها 3 بازدید
رهن و اجاره
تعداد آگهی ها 7 بازدید
محله آرژانتین یا محله ساعی در منطقه 6 شهرداری تهران قرار دارد.محله ای قدیمی و معروف که بیشتر کاربری اداری و تجاری دارد.این محله از شمال به بزرگراه رسالت و از جنوب به خیابان بهشتی منتهی می شود.در ضلع شرقی میدان آرژانتین پایانه بیهقی و فروشگاه مرکزی شهروند قرار دارند.پایانه بیهقی علاوه بر پایانه ی اتوبوس رانی بین شهری در واقع ایستگاه مبدأ خط پنجBRT به مقصد پایانه علم و صنعت میباشدو بسیاری از خطوط اتوبوس رانی شهر تهران به پایانه بیهقی ختم میشوند.
 • دسترسی ها

  از مهمترین دسترسی های محله آرژانتین می توان به بزرگراه رسالت ، خیابان گاندی و بزرگراه آفریقا در شمال این محله اشاره کرد.خیابان ولیعصرو خیابان بهشتی نیز دسترسی مستقیم به این محله را فراهم میکنند.
 • مراکز تفریحی

  به دلیل ماهیت تجاری و اداری محله آرژانتین شما معمولا کمتر شاهد مراکز تفریحی در این محله هستید اما سینما آزادی یکی از مهمترین مراکز تفریحی این محله بشمار می آید.
 • حمل و نقل

  پایانه بیهقی بی شک یکی از مهمترین پایانه های شهر تهران است و مبدأ و مقصد بسیاری از خطوط اتوبوس رانی درون شهری و برون شهری به شمار می آید.خطوط تاکسیرانی به مقاصد مختلف نیز در این محله به وفور دیده می شود.
 • مراکز خرید

  چند مرکز خرید کوچک محلی در این محله وجود دارد.اما از سالها پیش فروشگاه مرکزی شهروند مهمترین مرکز خرید اهالی این محله بشمار می آید.
 • بیمارستان

  بیمارستان کسری در این محله واقع شده است.
 • رستوران ها

  رستورانهای بسیار زیاد و متنوعی در این محله فعال هستند.از رستورانهای شناخته شده و لوکس این محله می توان به رستوران نایب وزراء و رستوران ارکیده در میدان آرژانتین اشاره کرد.

نقشه محله

از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم
بد نبود
راضی نیستم