اخبار و مقالات ملک
۳۰ - بهم - ۱۳۹۵

چهل درصد تخفیف هتل های تهران در نوروز

محمدعلی فرخ مهر رییس اتحادیه هتلداران و هتل آپارتمان ها اعلام کرد: هتل های تهران از ابتدای سال نو تا روز سیزده فروردین ماه با چهل درصد تخفیف، پذیرای مسافران می باشند. برنامه و نشانی هتل ها از طریق رسانه ها به اطلاع مردم خواهد رسید.

اخبار و مقالات ملک
۲۷ - بهم - ۱۳۹۵

فرو ریختن ساختمانی دیگر در تهران

به دنبال اعلام حادثه ریزش ساختمان مسکونی در شهرک مشیریه، خیابان صالحی به آتش نشانی، بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 78 و همچنین گروه امداد و نجات این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

اخبار و مقالات ملک
۲۶ - بهم - ۱۳۹۵

شورش خانه ها در چین

طرح‌ های عمرانی فراگیر دولت چين با اعتراض بعضی از مالکان رو به رو شده است و حاضر به فروش خانه ی خود به دولت و تخریب آن نیستند و می‌خواهند در ملک خود بمانند حتی اگر خانه‌ و ملکشان در میان جاده‌ ی تازه تاسیس شده قرار بگیرد.در برخی موارد آب، برق و تلفن این خانه‌ ها قطع می‌شود اما مالکانشان با وجود این در خانه خود می‌مانند.

اخبار و مقالات ملک
۳۰ - بهم - ۱۳۹۵

مناطق پر فروش تهران در دی ماه

روند معاملات انجام شده بازار مسکن در دی ماه نشان دهنده این می باشد که معادل 1/ 73 درصد از مجموع 16 هزار و 700 معامله مربوط به 10 منطقه و 9/ 26 درصد باقی‌مانده مربوط به 12 منطقه دیگر است.

اخبار و مقالات ملک
۲۷ - بهم - ۱۳۹۵

مالک روسی صاحب گرانترین خانه در آمریکا

گران‌ ترین خانه جهان در آمریکا به فروش گذاشته شده و قیمت آن به شکلی می باشد که فقط 1810 نفر در کل دنیا توانایی خرید آن را دارند. این یعنی در هر کشوری، به طور میانگین 9 نفر از لحاظ مالی میتوانند این ملک را خریداری کنند.

اخبار و مقالات ملک
۲۶ - بهم - ۱۳۹۵

برای جلوگیری از احتکار مسکن، باید از خانه های خالی مالیات بگیریم

رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه مجلس از اخذ مالیات از خانه های خالی از سکنه حمایت میکند گفت: اگر به قانونی در این زمینه نیاز باشد، مجلس این قانون را پیگیری و تصویب میکند تا از احتکار مسکن جلوگیری شود.

اخبار و مقالات ملک
۳۰ - بهم - ۱۳۹۵

7 راهکار خروج از رکود مسکن

حسین عبده تبریزی، اقتصاددان توانمند کشورمان در 18 اسفند ماه قرار است چشم انداز اقتصادی ایران را در همایش دنیای اقتصاد تشریح کند. به عقیده او بازار مسکن در سال 96، در صورت پذیرش واقعیت ها و همچنین وجود عزمی جدی برای سازنده ها، میتواند از 7 مسیر وارد رونق شود. با شابش همراه باشید.

اخبار و مقالات ملک
۲۷ - بهم - ۱۳۹۵

سایت های غیر تخصصی املاک منجر به افزایش کلاهبرداری شده اند

پرونده های زیادی که این روزها در مراجع قضایی بررسی و مورد توجه قرار گرفته اند، پرونده های مربوط به کلاهبرداری املاک است. یکی از مهمترین عوامل این کلاهبرداری ها، سایت های غیر تخصصی املاک هستند که این روزها بازارشان گرم است.

اخبار و مقالات ملک
۲۵ - بهم - ۱۳۹۵

پسر وزیر متهم شد و جلسه نیمه تمام ماند

در جلسه ای که برای استیضاح وزیر راه و شهرسازی برقرار شده بود، 7 نفر از متقاضیان استیضاح در حین صحبت های آخوندی جلسه را ترک کردند زیرا اعتقاد داشتند توضیحات وزیر راه تکراری بوده و قابل قبول نیست.