۱۰ راهکار جادویی که شما را تبدیل به یک مشاور املاک حرفه‌ای می‌کند!

۱۰ راهکار جادویی که شما را تبدیل به یک مشاور املاک حرفه‌ای می‌کند!

۱۰ راهکار جادویی که شما را تبدیل به یک مشاور املاک حرفه‌ای می‌کند!

آیا شما یک مشاور املاک هستید؟ دوست دارید که به موفقیت های بزرگی در این حرفه برسید؟ نکات جادویی که در این مطلب گفته شده را از دست ندهید! در ادامه با ترفندهای آموزشی، انگیزشی و نکات مهم در زمینه تبلیغات آنلاین ملک آشنا می‌شوید. این ترفندها به شما کمک می‌کند تا مهارت بالایی در فروش کسب کنید و با نحوه درست ارتباط گیری با مشتریان آشنا شوید. 

تمرین کنید تا روحیه‌ای شکست ناپذیر داشته باشید

فرض کنید روزهای زیادی را تلاش کردید تا یک معامله را به نتیجه برسانید و بارها همه چیز را به خوبی بررسی کردید. اما یک اتفاق غیر منتظره همه چیز را خراب می‌کند و معامله صورت نمی‌گیرد! واکنش شما به این اتفاق چیست؟ قطعا حس خوبی نخواهید داشت و تمام تلاش هایی که انجام داده‌اید را بیهود می‌دانید. در این جور مواقع طبیعیه که حس ناراحتی داشته باشید و ناامید شوید. اما نباید اجازه دهید این حس مدت زمان زیادی شما را درگیر خود کند و انگیزه کار کردن را از شما بگیرد. به یک جمع بندی برسید و با انگیزه به کار خود ادامه دهید.

صادق باشید

متاسفانه تفکر بیشتر مردم بر این است که مشاورین املاک صداقت کافی در کاری که انجام می‌دهند را ندارند! شما باید به عنوان یک مشاور املاک حرفه‌ای صداقت و تعهد خودتان را نسبت به مشتری نشان دهید. اگر مشتری صداقت شما را در کار احساس کند تبدیل به یک مشتری وفادار می‌شود. صداقت در کار می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای موفقیت شما در کار باشد.

سرسخت باشید و دست از پیگیری برندارید

خرید آپارتمان یکی از تصمیمات بسیار مهم هر فردی در طول زندگی است. شما به عنوان یک مشاور املاک وظیفه دارید تا از ابتدای ورود مشتری به آژانس املاک تا پایان معامله، مشتری را همراهی کنید. پیگیری و همراهی شما می تواند تبدیل به یک معامله بسیار خوب شود. به این نکته توجه کنید که پیگیری شما نباید تبدیل به مزاحمت برای مشتری شود. هوشمندانه و با برنامه ریزی پیگیر کارهای مشتری باشید

منطقه کاری خودتان را بشناسید

یکی از عوامل دیگری که می تواند در حرفه‌ای بودن شما تاثیر گذار باشد، شناخت کامل از محله و منطقه‌ای است که در آن فعالیت می‌کنید. هر چقدر اطلاعات شما مانند: قیمت خانه، امکانات محلی، بافت منطقه و … بیشتر باشد، شانس بیشتری برای متقاعد کردن مشتری دارید.

در املاک های معتبر کار کنید

برای پیشرفت در کار و کسب مهارت های لازم در زمینه‌ی فروش در املاک هایی کار کنید که شناخته شده و معتبر باشند. کار کردن با آژانس های املاک حرفه‌ای تاثیر مستقیمی در آگاهی و توانایی شما خواهد داشت.

قدرت مذاکره کردن را در خودتان افزایش دهید

در دنیای امروزه تکنیک های فروشی که چند سال پیش از آن ها استفاده می‌کردید، دیگر کاربرد چندانی ندارد. سعی کنید همیشه در زمینه‌ی کاری خود مشغول مطالعه و کسب مهارت های جدید باشید. فیلم های آموزشی مشاهده کنید. همچنین اگر زمان کافی برای مطالعه کردن ندارید، می توانید از پادکست های آموزشی کمک بگیرید. اطلاعات بالا و دانش کافی می‌تواند نتیجه مستقیمی در مذاکره های شما داشته باشد.

رزومه کاری قوی داشته باشید

یک رزومه کاری قوی می تواند باعث اعتماد مشتریان شود. برای ساخت یک رزومه کاری موفق و داشتن یک پروفایل حرفه ای می توانید از وب سایت شابش کمک بگیرید. با عضویت در شابش  تکمیل اطلاعات یک پروفایل آنلاین برای شما ساخته می‌شود. در این پروفایل اطلاعات شما مانند: نام و نام‌خانوادگی، تعداد آگهی های خرید و اجاره، منطقه فعالیت، شماره تماس و … وجود دارد. شما می توانید هر زمان که نیاز به ارسال رزومه داشتید لینک پروفایل رو کپی کرده و برای مشتریان ارسال کنید.

تبلیغات موثر داشته باشید

اگر قصد پیشرفت در زمینه‌ی کاری خود را دارید، باید به این نکته توجه کنید که دوره تبلیغات سنتی تمام شده و الان ذهن بیشتر افراد بر تبلیغات آنلاین متمرکز است. در نتیجه هوشمندانه عمل کنید و تبلیغات آنلاین و مفید را برای کار خود انتخاب کنید. شابش وب سایت تخصصی درج‌ آگهی املاک گزینه‌ی مناسبی برای درج آگهی های ملکی شماست. در شابش زنگخور آگهی های شما باکیفیت و بازدید آن ها چند برابر است. شابش، به شما کمک می‌کند تا ارتباط موثر و بهتری با مشتریان خود برقرار کنید و هوشمندانه عمل کنید. 

به قوانین و مقررات ملکی مسلط باشید

همه‌ی افراد در هر زمینه‌ی کاری که مشغول به فعالیت هستند باید تسلط کافی به قوانین و چارت کاری خود داشته باشند. حوزه املاک هم از این قاعده مستثنی نیست. یک مشاور املاک حرفه‌ای باید این توانایی را داشته باشید که به تمامی سوالات مشتری پاسخ دهد و به قوانین و مقررات ملکی مسلط باشد. 

مشتری، سرمایه کاری شماست. آن را از دست ندهید

طبق تحقیقات انجام شده مشاورین املاک اکثر تماس های مشتریان را درست در زمانی که جلسه و یا مشغول بازدید هستند از دست می‌دهند. کاری که باید بعد از هر بازدید انجام دهید، بررسی تلفن همراهتان است. به تمامی پیام هایی که دریافت کردید پاسخ بدید. اگر به مشتری برخورد کردید که مکان راهنمایی و یا کمک به آن را نداشتید، با کمال احترام به تمامی صحبت های آن گوش دهید و در انتها به مشتری علت این که نمی توانید به آن کمک کنید را توضیح بدید و با برخوردی مناسب گفتگو را خاتمه دهید. با انجام این کار ذهنیت مثبتی از خود در ذهن مشتری باقی می‌گذارید. همچنین این کار می تواند تبدیل به تبلیغات دهان به دهان مثبتی برای شما شود.

 

به عنوان نکته آخر باید به این موضوع اشاره کنیم که: رسیدن به موفقیت در این شغل یک شبه امکان پذیر نیست و برای رسیدن به موفقیت باید تلاش کرد و پشت کار زیادی داشت.

 

آیا شما تا به حال از این نکات گفته شده استفاده کرده‌اید؟ به نظر شما یک مشاور املاک حرفه‌ای باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟ نظر و پیشنهادات خودتان را با ما و بقیه کاربران به اشتراک بگذارید.

نظرات

شهرام( چهارشنبه 06 مرداد 1400 )مرسی خوب بود استفاده کردیم
مشاور املاک در شمال( چهارشنبه 06 مرداد 1400 )نکات خوبی ذکر شد . من ازز گزینه ی تبلیغات استفاده کردم . و بایدبگم واقعا همین طوره . باید انلاین تبلیغات کنیم . ما حدود ۳ سالی است که با شابش کار می کنم و قرارداد هم داشتیم . با تشکر

اشتراک در خبرنامه !

برای ثبت نام در خبرنامه شابش ایمیل خود را وارد کنید
ایمیل را با فرمت صحیح وارد نمایید