سوالات متداول

 • شابش چیست ؟ شابش وب سایت و اپلیکیشن تخصصی درج آکهی ملک است که جویندگان و فروشندگان ملک و مشاورین املاک میتوانند به راحتی از آن استفاده کنند .
  آیا شابش یک مشاور املاک است ؟ شابش مشاورین املاک نیست . وب سایت شابش ارائه کننده آگهی های فروش و اجاره ملک است که توسط مشاورین املاک معتبر درج میشود . در حقیقت شابش میان جویندگان و فروشندگان ملک و مشاورین املاک ارتباط برقرار میکند .
  شابش چگونه درآمدزایی میکند ؟ عضویت مشاورین املاک ، درج آگهی و استفاده از پنل مدیریت حرفه ایی (CRM)رایگان میباشد . شابش از طریق تبلیغات و ارائه خدمات ویژه به مشاورین املاک درآمدزایی میکند .
 • کاربران عادی

  • آیا خریداران و فروشندگان می توانند آگهی خود را بر روی شابش منتشر کنند؟ خیر. جویندگان و فروشندگان ملک میتوانند در بخش «بسپارید» درخواست خرید ، فروش و یا اجاره ملک خود را ثبت کنند و شابش این درخواست را برای مشاورین معتبر عضو شابش در محدوده ملک ارسال میکند .
   چگونه می توانم در شابش ملک مورد نظر خود را جستجو کنم؟ بخش «جستجوی بیشتر» برای سهولت شما در جستجوی ملک در نظر گرفته شده شما می توانید معیارهای مورد نظر خود را انتخاب کنید تا ملک مورد نظر خود را بیابید.
   شابش چه امکانی برای کسانی که ملک خورد نظر خود را در بین آگهی ها پیدا نکرده اند، ایجاد کرده است؟ اگر ملک مورد نظر خود را برای خرید یا اجاره در بین آگهی های منتشر شده بر روی سایت پیدا نکردید، می توانید مشخصات ملک مورد نظر خود را در بخش «بسپارید» ثبت کنید .کارشناسان بخش فروش در اسرع وقت برای رسیدگی به درخواست، با شما تماس می گیرند.
   چگونه میتوانید تمامی آگهی های درج شده توسط مشاورین را مشاهده کنید ؟ شما میتوانید با کلیک کردن روی لوگوی مشاورین به صفحه مشاورین مورد نظر وارد شده و اطلاعات کامل مشاورین و تمامی آگهی های درج شده توسط مشاورین را مشاهده فرمایید .
   چگونه می توانم آگهی های مورد علاقه خود را ذخیره کنم؟ دیگر نیاز نیست از آگهی ها و املاک مورد نظرتان کپی تهیه کنید. شما می توانید آگهی های مورد نظر خود را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید.به این ترتیب دسترسی شما به این آگهی ها راحت تر خواهد بود.برای این منظور باید در قسمت «ورود» shabesh.com ایمیل خود را ثبت کنید.
   چگونه می توانم عضو خبرنامه شابش شوم؟ خبرنامه شابش شامل موضوعاتی است که به خرید و فروش بهتر مشاورین املاک کمک می کند. همچنین به فروشندگان ملک کمک می کنند تا فروش بهتری را تجربه کنند.شما با ثبت ایمیل خود در بخش «خبرنامه» می توانید عضو خبرنامه شابش شوید.

مشاورین املاک

 • نحوه عضویت مشاورین املاک در شابش چگونه است؟ شمابه عنوان مدیر مشاورین می‌توانید روی گزینه "ورود" در صفحه اصلی کلیک کرده و پس از کلیک روی قسمت "ایجاد حساب کاربری " فرم عضویت خود را در به طور صحیح پر کنید. ایمیل تایید ثبت نام از سوی شابش به ایمیلی که در فرم ثبت نام اعلام کردید، ارسال می‌شود. پس از تایید آن حساب کاربری شما فعال شده و پنل مدیریت در شابش پرو در اختیار شما قرار می گیرد.
 • مدیریت پنل و درج آگهی در شابش پرو چگونه است؟ پس از ایجاد حساب کاربری ، کارشناسان فروش برای آموزش پنل مدیریت و چگونگی درج آگهی با شما تماس می گیرند و در صورت نیاز به صورت حضوری خدمت شما خواهند رسید .
  در صورت بروز هر گونه مشکل شما می توانید با شماره 88774001 (10 خط ) تماس حاصل نمایید.
 • هزینه حق عضویت شابش چگونه است؟ مدیران مشاورین می‌توانند به صورت رایگان عضو شابش شوند و از امکانات ویژه آن بهره مند شوند.
 • چرا شابش از مدیران مشاورین املاک درخواست کد صنفی می کند؟ ما در شابش معتقدیم که جویندگان و فروشندگان ملک باید به راحتی بتوانند با افراد متخصص و حرفه ایی که دارای پروانه کسب معتبر هستند ارتباط برقرار کنند . لذا فقط مشاورین املاک دارای کد صنفی معتبر میتوانند در شابش عضو شده و آگهی درج کنند .
 • رمز عبور خود را فراموش کرده ام چگونه می توانم آن را بازیابی کنم؟ اگر پس از ثبت نام و فعال شدن پنل مدیریت رمز عبور خود را فراموش کرده اید، می توانید با ورود به قسمت بازیابی رمز در «شابش پرو» درخواست خود را ثبت کنید. رمز جدید از سوی شابش برای شما ایمیل می شود.
 • به عنوان مدیر مشاورین چگونه می توانم مشاوران خود را در پنل شابش عضو کنم؟ شما می توانید مشاوران خود را در پنل مدیریت معرفی کنید و به آنها دسترسی بدهید تا با کلمه و رمز عبور خود ، آگهی املاک را منتشر کنند.
  مشاوران شما می توانند از این بخش به عنوان دفترچه فایل شخصی استفاده کنند. به این ترتیب مدیریت آگهی های منتشر شده و فایل های پیش نویس به راحتی برای آنها امکان پذیر است.
 • محدوده فعالیت شابش شامل چه مناطقی می شود؟ شابش آگهی خرید و فروش را از سراسر کشور می پذیرد همچنین مشاورین املاک دارای کد صنفی معتبر از سراسر کشور می توانند عضو شابش باشند.