• شابش چیست ؟

  شابش وب سایت و اپلیکیشن تخصصی درج آگهی ملک است که جویندگان ملک ، فروشندگان ملک و مشاورین املاک میتوانند به راحتی از آن استفاده کرده و آگهی املاک مورد نظر خود را بیابند و یا انتشار دهند.
  آیا شابش یک مشاور املاک است ؟شابش مشاور املاک نیست و هیچ گونه دخالتی در فرایند خرید ، فروش و رهن و اجاره آگهی ملک منتشر شده در وب سایت و اپلیکیشن شابش ندارد. وب سایت شابش صرفاً انتشار دهنده آگهی های فروش و اجاره ملک است که توسط کاربران،مالکین و مشاورین املاک درج میشود . در حقیقت شابش میان جویندگان و فروشندگان ملک و مشاورین املاک ارتباط برقرار میکند.

سوالات متداول کاربران

 • آیا مالکین املاک می توانند آگهی خود را بر روی شابش منتشر کنند؟بله.تمامی کاربران شابش(شخصیتهای حقیقی و حقوقی) می توانند آگهی ملک خود را در سایت و اپلیکیشن شابش منتشر کنند.
  از کجا می توانم اپلیکیشن شابش را دانلود و نصب کنم؟شما می توانید برای گوشی موبایل با سیستم عامل اندروید به کافه بازار و Google playمراجعه نمایید و اگر گوشی موبایل شما از سیستم عامل IOS بهره میبرد میتوانید به SIBAPP مراجعه نمایید.
  چگونه می توانم در شابش ملک مورد نظر خود را جستجو کنم؟با ورود به صفحه اصلی و انتخاب یکی از گزینه های خرید یا رهن و اجاره و وارد کردن محله مورد نظرتان، ملک مورد نظر خود را جستجو نمایید.همچنین در صورت نیاز شما می توانید با استفاده از سایر معیارهای موجود به نتایج دقیق تری دست یابید.
  چگونه میتوانم تمامی آگهی های درج شده توسط آژانسها و مشاورین املاک را مشاهده کنم ؟شما میتوانید در سایت شابش با کلیک کردن روی لوگوی آژانسها یا عکس مشاورین و یا گزینه «مشاهده تمام آگهی ها» به صفحه اختصاصی آنها وارد شده و اطلاعات کامل آژانس یا مشاور مورد نظر را مشاهده و تمامی آگهی های درج شده توسط آنان را بررسی نمایید. .
  چگونه می توانم آگهی های مورد علاقه خود را ذخیره کنم؟شما با ایجاد حساب کاربری می توانید آگهی های مورد نظر خود را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید.به این ترتیب دسترسی شما به این آگهی ها راحت تر خواهد بود و هر زمان که خواستید سریعتر به این آگهی ها دسترسی پیدا کنید می توانید وارد پروفایل خود شده و لیست علاقه مندیهای خود را ببینید.
  چگونه می توانم عضو خبرنامه شابش شوم؟خبرنامه شابش شامل موضوعاتی است که به خرید و فروش بهتر املاک کمک می کند. همچنین به فروشندگان ملک کمک می کند تا فروش بهتری را تجربه کنند و خریداران و جویندگان ملک نیز با آگاهی و دانش بیشتری به دنبال ملک مورد نظر خواهند بود.شما با ثبت ایمیل خود در بخش «خبرنامه» می توانید عضو خبرنامه شابش شوید.
  محدوده فعالیت شابش شامل چه مناطقی می شود؟شابش آگهی خرید و فروش را از سراسر ایران می پذیرد . همچنین آژانسهای املاک دارای کد صنفی معتبر ، مشاورین املاک و مالکین محترم از سراسر ایران می توانند عضو شابش باشند.

آژانس های املاک

 • نحوه عضویت آژانس های املاک در شابش چگونه است؟شمابه عنوان مدیر آژانس می‌توانید از عنوان "ورود/ثبت نام" در صفحه اصلی وب سایت، گزینه «ثبت نام » را انتخاب نمایید. سپس در صفحه باز شده روی گزینه « مشاور املاک » کلیک نمایید.در مرحله بعد،در بالای فرم ثبت نام گزینه آژانس املاک را انتخاب و سپس فرم را به طور کامل پر کرده و کلید ثبت نام را بزنید.سپس یک پیامک حاوی کد ثبت نام به شماره موبایل شما ارسال میگردد.شما با وارد کردن کد ارسال شده در کادر مشخص شده ثبت نام خود را انجام می دهید.
 • مدیریت پنل و درج آگهی آژانسها در شابش چگونه است؟پس از ایجاد حساب کاربری ، کارشناسان پشتیبانی شابش برای آموزش پنل مدیریت و چگونگی درج آگهی با شما تماس می گیرند و در صورت نیاز به صورت حضوری خدمت شما خواهند رسید .  در صورت بروز هر گونه مشکل شما می توانید با شماره 02128422475 (10 خط ) تماس حاصل نمایید.
 • چرا شابش از آژانسهای املاک درخواست کد صنفی می کند؟ما در شابش معتقدیم که جویندگان و فروشندگان ملک باید به راحتی بتوانند با افراد متخصص و حرفه ایی که دارای پروانه کسب معتبر هستند ارتباط برقرار کنند . لذا آژانسهای املاک دارای کد صنفی معتبر میتوانند در شابش عضو شده و از خدمات ویژه شابش بهره مند شوند.

مشاورین املاک

 • نحوه عضویت مشاورین املاک در شابش چگونه است؟شمابه عنوان مشاور املاک می‌توانید از عنوان "ورود/ثبت نام" در صفحه اصلی وب سایت، گزینه «ثبت نام » را انتخاب نمایید. سپس در صفحه باز شده روی گزینه « مشاور املاک » کلیک نمایید.در مرحله بعد،در بالای فرم ثبت نام گزینه مشاور املاک را انتخاب و سپس فرم را به طور کامل پر کرده و کلید ثبت نام را بزنید.سپس یک پیامک حاوی کد ثبت نام به شماره موبایل شما ارسال میگردد.شما با وارد کردن کد ارسال شده در کادر مشخص شده ثبت نام خود را انجام می دهید.
 • مدیریت پنل و درج آگهی مشاوران املاک در شابش چگونه است؟پس از ایجاد حساب کاربری ، کارشناسان فروش برای آموزش پنل مدیریت و چگونگی درج آگهی با شما تماس می گیرند و در صورت نیاز به صورت حضوری خدمت شما خواهند رسید .  در صورت بروز هر گونه مشکل شما می توانید با شماره 02128422475 تماس حاصل نمایید.