ساخت خانه سازگار با محیط زیست توسط یک زوج جوان

ساخت خانه سازگار با محیط زیست توسط یک زوج جوان
امروز با یکی از زیبا ترین خانه های جهان آشنا میشویم که جذابیت های منحصر به فردی را درون خود گنجانده است. این خانه سیار هم اکنون در یکی از جاده های "اوکلاواها در فلوریدا" قرار گرفته و هر لحظه ممکن است به جایی دیگر نقل مکان کند!

تصویری که مشاهده میکنید متعلق به رابرت و ربکا، زوج خلاقی میباشد که پس از 20 ماه سفر موفق شدند یکی از جالب ترین خانه های دنیا را بسازند. این خانه که هرچند وقت یکبار به مکان جدیدی منتقل میشود، از سبک طراحی اروپایی تقلید کرده و تنها 15 هزار دلار برای صاحبانش خرج برداشته است. اما مسلما جذابیت های آن را نباید به ظاهرش محدود کرد. این خانه 221 متر مربعی دنیای اعجاب انگیزی را درون خود پنهان کرده است. 


اگر چشمان یک فرد را ببندیم و او را داخل خانه نماییم و سپس از او بخواهیم تا چشمانش را باز کند، به هیچ وجه تصور نخواهد کرد که درون یک کابین سیار قرار گرفته است! 


فضای داخلی خانه متشکل از یک آشپزخانه بزرگ و جادار همراه با سینک ظرفشویی بزرگ، پنجره های طرحدار و زیبا برای جذب نور به داخل خانه، راه پله های منتهی به تختخواب در نیم طبقه اول و همچنین شومینه ای بزرگ و زیبا در وسط هال میباشد. جالب است بدانید که تمام مواد سازنده این خانه، سازگار با طبیعت و بازیافت شدنی هستند.


از نکات قابل توجه دیگری که در این خانه به چشم میخورد، حضور اجاق ذغالی طبخ پیتزا با حرارت 800 درجه سانتیگراد میباشد. ممکن است خیلی از شما تصور کنید حضور چنین اجاقی مناسب فضای کوچک خانه نیست و بهره وری اجاق را کاهش خواهد داد، اما به علت سیمان کاری، لایه های گچ و همچنین حضور درب سنگین آهنین، خللی در عملکرد این اجاق پیش نخواهد آمد. این اجاق قادر است در عرض 2 دقیقه پیتزای خوشمزه شما را آماده میل کردن نماید!نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم