خانه 18 میلیون دلاری در دل طبیعت

خانه 18 میلیون دلاری در دل طبیعت
امروز با یکی از خانه های روستایی خاص و متفاوت آشنا میشویم که به دور از فضای شهری و در طبیعت محض ساخته شده است. مالک این خانه خانمی به نام کاترین گویین است.

خانه کاترین در دل طبیعت وحشی واقع شده به طوریکه روزانه میتوان عبور و مرور حیواناتی نظیر آهو، گوزن و گرگ‌ها را در اطراف تماشا کرد. این خانه از یک سو به کوهستان و از سوی دیگر به زمین های باتلاق منتهی میشود. کاترین در خصوص معماری خانه میگوید: "محور اصلی معماری خانه توجه به فضای خارجیه نه داخلی و هدفم از سکونت در اینجا همین بوده تا بیشتر در طبیعت باشم. من سالهای زیادیه که اینجا رفت و آمد دارم و واقعا عاشق اینجام".همانطور که کاترین اشاره میکند، سعی شده در طراحی تمامی قسمت‌های خانه به فضای خارجی اهمیت بیشتری داده شود. اما چه طور؟
 این خانه دارای 4 اتاق خواب و 6 حمام است که دیواره‌های برخی از این بخش‌ها به صورت کشویی به شیشه تبدیل میشوند تا علاوه بر ورود نور کافی، منظره طبیعت نیز به راحتی قابل رویت باشد. کاترین اجازه داده درختان و علف ها در اطراف خانه اش رشد کنند و سپس با سلیقه خودش آنها را منظم ساخته است.

عناصر دیگری نیز برای افزایش جذابیت خانه به کار رفته اند. باغچه‌های پر از گلهای رنگارنگ ، پیاده روهای سنگی، استخر شنای روباز و آلاچیق‌های خاطره انگیز از دیگر بخش های جذاب این خانه هستند.


استفاده از چوب طبیعی و تودوزی چرم در فضای داخلی خانه، به ساکنان حس محیط‌های امروزی را میدهد بدون آینکه در این انتقال حس زیاده‌روی شده باشد.


استانداردهای ایمنی از سیم کشی و پریزهای برق گرفته تا ترموستات و حسگرهای آتش سوزی همگی در خانه کاترین به بهترین نحو ممکن به کار رفته اند. حسگرهای آتش سوزی این خانه به قدری مخفی و غیرقابل رویت هستند که کاترین در جمله ای اظهار میدارد کارشناس بیمه احساس میکرده خانه به این حسگرها مجهز نشده است.  


ساکنین خانه هنگام خواب میتوانند دیوارها و پنجره‌ها را باز کنند و از استشمام هوای پاک کوهستان لذت ببرند. کاترین در این خصوص میگوید: "این آب و هوا به شکل عجیبی استرس من رو کاهش میده و آرومم میکنه. به خاطر حضور در و پنجره‌های شیشه ای اصلا فکر نمیکنی که داخل یک خونه هستی بلکه خودت رو در قلب طبیعت میبینی."


خانه کاترین یکی از بهترین خانه های طبیعت‌گرای منطقه Jackson WY میباشد و در لیست مشاورین املاک به مبلغ 18 میلیون دلار برآورد قیمت شده است.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم