دریافت 16 میلیون تومان هزینه اضافی از متقاضیان مسکن مهر!

دریافت 16 میلیون تومان هزینه اضافی از متقاضیان مسکن مهر!
طبق گزارشات رسیده از سوی متقاضیان مسکن مهر، برخی انبوه سازان درخواست مجدد پول و افزایش آورده را از مردم میکنند و حتی برخی از ساختمان‌های مسکن مهر را برای جلوگیری از سکونت مردم زنجیرکشی کرده اند!!! اما پس از گفتگو با نایب رئیس انجمن انبوه سازان، موضوع حالت عجیب‌تری به خود گرفت.

ایرج رهبر نایب رئیس انجمن انبوه‌سازان با تکذیب درخواست هرگونه وجه بابت تحویل واحدهای مسکن مهر، توپ را کاملا به زمین شرکت عمران پردیس انداخت و گفت: درخواست وجه از سوی کانون انبوه‌سازان کذب است و هیچگونه افزایش قیمتی در کار نیست بلکه شرکت عمران پردیس وانمود میکند ما چنین درخواستی داشتیم.

رهبر در ادامه از موضوع جالب دیگری پرده برداشت و اظهار داشت: در جلسه ای که با برخی متقاضیان مسکن مهر داشتیم، از آنها درخواست کردیم میزان آورده خود را اعلام نمایند. متقاضیان اعلام داشتند 33 تا 35 میلیون پرداخت کرده اند که با احتساب وام 40 میلیونی به عدد 75 میلیون میرسیم. این درحالی است که شرکت عمران پردیس تنها 56 میلیون تومان را به سازندگان مسکن مهر میپردازد!! با توجه به اینکه بین 3 تا 5 میلیون تومان از این هزینه به بخش نظام مهندسی و ارزیابی تعلق میگیرد، این پرسش مطرح میشود که 16 میلیون تومان بقیه دست چه کسانی است؟! شرکت عمران ادعا میکند ما‌به‌تفاوت را خرج محوطه سازی میکند. این درحالیست که مسکن مهر اجاره 99 ساله است و شرکت عمران مجاز است آن را به هرکسی که میخواهد بفروشد، بنابراین دریافت چنین هزینه ای از متقاضیان مجاز نیست!


نایب رئیس انجمن انبوه‌سازان پس از ذکر این نکته که هیچکدام از ساختمان های مسکن مهر را زنجیر نکرده ایم گفت: وقتی بلوکی آب و پمپ و آسانسور ندارد نباید افتتاح شود. علیرغم تاکید وزیر راه و شهرسازی مبنی بر عدم افتتاح واحدهای مسکونی آماده نشده، باز هم برخی افراد برای اینکه بگویند کاری انجام داده اند اقدام به افتتاح تصنعی واحدها میکنند. ما از تمام رسانه ها دعوت میکنیم برای تهیه گزارش به پردیس بیایند و واقعیت ها را از نزدیک ببینند.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم