جزیره سیب‌زمینی به فروش گذاشته شد!

جزیره سیب‌زمینی به فروش گذاشته شد!
آیا دوست دارید مالکیت کامل یک جزیره در وسط یک اقیانوس را داشته باشید؟! شاید به نظرتان خیلی رویاگونه وغیرممکن بیاید اما بهتر است بگوییم هم‌‌اکنون این آرزو دست‌یافتنی شده است!

یکی از زیرمجموعه های جزیره Thimble که به جزیره Potato Island (جزیره سیب‌زمینی) معروف است، هم اکنون با قیمت بسیار مناسب 4.9 میلیون دلار در لیست مشاورین املاک قرار گرفته است. اما چرا میگوییم قیمت بسیار مناسب؟ چون اگر بخواهید با همین مبلغ به خرید خانه دیگری بپردازید، تنها گزینه پیش روی شما یک خانه ساحلی ساده خواهد بود! علت نامگذاری این جزیره هم ظاهر خاص آن میباشد که به شکل یک سیب‌زمینی درآمده است.


Island دارای مساحتی تقریبی 4500 مترمربع میباشد و تنها 2 دقیقه با شهرستان Stony Creek و 40 دقیقه با ایالت منهتن فاصله دارد که دسترسی بسیار مناسبی برای یک جزیره محسوب میشود.

حال بهتر است به تاریخچه و ویژگی‌های خانه بپردازیم. یکی از ویژگی های این جزیره قابلیت لنگر انداختن و ورود کشتی و قایق به آن است. بدین ترتیب میتوانید به جزایر اطراف و یا میانه‌های اقیانوس برای ماهیگیری بروید و بدون هیچ مشکلی کشتی را به لنگرگاه برگردانید.

خانه روی این جزیره در سال 1912 ساخته شده و با 360 متر مربع مساحت، دارای 4 اتاق خواب و 3 حمام است. معماری خانه ما را به یاد مناطقNew England می اندازد در حالیکه داخل خانه با لوازم مدرن‌تری تجهیز شده است.

 در طبقه اول، شومینه سنگی زیبایی فضای خانه را آرامش‌بخش نموده در حالیکه منظره دریا به راحتی از پنجره و دیوارها نیز قابل مشاهده است.

آشپزخانهِ بازسازی شده از یک سمت به اتاق ناهارخوری و از سوی دیگر به اتاق نشیمن، رختکن و حمام متصل شده است.

 و بخش جذاب دیگر، ایوان خانه میباشد که به سمت دریا قرار داده شده تا در کمال آرامش به صدای امواج دریا و پرندگان گوش فرادهید.

علاوه بر ایوان، اتاق مبله شده‌ای رو به دریا نیز وجود دارد تا از داخل خانه هم منظره بیرون قابل رؤیت باشد.

در انتها شاید گفتن این نکته خالی از لطف نباشد که طبق اعتقاد برخی از مردم، گنج و ثروت "کاپیتان کید" در یکی از جزایر Thimble مدفون شده که جزیره سیب‌زمینی نیز یکی از زیرمجموعه‌های پرطرفدار آن میباشد. به همین علت این جزیره کوچک مورد علاقه خیلی از ساکنین منطقه میباشد، البته این بدین منظور نیست که برای بدست آوردن گنج، زمین های این جزیره را حفاری کنید!

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم