حواستان به مشتریهایتان باشد!

حواستان به مشتریهایتان باشد!
آخرین باری که اطلاعاتتان را بررسی کرده و آنها را دسته بندی کردید، کی بود؟ به خاطر داشته باشید کار در آژانس املاک مانند داشتن باغچه ای است که دائما باید آن را هرس کرده و علف های هرز اش را جدا کنید و نیازمند توجه مستمر است.
شابش: آیا می خواهید کسب و کار املاک و مستغلات خود را ارتقا دهید؟ شما می توانید با استفاده از امکاناتی که در شابش برای شما فراهم شده است در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. 
شما با ورود به این بخش می توانید ثبت نام خود را انجام دهید.

آخرین باری که اطلاعاتتان را بررسی کرده و آنها را دسته بندی کردید، کی بود؟  این کار شامل مرتب کردن، تمیز کردن و سازمان دهی کردن می شود و وقت زیادی از شما می گیرد. اما به خاطر داشته باشید کار در آژانس املاک مانند داشتن باغچه ای است که دائما باید آن را هرس کرده و علف های هرز اش را جدا کنید و نیازمند توجه مستمر است. 
بسیاری از مدیران و مشاوران املاک تایید می کنند که واقعا یک پایگاه داده سازمان یافته ندارند و یا این پایگاه را در اختیار دارند؛ اما به ندرت از آن استفاده می کنند. برخی نیز تاکید دارند که هیچ نوع استراتژی ارتباطی برای به روز کردن اطلاعات تماس ها ندارند.

«هر تاجر موفقی می داند که مشتری مهمترین دارایی است. فرایند خرید یا فروش، با نقل و انتقال سند تمام نمی شود. رابطه شما با مشتری، زمینه را برای تبدیل شدن آنها به مشتریان احتمالی بعدی و داد و ستدهای مکرر و بی پایان فراهم می کند.»

در قسمت زیر چند استراتژی آمده که به شما کمک می کند حواستان به مشتری‌هایتان باشد:

1) مشتریان مهمترین دارایی شما هستند- باید متوجه شوید که مشتریان برای رشد و ارتقا کسب و کارتان مهم هستند. نقل و انتقال سند ممکن است حاکی از پایان یک فرایند باشد اما دروازه ای است به سمت داد و ستدهای آتی. 

2. فروش به مشتریان فعلی آسان تر است. قطعا شانس بهتری برای فروش به کسانی که یک بار معامله با شما را تجربه کرده اند، وجود دارد. 

3) تا 5 برابر در هزینه های بازاریابی صرفه جویی کنید. بدست آوردن مشتری جدید 5 برابر بیشتر از نگه داری مشتری فعلی هزینه دارد. مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) یک گام عملیاتی کلیدی است و شما باید بطور مستمر روابط قوی را با این بخش مهم از پایگاه داده تان تقویت و حفظ کنید. 

4) پایگاه داده خود را راحت، بدون زحمت و با هزینه کم بسازید هوشیار باشید و وب سایتی را انتخاب کنید که در مدیریت سرنخ های احتمالی به شما کمک کند. شما از طریق شابش می توانید مشتریان جدید پیدا کرده و به راحتی آن را مدیریت کنید.
شما می توانید از این بخش عضو شابش شوید و ضمن درج آگهی رایگان از خدمات ویژه ما بهره مند شوید.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم