ماجراجویی خانوادگی با یک اتوبوس مدرسه!

ماجراجویی خانوادگی با یک اتوبوس مدرسه!
گابریل و دِبی، زوج پر انرژی و جوانی هستند که با یک همفکری جدی و سریع تصمیم گرفتند به همراه 4 فرزند خود ماجراجویی جدیدی را آغاز کنند. هدف آنها از این ماجراجویی، نزدیک تر کردن اعضای خانواده به یکدیگر است. با شابش همراه باشید تا این خانواده جذاب را به شما معرفی کنیم.

دِبی وقتی در یکی ازصفحات فیس بوک یک کلیپ تصویری جالب مشاهده میکند، سریعا آن را با همسر خود گابریل به اشتراک میگذارد و همین اشتراک گذاری باعث آغاز شدن فصل جدیدی از زندگی آنان میشود. بگذارید از زبان خود دِبی ماجرا را تعریف کنیم: "وقتی ویدیو زیبایی از یک زن و شوهر در فیس بوک دیدم که در یک اتوبوس به سفرهای مختلفی میرن، سریع این ویدیو رو به همسرم گابریل نشون دادم و بهش گفتم چرا ما با بچه های خودمون اینطوری زندگی نکنیم؟ شاید باورتون نشه اما اصلا تلاشی برای قانع کردن گابریل نکردم چون با دیدن ویدیو به سرعت راضی شد ما هم کل زندگیمون رو به داخل یک اتوبوس مدرسه ببریم!"

ممکن است فکر کنید گابریل و دبی به دلیل داشتن 4 فرزند و راضی شدن به زندگی در اتوبوس، سطح مالی پایینی داشته اند اما اصلا اینطور نیست! باید بگوییم متراژ خانه اصلی آنها 5000 متر بوده است. گابریل در این خصوص میگوید: " ما وقتی عمیق تر به زندگی خودمون و ازدواجمون نگاه کردیم، متوجه شدیم اون همبستگی و نزدیکی لازم بین اعضای خانواده رو از دست دادیم و اگر الان یه فکری به حال زندگیمون نکنیم، دیگه هیچوقت موقعیتش پیش نمیاد! ما با خودمون گفتیم الان بهترین زمان برای ماجراجویی و داشتن زندگی بهتره و باید با یک زندگی مهیج و جذاب، دوباره به همدیگه نزدیک تر و از خونه ای بزرگی که ما رو از هم دور کرده خلاص بشیم!" به همین سادگی بود که گابریل و دبی تصمیم گرفتند یک اتوبوس مدرسه بخرند و زندگی خانوادگی خود را در آن آغاز نمایند.این خانواده جذاب برای خرید و طراحی اتوبوس جدیدشان از یک شرکت خصوصی کمک گرفته اند. اولویت آنها در طراحی اتوبوس شامل این موارد است: 1- یک اتاق خواب برای 4 فرزند و یک اتاق خواب برای زن و شوهر به نحویکه بین اتاق خواب زن و شوهر و بچه ها دربی قرار بگیرد. 2- فضایی برای پذیرایی از مهمانان 3-  یک آشپزخانه بزرگتر از حد معمول. علت اینکه گابریل و دبی تاکید داشتند آشپزخانه وسیع باشد، سفرهای مکرر آنها به شهرهای مختلف است و غذای مورد نیازشان باید حتی تا یک هفته ذخیره شود. همچنین این زوج برای ذخیره سازی غذاهای خود از یک یخچال فریز بزرگ در زیر ظرفشویی استفاده کرده اند.

خرید و بازسازی این اتوبوس 38 هزار دلار خرج برداشته و ساخت آن 5 ماه طول کشیده است. در طول این مدت گابریل و دبی به فروش وسایل خانه قبلی خود پرداختند و سفر خود را در آگوست 2017 آغاز نمودند.بزرگترین توصیه این زوج به افرادی که میخواهند مانند آنان زندگی کنند این است که حتما و حتما قبل از هر اقدامی تحقیق کنند. گابریل میگوید: "یک طراح و سازنده مورد اعتماد پیدا کنید و از بهترین مواد اولیه در ساخت خانه متحرک خود استفاده کنید. در اتوبوس خود حتما از کمربند ایمنی برای تمام اعضای خانواده، خشک کن، دوش حمام، پریزهای برق و نگهدارنده اثاثیه داخلی برای جلوگیری از سقوط در حین رانندگی استفاده نمایید."
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم