چند راهکار برای بزرگ نشان دادن سرویس بهداشتی

چند راهکار برای بزرگ نشان دادن سرویس بهداشتی
سرویس های بهداشتی کوچک غالبا شلخته و دلگیر هستند. اگر حمام یا دستشویی شما کوچک هستند، در اینجا چند راهکار برای بزرگ تر نشان دادن آن ها آمده است:

1.فضا را روشن کنید

تا جایی که می توانید به فضا روشنایی ببخشید. روشنایی و اتاق های روشن همیشه از اتاق های تاریک بزرگ تر دیده می شوند.

رنگ دیوار: دیوارها و سقف را رنگ واحد روشن بزنید تا فضای سرویش بهداشتی دو برابر دیده شود. رنگ های ترکیبی فضا را به چند قسمت تقسیم می کنند و این امر باعث می شود اتاق کوچک تر به نظر برسد.

روشنایی: چراغ ها و لامپ های تزیینی بیشتر برای روشن کردن فضا نصب کنید.

2.آینه های بیشتری استفاده کنید

آینه های بزرگ تر از حد معمول آینه های حمام یا دسشتشویی استفاده کنید. این کار باعث انعکاس نور شده و سرویس بهداشتی شما را وسیع تر نشان می دهد.


3.شلختگی و بی نظمی را از بین ببرید.

هیچ چیز به اندازه شلختگی فضای یک اتاق را شلوغ نمی کند. چیزهایی که لازم ندارید را حذف و در جای دیگر نگهداری کنید. فقط چیزهایی را نگه دارید که اساسا لازم است.

4.پادری را بردارید

وجود یک پادری به صورت همیشگی، سرویس بهداشتی شما را کوچک نشان می دهد. زمانی که از پادری استفاده نمی کنید، آن را کنار بگذارید تا فضا بزرگ تر به نظر بیاید.

5.کفپوش روشن انتخاب کنید

حتی اگر سقف و دیوارها روشن باشند، یک کفپوش تیره تاثیر آن ها را از بین می برد و فضا را بسته نشان می دهد. برای ایجاد یک فضای باز و روشن، کفپوش روشن انتخاب کنید.

6.از روشویی های پایه دار استفاده کنید

روشویی ها بزرگ و جادار فضای زیادی لازم دارند. با نصب روشویی پایه دار شاید برای صابون یا حوله جا نداشته باشید، اما می توانید این مشکل را با آویزها و قفسه های دیواری برای وسایل حمام یا دستشویی حل کنید. در عوض روشویی های پایه دار فضای کمتری را اشغال می کنند.


7.پایه دوش را بلند انتخاب کنید

استفاده از دوش پایه بلند که به سقف نزدیک باشد، با هدایت چشم به سمت بالا خطای دید ایجاد می کند و باعث می شود سقف بلند تر به نظر برسد.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم