جستجوی آنلاین املاک با سایت شابش

جستجوی آنلاین املاک با سایت شابش
در گذشته اگر دوست داشتیم خانه‌ای اجاره کنیم یا بخریم؛ باید یک جفت کفش آهنی می‌پوشیدیم و به دنبال خانه مورد نظر تمام آژانس‌های املاک را می‌گشتیم؛ و در بهترین حالت بعد از هفته‌ها، عاقبت صاحب خانه‌ای مناسب می‌شدیم؛ اما امروز و به لطف تکنولوژی دیگر نیازی نیست با وجود ترافیک و هزار مشکل دیگر به سراغ مشاور املاک برویم؛ بلکه با کمک سایت‌های اینترنتی جستجوی املاک به راحتی می‌توانیم در عوض دیدن چند فایل معرفی شده توسط مشاورین املاک، حق انتخاب با دیدن هزاران اگهی را داشته باشیم. اما یک سایت آگهی املاک چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ برای پاسخ به این سوال، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

چرا باید به سراغ سایت‌های آگهی املاک برویم؟تصور کنید درست در چله تابستان و گرمای طاقت فرسای مرداد ماه، مجبور می‌شوید به دنبال خانه بگردید؛ شرایط کاری هم طوری است که اجازه مرخصی‌های وقت و بی‌وقت را نمی‌دهد. حالا با وجود چنین شرایطی چه طور می‌توانید خانه موردنظرتان را پیدا کنید؟

سایت‌های اگهی املاک این امکان را به ما می‌دهند تا در زمان‌هایی غیر از زمان کاری و در حالی‌که راحت در خانه نشسته‌ایم و مشغول نوشیدن چای هستیم؛ به دنبال خانه بگردیم؛ و البته بدون ایجاد مزاحمت برای صاحب‌خانه، با استفاده از عکس‌های موجود در سایت، خانه‌ها را با هم مقایسه کنیم، حتی می‌توانیم به سراغ نقشه سایت برویم و موقعیت محلی منزل یا دفتر کار  مورد نظرمان را ببینیم و آن را از جهت‌های دیگر مثل دسترسی به وسایل حمل و نقل شهری، پارک‌ها و ... بررسی کنیم. با توجه به این مزیت‌ها و هزار و یک مزیت دیگر، کفه یافتن منزل در سایت‌های آگهی املاک به شدت سنگین‌تر است.


ویژگی‌های یک سایت آگهی املاک خوب


صداقت و شفافیت: صداقت سنگ بنای تمام فعالیت‌های یک سایت آگهی املاک است؛ مثلا  تمام آژانس‌های طرف قرارداد، مکلف‌ هستند از تصاویر واقعی برای نشان دادن فایل‌ها استفاده کنند؛ و در زیباتر نشان دادن خانه‌ها اغراق نکنند؛ چرا که می‌دانند با یک بار اعتماد، قطعا فروشنده ملک امروز، یک خریدار ملک دست به نقد در روزهای آینده است؛ تا جای ممکن قیمت‌ها را شفاف بیان می‌کند و از قرار دادن آگهی‌ خرید و اجاره املاک بدون قیمت خودداری می‌کند؛ برخی از سایت‌های خوشنام‌تر پا را از این هم فراتر گذاشتند و برای این‌که خیال بازدیدکنندگانشان را راحت‌تر  کنند، برای هر آژانس، یک پروفایل مشخص، با امکان رای دادن توسط مشتریان، ایجاد کردند؛ به این ترتیب هر بازدید کننده می‌تواند با توجه به رای‌های سایر کاربران به سراغ آژانس‌های مقبول‌تر برود.


بانک اطلاعاتی پر و پیمان: «تفاوتی نمی‌کند در کدام منطقه از شهر ساکن هستید؛ آگهی خرید و اجاره ملک خود را به ما بسپارید» این قانونی است که یک سایت آگهی املاک باید به آن عمل کند؛ برای یک سایت املاک، نباید تفاوتی داشته باشد که شما از لوکس‌ترین منطقه شهر به دنبال آگهی خرید و اجاره ملک هستید یا از جنوبی‌ترین قسمت شهر. بلکه باید از طریق همکاری با آژانسهای املاک معتبر  سراسر شهر، به شما این امکان را بدهد تا خانه رویاییتان را در هر منطقه از شهر که مورد  نظرتان هست؛ بیابید.کاربری آسان: تصور کنید وارد یک سایت آگهی املاک می‌شوید؛ و سعی می‌کنید با استفاده از فیلترها، منزل مورد نظرتان راپیدا کنید؛ اما منوی صفحه کجا است؟ کاربری صفحه سایت باید ساده و البته دلپذیر باشد؛ اگر قرار باشد با مجموعه‌ای از تصاویر بمباران بشویم یا هر لحظه یک آگهی خرید و اجاره ملک از انتهای صفحه نمایشگر به سمتمان پرواز کند؛ حتما در همان لحظه صفحه سایت مورد نظر را می‌بندیم و به سراغ مشاور املاک سر کوچه می‌رویم. استفاده از تصاویر با کیفیت برای نمایش فایل‌ها و همچنین توجه به جزییات فیلترها هم، نشانه دقت صاحبان سایت آگهی املاک مورد نظر است؛ تصور کنید فقط بتوانید خانه‌ها را بر اساس متراژشان دسته‌بندی کنید؛ آیا واقعا انتخاب‌های شما محدود می‌شوند و امکان انتخاب برایتان آسانتر می‌شود؟ حالا سایتی را در نظر بگیرید که به جزییاتی مثل تعداد اتاق خواب‌ها، میزان بودجه و ...هم توجه کرده است؛ پیدا کردن یک منزل یا دفتر کار ایده‌آل، در کدام یک راحت‌تر است؟همیشه و همه جا در دسترس: این روزها همه ما بسیاری از اخبار و اطلاعات را از طریق تلفن‌های هوشمندمان رصد می‌کنیم؛ یک سایت آگهی املاک به روز، به این نکته توجه می‌کند و سایت خود را طوری طراحی می‌کند که به راحتی بتوانیم از طریق تلفن هوشمند به تصاویر فایل‌ها و یا شماره تلفن مشاورین دسترسی داشته باشیم. البته بسیاری از سایت‌های خوب آگهی املاک، برای دسترسی راحت‌تر، یک قدم  دیگر هم جلو آمدند و با ایجاد اپلیکیشن، شرایط خرید و اجاره ملک به صورت اینترنتی را بسیار راحت‌ترکردند.

در پایان

سایت شابش ، یک دفتر معاملات املاک یا یک شرکت واسطه گری نسیت؛  و معمولا در قبال معاملات املاک وجهی دریافت نمی‌کند؛ بلکه مثل یک کارگردان حرفه‌ای،  تلاش می‌کند با فراهم کردن شرایطی، خرید و فروش و اجاره ملک را برای همه بازیگران این عرصه، راحت‌تر و البته لذت‌بخش‌تر کند .

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم