چگونه می توانید در حوزه املاک خود متفاوت باشید؟

چگونه می توانید در حوزه املاک خود متفاوت باشید؟
به یاد داشته باشد مشاوران املاک بدون یک فرایند برای جذب، حفظ و تبدیل مشتریان احتمالی به مشتریان واقعی، تنها یک بازنده در دنیای املاک و مستغلات هستند، اگر می خواهید متفاوت عمل کنید با ما همراه شوید.
شابش: برای یک لحظه تصور کنید به عنوان یک خریدار به دنبال ملکی هستید که دقیقا در وسط شهر واقع شده است. همانطور که شروع به گشت و گذار در وب برای اطلاعات می کنید، کلماتی را جستجو کنید که به یک شهر خاص و محله خاص مربوط می شود. شما مانند بیشتر خریداران، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد منطقه، جمعیت شناسی، و قیمت گذاری یک سری «تحقیقات مقدماتی» انجام می دهید. 

«هر اتفاقی که از آن نقطه رخ می دهد به موقعیت شما به عنوان یک مشاور هوشمند بستگی دارد و اینکه چگونه از آن سرنخ برای پیشبرد رابطه تان با آن مشتری احتمالی و تبدیل آن به مشتری حقیقی استفاده می کنید. »

بیشتر مشاوران در کجا شکست می خورند؟ دلایل متعددی وجود دارد اما در اینجا مهمترین آنها ارائه شده است: 

(1) حضورتان در فضای مجازی کم رنگ است؛ اگر مشتریان احتمالی نتوانند اطلاعات مربوز به شما را در فضای مجازی دریافت کنند، آن ارتباط اولیه را از دست داده اید، و می توانید مطمئن باشید که مشتری احتمالی به گزینه‌ای با خدمات بالاتر رجوع خواهد کرد. 

(2) متمایز رفتار نمی کنید؛ اگر نتوانید اطلاعات بیشتری غیر از اطلاعات مسکن ارائه کنید، چه چیز باعث متمایز شدن شما از سایر گزینه های املاک و مستغلات در وب می شود؟ انتشار آگهی در یک سایت حرفه ای به شما کمک می کند ضمن بهتر شناخته شدن، همنند یک فرد خاص و حرفه ای در حوزه املاک عمل کنید.

(3) برای حذب مشتری بیشتر  کاری نمی کنید؛ با بیش از 98 درصد تمام خریدارانی که فضای اینترنت را جستجو می کنند و هر کدام دارای یک جدول زمانی و انگیزه متفاوت برای خرید یا فروش هستند، باید فرایندی در اختیار داشته باشید که آن مشتریان احتمالی را تا وقتی آماده تماس با یک متخصص املاک و مستغلات شدند حفظ کنید...
اگر به دنبال سرنخ های بیشتر و استراتژی های بهتر برای تبدیل آن سرنخ ها به فروش واقعی هستید، می توانید در شابش عضو شوید چرا که ما فایل های جویندگان و فروشندگان ملک را برای شما ارسال می کنیم و شما می توانید بدون واسطه با مشتری های خود ارتباط برقرار کنید. 
به یاد داشته باشد مشاوران املاک بدون یک فرایند برای جذب، حفظ و تبدیل مشتریان احتمالی به مشتریان واقعی، تنها یک بازنده در دنیای املاک و مستغلات هستند، اگر واقعا به دنبال جذب سرنخ بیشتر برای فروش آسان تر و نقل و انتقال سریع تر هستید، به ما بپیوندید .
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم