اخبار و مقالات ملک

پنج راه ساده برای فنگ شویی در آپارتمان

پنج راه ساده برای فنگ شویی در آپارتمان
نقل مکان به یک آپارتمان جدید می تواند استرس زا باشد؛ به این دلیل که باید کلی کاغذ امضا کنید، چک بدهید و تمام وسایل تان را از خانه ای به خانه دیگر انتقال دهید. استفاده از فنگ شویی در آپارتمان جدید می تواند استرس جابجایی را کم و محیط خانه را برای شما آرامش بخش کند.

1. بی نظمی را از بین ببرید


 

یکی از سریع ترین راه ها برای یک فنگ شویی خوب، خلاص شدن از هرج و مرج است. در فنگ شویی، شلختگی باعث عدم توانایی در تصمیم گیری و فعالیت کردن است. با حذف چیزهای اضافه ، خانه تان را ارج می نهید و فضای بیشتری برای بقیه دکور خانه فراهم می کنید.

2. گل و گیاه طبیعی به خانه بیاورید


 

گیاهان نه تنها هوای خانه را تصفیه می کنند، بلکه انرژی بخش نیز هستند. جاهای زیادی در خانه وجود دارند که شما می توانید از گیاهان در آنجا نگهداری کنید و یک فنگ شویی عالی در آپارتمان تان ایجاد کنید.

3. شیشه ها و آینه ها را تمیز کنید


 

تمیز نگه داشتن تمام شیشه ها، پنجره ها و آینه ها نکته بسیار مهمی در فنگ شویی است. هر چیزی که به بیشتر شدن نور و بازتاب آن کمک کند، انرژی و روشنایی را در فضای خانه شما افزایش می دهد.

4. کار و زندگی را جدا کنید


 

اگرچه داشتن میز کار در خانه قابل قبول است، جدا نگه داشتن کار و زندگی بسیار مهم است. سعی کنید میز کارتان را از اتاق دور نگه دارید. اختصاص دادن اتاق به استراحت و ریلکس کردن در فنگ شویی آپارتمان بسیار حائز اهمیت است. اگر مجبورید میز کارتان را در اتاق بگذارید، از یک دیوار جداکننده برای ایجاد دو فضای جداگانه استفاده کنید.

5. شخصی سازی کنید


 

در اساسی ترین و ابتدایی ترین مرحله، فنگ شویی به این معناست که شما در محل زندگی تان احساس راحتی کنید. پر کردن فضا با کارهای هنری، نوشته ها و رنگ هایی که برایتان الهام بخش هستند و به شما انگیزه می دهند، جریان انرژی خوبی را در فضای آپارتمان ایجاد می کند.

از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم