حفظ مشتری، ستون اصلی فروش بیشتر

حفظ مشتری، ستون اصلی فروش بیشتر
آیا تا به حال شده پشت میزتان بنشینید و غرق در این فکر باشید که چگونه فروش تان را بیشتر کنید؟
شابش: آیا تا به حال شده پشت میزتان بنشینید و غرق در این فکر باشید که چگونه فروش تان را بیشتر کنید؟
حفظ مشتری ستون اصلی فروش بیشتر با تلاش کمتر، بازاریابی کمتر و نتایج بیشتر است... اما بیشتر مشاوران املاک درگیر «کارهای ساختگی و بی نتیجه» می شوند درحالی که می توانند با اجرای یک سری اقدام ساده و منظم درآمد بیشتر و روزهای تعطیلی بیشتر داشته باشند!
به این خاطر که کار معاملات ملکی یک فعالیت مبتنی بر رابطه  است، حفظ مادام العمر مشتری کلید تولید بیشتر است، پس با فعالیت های مکرر و ساده خط سودآوری خود را بسازید. 

در قسمت ذیل برخی نکات و راهنمایی ها آورده شده است:
1. روزانه: اگر تا به حال وارد عمل نشده اید ممکن است از برقراری ارتباط مجدد با مشتریان گذشته، مشتریان احتمالی و دامنه نفوذتان کمی احساس خجالت کنید، اما یک تماس ساده موثر خواهد بود.
 با یک لیست 5 اسمی در روز شروع کنید و روزی 5 تماس بگیرید و خیلی راحت به آنها بگویید وقتی از محله شان عبور می کردید به یادشان افتادید و خواستید سلامی عرض کنید. به آنها یادآوری کنید به این خاطر که محله شان را خیلی دوست دارند، قطعا اگر کسی از هم محله ای شان خواست خانه اش را بفروشد به شما اطلاع دهند تا همسایه خوبی برایشان پیدا کنید. 

2. هفتگی: تقویم خود را از روز شنبه تا چهارشنبه علامت بزنید و یک ساعت را به عنوان ساعت مشتری یابی انتخاب کنید. در این ساعت است که می توانید سرنخ های اینترنتی را پیگیری کنید، تماس تلفنی بگیرید یا به تماس هایی که از طریق آگهی با شما گرفته می شود پاسخ دهید. اگر هیچ سرنخی نداشتید، وقت آن است که وب سایت تان را بررسی کنید تا مطمئن شوید روش جذب سرنخ و مشتری را درست پیاده کرده اید. این مساله از آن جهت اهمیت دارد که امروزه مردم تمام وقت خود را برای یافتن ملک مورد نظرشان در ینترنت صرف می کنند. اگر وب سایت ندارید حتما در یک سایت درج آگهی عضو شوید. شابش بهترین گزینه برای شما است.

3. ماهیانه: تقویم را چک کرده و ببینید چه تعطیلات یا مناسبت هایی ممکن است در طول ماه وجود داشته باشد. به عنوان مثال، اگر در طول ماه به یک تعطیلات برخوردید، از قبل برگزاری یک مراسم خیریه یا کمک مالی را برنامه ریزی کنید که بطور مستقیم به گروهی از نیازمندان در محله تان نفع می رساند. 

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم