۴ ابزار اینترنتی لازم برای مشاوران املاک و مستغلات

۴ ابزار اینترنتی لازم برای مشاوران املاک و مستغلات
تکنولوژی ها و ابزار دیجیتالی جدید هر روز بیشتر و بیشتر در دسترس قرار می گیرند و قرار است زندگی ما را آسان تر کنند، فرقی نمی کند برای چه منظور از آنها استفاده می کنیم برای خرید خانه، سفارش پیتزا یا...
شابش؛ وقتی بحث پیشرفت کسب و کار به میان می‌آید، تکنولوژی دیجیتالی در افزایش بهره‌وری جنبه ابزاری پیدا می‌کند. مشاوران املاک و مستغلات بیش از پیش از راه حل های مبتنی بر وب و موبایل برای ساده تر ساختن وظایف اداری و عملیاتی استفاده می کنند ، از یافتن راه های جدید تعامل با مشتریان احتمالی گرفته تا توزیع فایل فروش و پشتیبان گیری از معاملات با اطلاعات دقیق بازار. 
ابزار بسیار جذابی وجود دارند که می توانند کسب و کار شما را از رقبا جلو بیاندازند، اگر مانده اید از کجا شروع کنید، به شما کمک می کنیم. در اینجا فهرستی از  ۴ ابزار آنلاین ضروری ارائه شده، که به شما کمک می کنند، سریع تر و دقیق تر کار کنید و در عین حال هزینه زیادی صرف نکنید. 

۱.با مطبوعات حرفه ای خود را بیشتر در معرض دید قرار دهید
در مطبوعات فعال باشید و از کسب و کار خود اطلاعات به روز تهیه کنید و در فضای مجازی آن را منتشر کنید.مطبوعات محلی بهترین گزینه هستند اما در صورتی که به این گونه مطبوعات دسترسی ندارید، از سایت هایی استفاده کنید که این امکان را در اختیار شما می گذارند.شابش می تواند ضمن در اختیار گذاشتن فضای حرفه ای برای معرفی کار شما در فضای مجازی در خبرنامه هایی که برای افراد ارسال می کند، شما و کسب و کار شما را نیز معرفی کند.

۲. به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی متعدد
برای دستیابی به مخاطب بیشتر، باید فعال تر باشید و با مشتریان در شبکه های اجتماعی بیشتری تعامل داشته باشید. این روش وقت گیر به نظر می رسد، نه ؟ خوب، می تواند اینطور نباشد. مخصوصا وقتی می توانید به شابش تکیه کنید. شابش این امکان را به شما می دهد که مزالب جالبی که خود شما تهیه کرده اید و یا آگهی های ویژه شما در شبکه های اجتماعی همچون لینک دین، توییتر ، اینستاگرام و تلگرام منتشر شود.
تنها کافی است که عضو شابش شوید و از این خدمات استفاده کنید.  همچنین، در شابش به تحلیل های اجتماعی دقیقی دسترسی پیدا می‌کنید که اطلاعات واضحی در مورد تاثیر و معایب استراتژی اجتماعی تان ارائه می کند.

۳. با تصاویر خیره کننده کاتالوگ و فایل فروش تان را درخشان تر کنید.
اگر به دنبال یک راه مطمئن برای پیشی گرفتن فایل فروش تان از سایر رقبا هستید، شابش به شما کمک می کند با عکاسی حرفه ای به این هدف برسید. برهیچکس پوشیده نیست که تصاویر گرم و جذاب اولین گام برای جذب یک مشتری است. 

۴. جذب سرنخ ها یا مشتریان احتمالی در لحظه
خریداران خانه ممکن است بصورت غیرمنتظره با خانه رویایی خود مواجه شوند و اگر این اتفاق افتاد، باید حضور داشته باشید تا خانه را به آنها نشان دهید. اپلیکیشن شابش به نشان دادن آگهی های شما و همچنین نشان دادن آدرس دقیق و شماره تماس شما در بروی نقشه درسترسی مشتری ها به شما را آسان میکند. 
اپلیکیشن شابش از طریق Google Play و iTunes به صورت رایگان، در دسترس خریداران قرار دارد. 
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم