آیا به کسب و کار بیشتر نیاز دارید؟ با پاسخ دادن به تماس های تلفنی شروع کنید!

آیا به کسب و کار بیشتر نیاز دارید؟ با پاسخ دادن به تماس های تلفنی شروع کنید!
آیا به کسب و کار بیشتر نیاز دارید؟ با پاسخ دادن به تماس های تلفنی شروع کنید! آیا در مورد مشاور املاکی شنیده اید که یک فایل فروش فوق العاده و پول ساز به یک مشاور املاک در ایالت دیگر داده است؟ مشاور املاک ارجاع دهنده با پشتکار با....

آیا در مورد مشاور املاکی شنیده اید که یک فایل فروش فوق العاده و پول ساز به یک مشاور املاک در ایالت دیگر داده است؟ مشاور ارجاع دهنده قبل از تماس با دلال هماهنگ کننده، با پشتکار با چندین تولید کننده برتر در منطقه تماس گرفت تا  یک مشاور عالی که در آن ایالت دور می شناختند را به وی معرفی کنند.

مشاور ارجاع دهنده در طول ساعت کاری سه پیام برای این مشاور، شرکت و کارکنان وی گذاشت. حتی چند ساعت بعد تماس گرفت تا ببیند آیا مشاور پیام ها را چک کرده است یا نه، به این خاطر که تقریبا پایان روز کاری بود و هنوز از مشاور خبری نشده بود.

کارکنان بصورت خودکار مشاور ارجاع دهنده را به تلفن همراه مشاور دیگر وصل می کردند و به وی اطمینان می دادند که پیام اش در کوتاه ترین زمان پاسخ داده می شود. چند روز گذشت و هنوز به تماس تلفنی پاسخ داده نشده بود.

بعد از یک تلاش دیگر، مشاور ارجاع دهنده در نهایت به مشاور مورد نظر وصل شد، اما هرگز به خاطر پاسخ ندادن به تلفن های وی عذرخواهی نکرد، حتی نسبت به دریافت سرنخ یا مشتری احتمالی آگهی فروش اشتیاق نشان نداد، هرچند هنوز آدرس را نشنیده بود! الان وقت یافتن مشاور دیگر بود!

برهیچ کس پوشیده نیست که برخی مشاوران املاک در پاسخ به پیام های تلفنی یا پاسخ به پیام های ایمیل و فیسبوک شان کوتاهی می کنند. مشاورانی که در این زمینه فعال هستند فروش بیشتری خواهند داشت.

در اینجا چند نکته ارائه شده تا به مشاوری تبدیل شوید که همه می خواهند با او کار کنند:

1. به پست های صوتی تان پاسخ دهید: هیچ چیز بدتر از این نیست که به خاطر پاسخ ندادن به تلفن یا پیام های صوتی تان، فرصت بدست آوردن یک آگهی فروش را از دست بدهید. هر چه سریع تر پاسخ دهید، اولین برداشتی که مشتری احتمالی از شما خواهد داشت بهتر خواهد بود. فکر می کنید مشاوری که حتی به تماس تلفنی برای دریافت سرنخ یا مشتری احتمالی پاسخ نمی دهد تا چه اندازه می تواند به خریدار یا مشتری ارجاعی خدمت رسانی کند وقتی حتی به موقع به پست های صوتی اش پاسخ نمی دهد؟

2. روزانه سرنخ هایتان را چک کنید. اگر به اندازه ای خوش شانس هستید که یک وب سایت یا شرکتی داشته باشید که ابتکار جذب سرنخ (مشتری احتمالی) را به شما می دهد، هر روز و حتی روزی دوبار آن را چک کنید. 75 درصد بیشتر سرنخ های اینترنتی نادیده گرفته می شوند! اگر از مشاورین املاک بپرسید، همیشه می گویند سرنخ می خواهند، اما وب سایت ها یا پورتال های خود را برای مشتریان احتمالی که درخواست اطلاعات کرده اند چک نمی کنند. پس تلاش کنید و سریع پاسخ دهید! هرگز نمی دانید کدامیک از آن سرنخ ها منجر به یک فروش سودآور خواهد شد.

3. پیام های متنی، لینکداین و فیسبوک تان را میانه رو و متعادل سازید. اثبات شده که گروه های سنی مختلف کانال های مختلفی را برای ارسال پیام هایشان ترجیح می دهند. اگر برای ارسال پیام در زمینه املاک و مستغلات به روز نیستید، اکنون وقت آن است که دست بجنبانید. تحقیقات نشان داده است که تقریباً 83 درصد جوانان آمریکایی دارای تلفن همراه هستند و سه چهارم آنها (73 درصد) پیام متنی ارسال و دریافت می کنند. «پروژه زندگی آمریکایی و اینترنت» مرکز تحقیقات مطالعه ای روی ارسال کنندگان پیام های متنی انجام داده تا ببیند این گروه چه نوع تماسی را از طریق تلفن همراه خود ترجیح می دهند. از این گروه، 31 درصد گزارش کردند که پیامک را به تماس صوتی ترجیح می دهند. علاوه بر این، 53 درصد گفتند که تماس صوتی را به پیام متنی ترجیح می دهند. نکته اخلاقی این است که باید از کانالی استفاده کنید که مشتریان احتمالی استفاده از آن را بیشتر ترجیح می دهند.

برای ملاقات با مشتریان احتمالی نیاز به سرنخ دارید و برای فروش بیشتر به مشتری احتمالی نیاز دارید. نمودار خدمات مشتری هر روز بالاتر می رود. از هر ابتکار عملی برای پاسخ دادن به تمام سرنخ ها استفاده کنید، بازده از آن شما خواهد بود!

 

 

 

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم