15 مکان برای بازاریابی وب سایت تان

15 مکان برای بازاریابی وب سایت تان
وب سایت مشاور املاک شما یکی از قدرتمندترین ابزار بازاریابی است. آیا از آن در جهت منافع خود استفاده کامل می کنید؟ وب سایت شابش شما را به بازار عرضه می کند، ....

 

وب سایت مشاور املاک شما یکی از قدرتمندترین ابزار بازاریابی است. آیا از آن در جهت منافع خود استفاده کامل می کنید؟

وب سایت شابش 24 ساعت شبانه روز شما، خدمات و آگهی های فروش تان را به مشتریان احتمالی عرضه می کند، حتی وقتی مشغول کار، خواب یا در تعطیلات هستید. این مکانیست که مشتریان می توانند به آن مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری در مورد فرایند خرید و فروش خانه بدست آورند و این جاییست که مشتریان قبلی تان حتی بعد از سال ها دوباره به سراغ تان می آیند.

برای اطمینان از اینکه بصورت بهینه وب سایت تان را تبلیغ می کنید، در اینجا 15 مکان رایگان (یا ارزان) و آسان وجود دارد که در آن می توانید سایت خود را تبلیغ کنید.

1. کارت ویزیت کسب و کارتان

به عنوان یک مشاور املاک، هر کجا می توانید با یک مشتری بالقوه ملاقات کنید! همیشه تعدادی کارت ویزیت خود را همراه با وب سایت، ایمیل و شماره تلفن درج شده روی آن با خود داشته باشید. در این جا نکات بیشتری در مورد کارت ویزیت تان پیدا می کنید.

2. کارت ویزیت های دیجیتالی شما

آیا با خود کارت ویزیت حمل نمی کنید؟ مسئله ای نیست. در اینجا راه حل های زیرکانه و تکنولوژیکی برای کارت ویزیت تان ارائه کرده ایم.

3. خودکارهای تبلیغاتی

تعدادی خودکار همراه با آدرس وب سایت تان که روی آن درج با خود داشته باشید. آنها را همه جا با خود ببرید (و توزیع کنید). آنها را به هرکسی که می شناسید بدهید.

4. سایر اشیاء تبلیغاتی

نباید صرفاً خود را به خودکار محدود کنید! در اینجا 50 ایده برای اشیاء تبلیغاتی ارائه شده که می توانید همراه با اطلاعات تماس و وب سایت تان آنها را توزیع کنید.

5. علائمی که وضعیت برای فروش را نشان می دهند

صرفاً به شماره تماس اکتفا نکنید! آدرس  shabesh.com را هم اضافه کنید. اگر وب سایت تان قابل استفاده روی موبایل است برای جذب خریداران عبوری امتیازات فوق العاده در نظر بگیرید.

 

 

6. وب سایت های تنها مربوط به یک ملک

وب سایت هایی که تنها مربوط به یک ملک هستند، ابزارهای بازاریابی خوبی به حساب می آیند، اما آنها تنها در مورد یک ملک تبلیغ می کنند. مطمئن شوید لینک وب سایت اصلی تان را هم به اطلاع خریداران بالقوه می رسانید تا بتوانند سایر آگهی های فروش تان را هم مشاهده کنند.

7. صفحه فیسبوک تان

حتماً آدرس وب سایت تان را در صفحه فیسبوک تان قرار دهید. همچنین باید کاری کنید تصویر روی جلد و عکس پروفایل تان لینک وب سایت تان را نشان دهند.

8. پروفایل توئیترتان

می توانید در پروفایل توئیترتان یک لینک به وب سایت تان بدهید. در این قسمت یک سری نکات در مورد بیوگرافی اجتماعی تر ارائه شده است.

9. پروفایل Pinterest شما

Pinterest یک مکان فوق العاده برای مشاوران املاک برای به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی است  که کمک می کند مشتریان احتمالی و بالقوه شما را شناخته و به شما اعتماد کنند. وب سایت خود را در پروفایل تان قرار دهید و مطمئن شوید چند عکس از وب سایت تان هم آنجا قرار می گیرد.  

10. پروفایل اینستاگرام تان

فضایی وجود دارد تا یک لینک را به پروفایل تان اضافه کنید، بیشترین استفاده را از آن ببرید!

11. پروفایل لینکداین تان

چه دارای یک صفحه مخصوص شرکت یا یک پروفایل شخصی باشید، مکانی برای اضافه کردن وب سایت تان وجود دارد. برای صفحات شرکت، در قسمت نمای کلی می توانید لینک  وب سایت تان را اضافه کنید.

12. صفحه Google+ تان

Google+ یک مکان عالی برای ارتباط با سایر مشاوران و جذب مراجعین جدید است. فراموش نکنید اطلاعات تان را کامل کنید.

13. محتوا و مطالب مهمان

آیا یک وبلاگ املاک و مستغلات برای وب سایت تان طراحی کرده اید؟ با به اشتراک گذاشتن مقالات تان با سایر وبلاگ نویسان، نشریات محلی و مجلات صنعتی، جانی تازه به آنها ببخشید. دامین تان را در قسمتی که نام تان قرار می گیرد وارد کنید.

14.  در وبلاگ ها و انجمن ها نظر بدهید.

دانش و اطلاعات خود را در انجمن ها به اشتراک گذارید و افکار خود را بوسیله آماده کنندهای منازل، کارشناسان رهن و اجاره و سایرین به پست های وبلاگ ها اضافه کنید. معمولا می توانید به وب سایت تان لینک بدهید تا سایر خوانندگان بتوانند اطلاعات بیشتری در مورد شما بدست آورند.

15. تبلیغات چاپی

برخلاف باور عموم، نشریات چاپی نمرده اند. وقتی آگهی های فروش را در روزنامه محلی یا آگهی های طبقه بندی شده اینترنتی قرار می دهید، حتما آدرس وب سایت خود را هم اضافه کنید. برای گرفتن نتایج بهتر، 4 نکته ما را برای آگهی های املاک و مستغلات مطالعه کنید.

دفعه بعد که یک روز صبح یا بعد از ظهر بیکار بودید، یک یا دو ساعت از وقت تان را صرف چک کردن این فهرست کنید تا مطمئن شوید با استفاده منابع مختلف وب سایت تان را پر رفت و آمد خواهید کرد. از کاری که کرده اید خوشحال خواهید شد!


نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم