بازاریابی محتوا که مشتری احتمالی تولید می کند

بازاریابی محتوا که مشتری احتمالی تولید می کند
به فراتر از محتوایی فکر کنید که صرفا آموزنده یا خود تبلیغ کننده است. محتوایی خلق کنید که مخاطبین را وارد عمل کند، و درحالیکه برندتان را تبلیغ می کند کسب و کارتان را تقویت کند.

به فراتر از محتوایی فکر کنید که صرفا آموزنده یا خود تبلیغ کننده است. محتوایی خلق کنید که مخاطبین را وارد عمل کند، و درحالیکه برندتان را تبلیغ می کند کسب و کارتان را تقویت کند.

یک محله اجتماعی دیجیتالی توسعه دهید.

مخاطبین تان چه چیزی می خوانند؟ کجا می روند؟ اطلاعات تماس را در مناطق مورد علاقه تان پیدا کنید و با افراد در زمینه های مربوطه ارتباط برقرار کنید. توافقات مربوط به وبلاگ نویسی ، به اشتراک گذاری لینک و سایر ابزار شبکه سازی را ترتیب دهید تا از این طریق از طریق لنزهای مختلف برای مخاطبان تان قابل مشاهده باشید.

درها را برای دسترسی آسان باز کنید.

اگر محتوا و مطالب تان پشت دروازه است (هر نوع فرایند ثبت نام که باید قبل از مشاهده محتوا تکمیل شود) شما مشتری های احتمالی را به رقبای فاقد دروازه می بازید. حتی ساده ترین ثبت نام برای مخاطبینی که به سایر سایت های بدون ثبت نام دسترسی دارند، وقت تلف کردن به نظر می رسد.

دائما محتوا و مطالب تاثیرگذار خلق کنید

محتوا و مطالب تازه مانند نان تازه پخته شده است که از هر جهت بهتر به نظر می رسد. اجازه ندهید وب سایت و رسانه اجتماعی تان با محتوای کهنه متعفن شود. آپدیت های مکرر یک شخصیت تجاری فعال را خلق خواهد کرد و در عین به تحلیل موتور جستجوی شما کمک می کند.

خلق محتوای به موقع به همان اندازه مهم است که در صدر کلمات، عبارات یا رویدادهای در حال حاضر که بر منطقه شما تاثیر می گذارند قرار گیرید. این واژه های محبوب جستجو را به موقع در محتوای تان وارد کنید. پس اگر به روز باشید، موتورهای جستجو اغلب محتوای شما را در راس قرار خواهند داد. مثلا، مشاورانی که یک ملک نزدیک به یک پارک محله ای می فروشند که میزبان یک سری رویدادها و مراسم است می توانند در پست وبلاگ خود به آن پارک یا رویداد آینده اشاره کنند.

بر محتوای بصری تمرکز کنید

مخاطبین اطلاعات دیده شده را طولانی تر و دقیق تر از سایر اشکال اطلاعات به یاد می آورند. از تصاویر به نفع خود استفاده کنید. تصاویر تاثیرگذاری خلق کنید که به یاد ماندنی، ارزشمند و ترغیب کننده هستند.

یک مشکل را حل کنید

چه مشکلی از مشکلات بازار محلی را حل می کنید؟ خدمات شما تا چه اندازه برتر از سایر خدمات ارائه شده از سوی مشاوران هستند؟ در محتوا و مطالب تان نشان دهید چرا بهترین مشاور املاک شهر هستید. اگر هیچ چیز شما را از سایر مشاوران متمایز نکرد، مخاطبان هیچ دلیل خاصی برای تماس با شما ندارند.

کنار نکشید!

به ندرت اتفاق می افتد که یک وبلاگ جدید یا رسانه اجتماعی در عرض یک هفته از تعداد پست هایی که قرار می دهید، هزاران فالوور بدست آورد. در ابتدا پیشرفت اغلب کند و نامنظم است. شکست را نپذیرید. جا پای خود را محکم کنید، روش تان را متناسب با مخاطبین تان تغییر دهید و تلاش کنید بیشتر یاد بگیرید.

 

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم