چند نکته ساده برای اینکه گوگل را راضی نگه دارید

چند نکته ساده برای اینکه گوگل را راضی نگه دارید
وقتی که خریداران و فروشندگان آینده نگر در سایت های آنلاین به دنبال مشاورین املاک و لیست های فروش در ناحیه شما می گردند، آیا وب سایت شما هم در نتایج جستجو آنها می آید؟ وقتی که اسم خودتان یا شرکتتان را روی گوگل جستجو می کنید چطور؟ آیا اسم شما در اولین صفحه نتایج می آید؟ خب اگر احساس می کنید که رتبه شما در میان سایت های مورد جستجو پایین است، باید گفت که تنها نیستید. با وجود اینکه الگوریتم های جستجو مدام در حال تغییر هستند، یک سری اصول وجود دارند که اگر آنها را رعایت نکنید وبسایت شما علیه خود شما عمل خواهد کرد.

در اینجا 5 نکته ذکر شده است که تضمین می کند رتبه بهتری در میان جستجو ها بدست آورید:

1.  یا وب سایت خود را موبایل پسندانه طراحی کنید یا ورشکست شوید!

از آوریل گذشته، سایت گوگل یک تحول و تغییر بزرگ در الگوریتم جستجو خود ایجاد کرد. روند کار اصولا به این صورت شده است که نمایش وب سایت شما در نتایج جستجو در موبایل یا تبلت مشروط به موبایل پسندانه بودن یا نبودن وبسایت شما است.

خوشبختانه قالب های سایت شابش ساختاری واکنش گرا دارند و متناسب با هر دستگاهی تنظیم می شوند. آیا شک دارید که سایت شما موبایل-پسندانه طراحی شده است یا خیر؟ همین امروز با گروه خدمات مشتریان ما تماس بگیرید تا به این پرسش شما پاسخ دهند.

2.  کلمات خود را با دقت به کار ببرید.

البته منظور ما کلمات کلیدی است. دیگر روز هایی که مجبور بودیم برای افزایش SEO تعداد زیادی کلمه کلیدی را برای هر وب سایت اضافه کنیم پایان یافته اند. با این حال، بهتر است صفحه های مختلف وب سایت خود را متناسب با کلمات کلیدی مختلف تنظیم کنید تا افرادی که دنبال اطلاعات مورد نظر هستند بتوانند به راحتی به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند.

پیشنهادی که داریم این است که از خود بپرسید خریداران و فروشندگان چه عباراتی را در گوگل جستجو می کنند؟ سپس پاسخ این سوالات را در وب سایت خود بکار ببرید. در اینجا می توانید یک سری نکات جالب دیگر نیز بخوانید.

3.  مخاطبین شما انسان هستند، نه ربات.

مسلم است که داشتن اطلاعات با کیفیت که واقعا به درد بازدید کنندگان بخورد بر اطلاعات و مطالبی که برای ربات های جستجو نوشته شده است ارجحیت دارد. هرچه مطالب وبسایت شما برای مخاطبین ارزشمند تر باشد، وقت بیشتری را صرف گشتن در صفحات وبسایت شما خواهند کرد و بدینگونه احتمال اینکه سایت شما را با دیگران نیز به اشتراک بگذارند هم بالا می رود.

(این دو مورد آخر، یعنی گشتن مخاطبان در صفحات و اشتراک گذاشتن وبسایت شما باعث می شوند که رتبه وبسایت شما در جستجو گوگل با سرعت بیشتری بالا برود).

 

4.  مدام به روزرسانی کنید.

همیشه سعی داشته باشید که مطالب سایت خود را تازه و به روز نگه دارید. بازدیدکنندگان دوست ندارند که مدام مطالب تکراری و قدیمی بخوانند. به روز رسانی مداوم محتویات سایت باعث جذب موتورهای جستجو نیز می شود و بدینگونه صفحات وبسایت شما بیشتر ارجاع داده می شوند .یک راه ساده برای به روز کردن محتویات وبسایت شابش شما استفاده و مدیریت بلاگ مشاوره املاک است.

5.  رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی را دست کم نگیرید.

شبکه های اجتماعی رایجی که می شناسید در نتایج جستجو های مختلف زیاد به چشم می خورند و بدینگونه می توانند صفحه تبلیغاتی شما را به فضایی بزرگتر گسترش دهند طوری که در صفحه نخست می توانید از فضای بیشتری استفاده کنید. علاوه بر آن، صفحه Facebook، پروفایل Pinterest و حساب Twitter شما نیز ممکن است در میان جستجو ها ظاهر شوند. این سه مورد و مورد های مشابه می توانند ابزاری برای نشان دادن این باشند که شما متخصص یک محل هستید و بر اصول بازاریابی به طور کامل تسلط دارید. فقط به یاد داشته باشید که تمامی این صفحه ها در نهایت دارای لینکی به وبسایت مشاوره املاک شما باشند.

برای اطلاعات پیشرفته در خصوص بهینه سازی موتور جستجو به راهنمای رایگان SEO ما برای کاربران شابش مراجعه کنید.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم