5 دلیل برای اینکه هم اکنون یک بلاگ مشاوره املاکی راه بیاندازید

5 دلیل برای اینکه هم اکنون یک بلاگ مشاوره املاکی راه بیاندازید
داشتن یک بلاگ مشاوره املاکی می تواند ارزش کار شما را بیش از آنچه که فکر می کنید بالا ببرد. در این خصوص از Ryan Fitzgerald از گروه مشاورین املاک Raleigh Realty خواستیم برای ما توضیح دهد که چرا لازم است...

داشتن یک بلاگ مشاوره املاکی می تواند ارزش کار شما را بیش از آنچه که فکر می کنید بالا ببرد. در این خصوص از Ryan Fitzgerald از گروه مشاورین املاک Raleigh Realty خواستیم برای ما توضیح دهد که چرا لازم است همین حالا یک بلاگ برای خود بسازید. Ryan Fitzgerald نماینده خریدار ها و فروشندگان گروه مشاورین املاک Greater Triangle در ایالت کارولینا شمالی و دارنده بلاگ مشاوره املاک با تعداد بازدیدکنندگان بسیار بالایی می باشد. علاوه بر آن، این بلاگ سرنخ های خوبی برای کار مشاوره املاک وی فراهم کرده است.

1. سرنخ

در هر کار مربوط به املاک و مستغلات و مشاوره املاک نیاز به سرنخ های خوبی داریم. بدون داشتن این سرنخ ها تمامی مشتریان خود را از دست خواهیم داد. اتفاقا در این راستا، موقعی بود که خود من در کار خود بسیار خشک برخورد می کردم، طوری که برای جذب مشتری با آنها تماس های ناخواسته می گرفتم. با این حال، میزان سوددهی این کار نسبت به زمانی که صرف آن کردم رضایت بخش نبود. اما اکنون، مرجع اصلی مشتری های من سایت مشاوره املاکی است که تهیه کرده ام. در ضمن بلاگی که در این سایت دارم نیز سهم بزرگی در استراتژی آنلاین من برای تولید سرنخ های کاری داشته است.

جالب است بدانید هر وقت شخصی در خصوص موضوع جابجا شدن به محله Raleigh ایالت کارولینا شمالی به صورت آنلاین جستجو کند، مطالبی که من در بلاگم ارائه دادم را خواهد یافت. در واقع با استفاده از این بلاگ توانسته ام تعداد سرنخ های بسیار زیادی در کار خود پیدا کنم طوری که تقریبا 4 معامله در طول سال که حدود 30 هزار دلار در سال درآمد ایجاد می کند را مدیون همین بلاگ می باشد. 

بسیار خب، اکنون بگذارید یک سوال بپرسم. شما هر وقت به مطلب یا اطلاعات خاصی در مورد موضوعی نیاز دارید به کجا مراجعه می کنید؟ خب معلوم است، سایت گوگل. در همین راستا است که اگر مشتریان بتوانند به راحتی و در لحظه نیازشان شما را در میان گزینه های جستجو پیدا کنند، بدون شک پس از کمک گرفتن از شما قدردان خواهند بود و بدینگونه تبدیل به سرنخ کاری برای مراحل آتی خواهند شد. بلاگ املاک مستغلات و مشاوره املاکی ما نیز با توجه به همین موضوع، روزانه تعداد زیادی سرنخ کاری فراهم می کند.

دوست دارید سرنخ های مربوط به کار املاک شما سرنخ هایی هدفمند باشند؟

وقتی تمام ابزاری که برای کار مشاوره املاک نیاز دارید در یک جا مهیا شده اند دیگر لازم نیست زمان خود را تلف کنید.

به وبسایت شابش مراجعه کنید و از خدمات رایگان آن استفاده نمایید.


 

2. متخصص آنلاین محل

اگر مدام در بلاگ خود راجع به وقایع محلی و مشابه آن بنویسید به زودی تبدیل به متخصص یا شخص با نفوذ آنلاین محله خواهید شد. خواندن مطالبی مثل بهترین رستوران های مرکز شهر یا پنجمین (نام یک رویداد) سال  از سوی مشتریان باعث خواهد شد که به شما به عنوان متخصص محله نگاه کنند.

بعد از اینکه تبدیل به آدم متخصص املاک محل شدید، مردم برای دریافت اطلاعات به شما مراجعه می کنند و بالاخره با خود شما دست به کار می شوند. بدینگونه دیگر نخواهند خواست با افراد دیگری کار کنند چرا که شما را به عنوان متخصص آنلاین محله می شناسند. 

این روش، یعنی استفاده از بلاگ برای شناساندن خود به همه به عنوان متخصص املاک محل برای ما نیز ثمر بخش بوده است، به عنوان مثال مطالبی که در خصوص محل های مختلف ناحیه Raleigh ایالت کارولینا شمالی نوشتیم در این امر بسیار یاری رسان بودند. مردمی که در حال جستجو در وبسایت ما هستند برای اطلاعات بیشتر در خصوص محله های مختلف با ما تماس می گیرند. این تماس های تلفنی بسیار راحت و ساده پیش می روند، چون تنها کافی است که اولویت های مشتری را تشخیص دهیم و بر اساس این اولویت ها برای آنها محل هایی جهت بازدید معرفی کنیم. بعد از اینکه محله مورد علاقه شان را پیدا کردند می توانید برای دیدن املاک فروشی آن محله با آنها همراه شوید. 

3. ارزش ایجاد کنید

حقیقت امر این است که من دوست ندارم برای یک کار خواهش کنم. اتفاقا از اردیبهشت 1394 تصمیم گرفتم که دیگر از مردم برای کار خواهش نکنم. در عوض دوست دارم با استحقاق آن کار را بدست آورم.

این تغییر در طرز تفکر باعث شد به قوه خلاقیتم رجوع کنم که در نهایت منجر به یک ایده جدید شد، یعنی بازاریابی آنلاین. این مفهوم باعث شد تمامی اصول و روش های کسب و کار من به یک سطح بالاتر برود و همچنین باعث شد مجبور شوم خدمات حداقل قابل قبولی برای تمامی افرادی که با آنها کار می کنم ارائه دهم چرا که می دانم قرار نیست برای یک مشتری یا یک کار خواهش کنم، بلکه قرار است آن کار یا مشتری را با تلاش و استمرار بدست آورم. 

یکی از راه هایی که به کمک آن می توانم خدمات در حد عالی برای مشتریان ارائه دهم همین بلاگ من است. جالب است بدانید که خریداران همیشه یک سوال دارند، مثلا "بعد از اینکه درخواستم قبول شد چه می شود؟" و اگر از من این سوال را نپرسند در گوگل به دنبال جواب آن می گردند که در نهایت باز به مطالبی که در این خصوص در بلاگم آورده ام خواهند رسید.


 

4. جذب کردن در مقابل دنبال کردن

همانطور که قبلا هم ذکر کردم رویکرد های مختلفی برای تجارت در مشاوره املاکی و تولید سرنخ های کاری وجود دارد. در این میان برخی افراد ترجیح می دهند برای کار به دنبال دیگران بروند و از آنها تقاضای کار بکنند، اما گونه دیگری از افراد هم هستند که سعی می کنند مشتریان را به سمت کار خود جذب کنند.

داشتن یک بلاگ مشاوره املاکی راه بسیار خوبی برای جذب مشتری می باشد. با ایجاد ارزش در کار خود و تبدیل شدن به متخصص مشاوره املاک محل به جایی خواهید رسید که مردم می خواهند خواست تنها با شما کار کنند.

بلاگ مشاوره املاک من برای بسیاری از افراد از نقاط مختلف جهان کمک رسان بوده است، افرادی که هنوز از من به خاطر کمک هایی که برای یافتن یک مشاور املاک مناسب به آنها کرده ام قدردانی می کنند. دیگر از همکارانم در اعضای معرفی مشتری دستمزدی نمی گیرم چرا که متوجه شده ام وقتی در اعضای معرفی یک مشتری به یک همکار تقاضای دستمزد می کنم، با آن مشتری به خوبی رفتار نمی شود. من وظیفه معرفی را بر عهده مشاورین دیگر می گذارم  تنها هدف من این است که آن مشتری که از من تقاضای کمک و مشاوره کرده است به آن دست یابد. 

5. بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

موضوع بهینه سازی موتور جستجو یکی از اصلی ترین ویژگی های بلاگ مشاوره املاکی شما می باشد و شاید مهم ترین ویژگی باشد. روش های مختلفی برای بهبود وضعیت کلی SEO وبسایتتان از طریق بلاگ مشاوره املاکی که در اختیار دارید وجود دارد. به عبارت دیگر این بلاگ با جذب کاربران و ارسال بازخورد به گوگل نشان می دهد که مردم تا چه حد در تعامل با سایت شما می باشند. 

برخی از شرکت های پیشگام در تجارت مشاوره املاک، تجارت خود را بر مبنای SEO شکل می دهند، شرکت هایی از جمله Zillow، Realtor، و Trulia که توانسته اند با به نمایش گذاشتن نرخ انتقالات و تبادلات داده اینترنتی خود به ارقام میلیارد دلاری دست یابند.

برای اینکه کارایی و بازدهی شما به حداکثر برسد بهتر است تا جایی که می توانید با روند کاری گوگل آشنا شوید. از مسائل فنی SEO گرفته تا کلمات کلیدی و طرز رفتار کاربر همگی از جمله مسائلی هستند که باید در این زمینه با آنها آشنا شوید. در ضمن به یاد داشته باشید که گوگل مدام در حال تغییر است!

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم