5 نکته طلایی برای نویسندگانی که احساس می کنند دچار درماندگی و سکون شده اند

5 نکته طلایی برای نویسندگانی که احساس می کنند دچار درماندگی و سکون شده اند
آیا انگیزه خود برای بلاگ نوشتن از دست داده اید؟ آیا شعله اشتیاق و میل شما خاموش شده است؟ نگران نباشید، این مسئله که درماندگی نویسندگان نام دارد، دشمن دیرینه تمامی نویسندگان و مبتدیان رشته نویسندگی است. اما به یاد داشته باشید که وبلاگ مشاور املاک شما برای ادامه دادن نیاز به محتویاتی سازگار دارد.

آیا انگیزه خود برای بلاگ نوشتن از دست داده اید؟ آیا شعله اشتیاق و میل شما خاموش شده است؟ نگران نباشید، این مسئله که درماندگی نویسندگان نام دارد، دشمن دیرینه تمامی نویسندگان و مبتدیان رشته نویسندگی است. اما به یاد داشته باشید که وبلاگ مشاور املاک شما برای ادامه دادن نیاز به محتویاتی سازگار دارد.

برای اینکه به یک وبلاگ شابش برسید که برایتان بیشترین سود را داشته باشد، بیشترین تعداد مشتری های احتمالی را پیدا کنید و نمایانگر خود واقعی شما که شخصی بسیار ماهر است باشید لازم است که با سختی ها کنار بیایید و سر بالا از میان این سختی ها خود را بیرون بکشید. بسیار خب، اکنون 5 نکته طلایی ذکر می کنیم که هدف از آنها انگیزه و برانگیختن حس خلاقیت شما می باشد.

موقعیت خود را عوض کنید

اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که شاید محیط کار شما مکان خوبی برای ایجاد انگیزه در شما نباشد، مخصوصا زمانی که در حال نوشتن بلاگ هایی در خصوص جامعه خود هستید. سعی کنید با تغییر محیط خود در خودتان انگیزه ای جدید ایجاد کنید. تبلت یا لپتاپتان را در دست بگیرید و به مکان مورد علاقه خود در همان حوالی بروید و روی مقاله ای که می خواهید در بلاگ خود بیاورید کار کنید تا به یک نسخه چک نویس از آن برسید و هر قسمت از آن را که می خواهید در بلاگ خود کپی کنید. اینگونه دیگر وابسته به محیط هایی که دسترسی به وای-فای دارند نخواهید بود و می توانید مکانی پیدا کنید که واقعا در آن حس خلاقیت شما گل می کند.

               

به سایت های صنعتی مختلف مراجعه کنید

سعی کنید سایت های مشابهی که در خصوص بلاگ شابش یا شابش پرو مطالبی دارند را پیدا کنید و مورد بررسی قرار دهید. بد نیست تقویم های مختلف مربوط به وقایع اجتماعی، بلاگ های مربوط به طراحی داخلی، بلاگ های DIY و lifehack که به ترتیب بلاگ هایی برای انجام کار ها به صورت شخصی و با ابزار دم دست و وبلاگی برای پاسخگویی به مسائل مختلفی که در زندگی پیش می آیند می باشد را نیز بررسی کنید.

 

شبکه ها و رسانه های اجتماعی را بگردید

هر وقت احساس کردید که نیاز به کمی انگیزه و تشویق دارید به سایت رسانه اجتماعی مورد علاقه خود سری بزنید. وارد سایت که شدید دنبال هشتگ (#) یا کلمات کلیدی مرتبط با مشاوره املاک و مستغلات بگردید و کلا ببینید حرف روی زبان مردم چه چیزی است؟ اینگونه می توانید مطمئن شوید که موضوع های مرتبط و به روز در وبلاگ خود می نویسید.

نکته حاشیه ای: یک مجموع زمان مشخص و دقیقی را برای "تحقیق" کنار بگذارید، وگرنه ممکن است ساعت ها مشغول گشت و گذار در رسانه های اجتماعی باشید بدون اینکه حتی یک پست جدید نوشته باشید.

 

به دنیای خودآگاه و ذهن خود مراجعه کنید

شاید این موضوع را از دبیرستان یادتان مانده باشد که پشت میز کامپیوتر می نشستید و هر چه به ذهنتان می آمد را می نوشتید. خوب است چیزی نزدیک به 5 دقیقه از وقت خود را صرف نویسندگی آزاد کنید (اصلا نگران رعایت گرامر و نکات ویراستاری نباشید) و بعد ببینید نتیجه اش چه شد. بعضی مواقع لازم است یک سری کلمات تصادفی و شاید هم بیهوده از خود بنویسید تا اینکه بالاخره متوجه شوید که واقعا دنبال چه چیزی هستید.

 

از دوستان خود کمک بگیرید!

از یک همکار، دوست یا حتی یک آدم غریبه ای که سگ خود را برای پیاده روی بیرون آورده است بخواهید که راجع به کار شما نظر بدهند و نگاهی به بلاگ مشاوره املاک و مستغلات شما بیاندازند. اگر دارید به این فکر می کنید که بهتر است از آنها چه سوال هایی بپرسید، بد نیست به موارد زیر نگاهی بیاندازید:

·        به نظر شما معیار های مثبت یک محله خوب با همسایه های خوب چیست؟

·        در خصوص فرایند خرید یک خانه چه سوال هایی دارید؟

·        در خصوص فرایند فروش خانه چه سوال هایی دارید؟

·        دوست داشتید قبل از اینکه به این محله بیایید، چه نکاتی در مورد آن برایتان روشن می شد؟

·        مکان یا نکته مورد علاقه شما در خصوص این محله چیست؟

پس به یاد داشته باشید که درماندگی مشکلی است که برای هر کسی ممکن است پیش آید. پس دفعه بعد، به جای اینکه عصبانی شوید یا احساس تسلیم و سرشکستگی کنید از دنیای اطراف خود کمک بگیرید و از پس مشکلات برآیید.
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم