خدمات مشتری

خدمات مشتری
اگر از کاربران سایت شابش هستید پس به احتمال زیاد برایتان پیش آمده است که در خصوص موضوعی با گروه خدمات مشتریان ما در تماس قرار بگیرین. حال ممکن ...

اگر از کاربران سایت شابش هستید پس به احتمال زیاد برایتان پیش آمده است که در خصوص موضوعی با گروه خدمات مشتریان ما در تماس قرار بگیرین. حال ممکن بوده است که در خصوص حق الزحمه سوالی داشته اید یا اینکه در وبسایت با موضوعی عجیب برخورد کردید و به احتمال زیاد با یک نماینده از گروه خدمات مشتریان شابش صحبت کردید.

اخیرا تیم خدمات مشتریان ما جهت یادآوری، تمامی خدمات مختلفی که برای مشاورین ما ارائه می دهد را اعلام کرد و شرمسارانه باید اقرار کنیم که اصلا به ذهنمان نرسیده بود که چه خدمات زیادی توسط این تیم ارائه می شود.

آیا در انتقال مورد های فروش خود از سیستم شابش با مشکل مواجه هستید؟ گروه خدمات مشتریان می تواند شما را یاری کند. آیا در انتقال دادن اطلاعات خود به قالب موبایل مشکل دارید؟ نمایندگان خدمات مشریان ما می توانند شما را پشتیبانی کنند!

اتفاقا، این گروه چنان پر استعداد است که تصمیم گرفتیم از خانم Jacquelyn Bauer، مدیر روابط عمومی شرکت یک پرس و جویی بکنیم. وی در خصوص اینکه چطور از  خدمات نامحدود مشتریان که به عنوان یک بسته جانبی برای کاربران شابش ارائه می شود استفاده کنیم اظهار داشت ...

چه زمانی با گروه خدمات مشتریان تماس بگیریم؟

·        اگر احساس می کنید با یک باگ مواجه شدید

·        اگر تازه شروع به کار کردید و سوالی دارید

·        اگر هر نوع سوالی در هر زمینه ای دارید!

·        مخصوصا وقتی که سوالتان در مورد این باشد که چطور قدرت ماورای طبیعی خود در خدمات مشتری را بدست آوردیم (البته جواب آن عضو اسناد خیلی محرمانه به حساب می آید، ولی خب با شما در میان می گذاریم)

·        اگر می خواهید در خصوص سطوح عضویت در سایت شابش با ما صحبت کنید

·        اگر می خواهید به ما بگویید که چقدر خوب هستیم

·        اگر سوالی در خصوص دامین و هاست های ایمیل دارید

·        اگر نیاز به نکات فوری در خصوص SEO یا مدیریت موضوع دارید

·        اگر دوست دارید آدرس پست ما را بدانید تا برای ما کیک تبریزی بفرستید!

·        اگر دوست دارید برایتان یک جک تعریف کنیم تا روزتان روز شود

 

چه کسی آماده است که تمامی سوال های شما در خصوص شابش را جواب دهد؟

آیا کاری هست که گروه خدمات مشتریان نتواند انجام دهد؟

خب بگذارید ببینم ... تعمیر ماشین؟ پخت عصرونه؟ البته منظورم این نیست که نمی توانیم برایتان بپزیم (چون واقعا آشپزهای خوبی هستیم!) ولی احتمالا تا وقتی که برایتان پست کنیم و برسد به دم در خانه شما سرد خواهد شد.

یک میهمان پاتلاک (مراسمی که هر کسی یک غذا به میهمانی می آورد) عادی میان نمایندگان گروه خدمان مشتریان شابش. نمی توانیم که به آنها نرسیم!

خب، ممنون Jacquelyn فکر کنم همه چیز روشن شد. به عنوان نکته نهایی به یاد داشته باشید که تیم رویایی خدمات مشتریان ما همیشه آماده خدمت به شما کاربران عزیز است، حال انتخاب وسیله ارتباطی بر عهده شما است، چه تلفن باشد چه ایمیل فرقی نمی کند. امیدواریم از این فرصت استفاده کنید و عینا ببینید که این تیم در چه حد می تواند برای شما پشتیبانی کند.

آیا شما هم اخیرا با یکی از اعضای تیم خدمات مشتریان ما تعامل خوشایندی داشتید؟ اگر اینطور است خیلی خوشحال می شویم که راجع به آن به ما نیز اطلاع بدید تا ما هم از آنها یک قدردانی کوچکی بکنیم!
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم