4 دلیل برای اینکه تبلیغ املاک خود را در اختیار شابش قرار دهید

4 دلیل برای اینکه تبلیغ املاک خود را در اختیار شابش قرار دهید
آیا قصد فروش ملک خود را دارید؟ چه معیارهایی مد نظر شماست؟ بدنبال فروش با قیمت مناسب هستید یا در جستجوی قشر خاصی برای فروش میگردید؟ پس پیشنهاد میکنیم با ما همراه باشید تا با هم مروری بر مزایای استفاده از خدمات شابش داشته باشیم.

4 دلیل برای اینکه تبلیغ املاک خود را در اختیار شابش قرار دهید

 در ابتدا برای آشنایی با شرکت ما بازدید از سایت شابش را به شما پیشنهاد میکنیم. اگر از آن دسته افرادی هستید که مایل هستید با گوشی موبایل خود به جستجوی خانه یا ملک بپردازید، نرم افزار جستجوی ملک را هم میتوانید برای سیستم عامل اندروید و یا IOS دانلود نمایید. در غیر اینصورت قسمت جستجوی سایت تمام نیازهای شما را برآورده خواهد ساخت.


1-بخش بنگاه یا آژانس ها
اول با بخش بنگاه املاک شروع میکنیم. فرض کنید یکی از مشتریان شما در اصفهان میباشد و قصد اجاره خانه خود در شیراز را دارد. قطعا برای شما سخت خواهد بود تا بدنبال آدرس و شماره تلفن آژانس های شیراز بگردید. مشتری شما هم مسلما توانایی سفر مکرر به شهر شیراز برای پیگیری اجاره خانه را ندارد. بهترین راه استفاده از قسمت آژانس ها در سایت شابش میباشد. شما با ورود در این بخش میتوانید به طیف وسیعی از بنگاه املاک در سراسر کشور دسترسی داشته باشید.

 همچنین برای سهولت کاربران، قسمت جستجوی شهر یا محله هم موجود میباشد تا با دقت بیشتری بنگاه املاک مورد نظر خود در خصوص اجاره خانه یا موارد دیگر را پیدا کنند.
 قسمت دیگر جستجوی سایت است که کار کردن با آن بسیار راحت میباشد. صفحه اصلی سایت میزبان پنل جستجوی ملک میباشد. در این قسمت گزینه هایی مانند مقدار قیمت یا ودیعه، نوع ملک و تعداد اتاق خواب دیده میشود. این گزینه ها برای سهولت در جستجوی خانه و ملک مورد نظر شما ارائه شده است
.
 گزینه بسیار کاربردی دیگر کادر موقعیت جغرافیایی ملک میباشد. در این کادر شما میتوانید استان، شهر و یا حتی محله خود مورد نظر خود را وارد کنید تا بهترین جستجوی ممکن برای شما شکل بپذیرد
.


 


2-شابش بهترین گزینه برای فروش و خرید املاک خاص
خیلی از افراد به دنبال املاک خاص مانند خانه دانشجویی، نمایشگاه هنری، خانه ویلایی، خانه دوبلکس و ... هستند. این افراد بایستی به بنگاه املاکی مراجعه کنند که تجربه و رابطه مداری بالایی در خصوص این سبک املاک داشته باشند. شابش به عنوان یک واسطه حرفه ای بین بنگاه املاک و مردم به شما اطمینان میدهد نیازهای شما حتی در موارد خاص را مرتفع نماید.


3-رابطه کاربری جذاب و ارائه اطلاعات دقیق در خصوص ملک
شرکت شابش با بهره گیری از نیروهای متخصص سعی در ارائه بهترین اطلاعات به کاربران را دارد تا به گونه ای یک مشاور املاک هم به حساب بیاید. تصاویر مناسب، اطلاعات کامل ملک، رابط کاربری ساده و کاربر پسند در سایت و اطلاعات دقیق تماس با بنگاه املاک مورد نظر حتی با ارائه نقشه جغرافیایی، از مواردی هستند که عملکرد شابش در آنها به خوبی قابل مشاهده است.

 

4-اطمینان به آژانس ها و بنگاه های املاک
شابش به دلیل تجربه و تخصص کارکنان خود به شما اطمینان میدهد از همکاری با این شرکت پشیمان نخواهید شد. ما با ارائه بهترین اطلاعات در خصوص ملک ، این تضمین را به بنگاه های املاک می دهیم که در بهترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن، ملک آنها را به فروش، اجاره یا رهن برسانیم.
از سوی دیگر به افرادی که در جستجوی مواردی چون: خرید، اجاره و رهن خانه یا آپارتمان، اجاره ویلا و مواردی از این قبیل هستند هم اطمینان میدهیم حین بازدید از سایت ما گزینه های بسیار مفیدی را خواهند یافت.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم