چگونه ملک خود را برای یک فروش سریع آماده کنید

چگونه ملک خود را برای یک فروش سریع آماده کنید
در اینجا چند نکته از مشاورین املاک محلی که همواره عملکرد خوبی در بازار داشته‌اند ارائه می‌دهیم

خانه خود را مرتب و غیر شخصی کنید
شما باید از دیدگاه خریدار به خانه خود نگاه کنید. فرض کنید شما یک خریدار هستید و وارد خانه شده اید. چه چیز جالب و چه چیز برای شما زشت جلوه میکند؟ به طور مثال شما باید عکس های شخصی یا خانوادگی یا تفریحی خود را از روی دیوار اتاق خواب بردارید زیرا مشتری علاقه ای به دیدن آنها ندارد. سعی کنید فضای خانه را مرتب کنید و در صورت وجود گرد و غبار بر روی شیشه ها آن را پاک کنید.


یک مشاور املاک مجرب را به خدمت گیرید
آیا از این که موش آزمایشگاهی کسی باشید احساس راحتی می‌کنید؟ این دقیقا همان چیزی است که در صورت انتخاب مشاور املاک نادرست دچار شما می‌شود. یک مشاور با تجربه دارای دانش لازم برای بهره‌مندی از بازار است. آنها تعداد کافی معامله انجام داده‌اند که بتوانند مشکلات ممکن را پیش‌بینی کنند و می‌دانند که چه چیزی برای فروش یک خانه با بهترین قیمت بازار لازم است. از مشاور خود سوالاتی درباره این که در سال گذشته چند معامله انجام داده‌اند و زمان متوسط و قیمت‌های فروش آنها چقدر بوده یا مشتریان قبلیشان چه کسانی بوده‌اند، سوال کنید. اگر یک مشاور نتواند این سوالات را به خوبی پاسخ دهد، به دنبال مشاور دیگری باشید. خانه شما بیش از آنی اهمیت دارد که برای تجربه یادگیری کسی مورد استفاده باشد.

 

خانه خود را برای فروش قیمت‌گذاری کنید
صرف‌نظر از گام‌ها و احتیاطاتی که شما در فروش خانه در نظر می‌گیرید، اگر قیمت خیلی بالا باشد، به فروش نمی‌رسد! با مشاور خود برای تعیین قیمت واقع‌گرایانه همکاری داشته باشد. فروشندگانی که به طور فعال تحقیق می‌کنند از شانس بهتری برای فروش خانه برخوردارند. یک مشاور می‌تواند نشان دهد که چگونه بر اساس فروش‌های قبلی و لیست‌های فعال موجود به یک قیمت رسیده است و به فروشنده کمک می‌کند که نبض بازار را داشته باشد. از مشاور خود بخواهید که در دفترش او را ملاقات کنید تا بتوانید تاریخچه فعالیتش را مشاهده کنید. ارائه عمدی قیمت بالا به منظور تخفیفات بعدی آماده‌سازی برای شکست است.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم