4 استراتژی مشتری یابی که هم اکنون باید امتحان کنید

4 استراتژی مشتری یابی که هم اکنون باید امتحان کنید
آیا دچار یکنواختی شده اید؟ آیا از تماس های مشتری یابی قدیمی و تکراری خسته شده اید؟ شاید وقت آن رسیده تکانی به خود داده و روال کار را تغییر بدهید و با استفاده از تکنیک های مشتری یابی که قبلا امتحان نکرده اید، یک سری مشتری جدید پیدا کنید. این چهار استراتژی آسان و موثر مشتری یابی شاید تنها چیزی است که برای رونق گرفتن فروش تان لازم دارید

1. اینباکس خود را بصورت جدی و اساسی خالی کنید.

آیا ایمیل هایی دارید که هفته هاست در اینباکس تان حضور دارند (یا شاید چند ماه)؟ اکنون وقت آن رسیده که اینباکس خود را خالی کنید... و مطمئن شوید در همین حالت باقی می ماند. به تمام پیام های طولانی پاسخ دهید.شاید از تعداد مشتری هایی که پنهان شده اند متعجب شوید!

 

2. چند ایمیل ارسال کنید

ما در مورد پست های واقعی صحبت می کنیم: آن پست هایی که دارای تمبر پستی هستند. این روزها همه به اندازه ای پست های آنلاین دریافت می کنند که دریافت یک پست واقعی درب ملک جالب به نظر می رسد. تمام کارت هایتان از جمله کارت هدیه قهوه، کارت های سالگرد و تولید و غیره را در یک جعبه نگه دارید. فقط فراموش نکنید کارت کسب و کارتان را هم در کنار آنها قرار دهید.

 

3. «ارزیابی و ارزشیابی رایگان ملک ها در روزهای جمعه» را آغاز کنید.

شاید در حال حاضر این کار را به صورت رایگان انجام می دهید، اما چرا آن را به نمایش نمی گذارید؟ در رسانه اجتماعی پستی در این رابطه قرار دهید، در مورد این کار اغراق کرده و آن را بزرگ جلوه دهید و آن را به یک سرگرمی تبدیل کنید. مردم شروع به اشتراک گذاری آن با دوستان خود می کنند و قبل از اینکه متوجه شوید، مشتری های احتمالی به سراغ شما خواهند آمد.

4. عضو یک بلاگ یا باشگاه خبری شوید

اگر با افراد جدید ملاقات نمی کنید، یافتن سرنخ های جدید سخت است. پس چرا آن را به عنوان یک هدف در نظر نمی گیرید؟ در یک بلاگ ، باشگاه خبری عضو شوید.. بدون شک به نفع خودتان است ، و حتی ممکن است یک خریدار یا فروشنده جدید پیدا کنید!

قبل از اینکه اقدام به مشتری یابی کنید، یادتان نرود وب سایت shabesh.com  خود را بروز رسانی کنید (در اینجا 6 کار سریعی که می توانید انجام دهید آورده شده است!) به این ترتیب، اگر یک مشتری احتمالی در گوگل به دنبال شما بگردد، قطعاً بهترین بازنمایی ممکن از خدمات و فهرست فعالیت های شما دریافت خواهد کرد. 

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم