چگونه مشتری واقعی ملک بدست آورید

چگونه مشتری واقعی ملک بدست آورید
مشتری‌‌یابی املاک احتمالا یکی از کارهایی است که مشاورین املاک معولا از آن اجتناب می‌کنند. این خیلی بد است چرا که یکی از پول‌سازترین چیزهاست ...

۱-بیش از صحبت کردن، گوش دهید

حتما دلیل دارد که شما دو گوش و یک دهان دارید: دو برابر صحبت کردن، گوش دهید!

شما باید کسی باشید که کنترل مکالمه را در اختیار دارد. بنابراین رویکرد شما باید «پاسخ و سوال» یا «تایید و سوال» باشد. اطمینان حاصل کنید که سوالات شما ساختاریافته‌اند تا هر جوابی آنها دادند، شما نقشه راهی برای هدایت مکالمه داشته باشید.

۲- صحبت خود را تمرین کنید

اگر می‌خواهید که طرح تماس را یاد بگیرید، باید همیشه آن را روی تلفن خود ضبط کنید. هنگامی که رانندگی می‌کنید بارها به آن گوش دهید. در آخر هتفه شما طرح تماس را کامل حفظ کرده‌اید. سرمایه‌گذاری روی چند سناریوی خوب به شما کمک می‌کند که چیزهای درست را در زمان درست بگویید.


۳- گفتگوی مالی داشته باشید

اگر مشتری بالقوه شما سطح ۱ است، شما باید درباره وام و جنبه‌های مالی با وی صحبت کنید. بپرسید که آیا نقدا پرداخت می‌کند یا به صورت وام.

ایده اصلی اینجا این است که شما باید اطمینان حاصل نمایید که فردی که با وی کار می‌کنید از عهده خرید ملکی که دنبال آن است بر می‌آید. اگر آنها خریدار نقدی باشند شما باید یک نامه از بانکش بگیرید چرا که می‌خواهید مطمئن شوید که پول خرید خانه را به صورت نقدی دارند.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم