قبل از فروش ملک خود از این اشتباهات پرهیز کنید

قبل از فروش ملک خود از این اشتباهات پرهیز کنید
شما تصمیم گرفته‌اید که منزل خود را بفروشید. شما آگهی زده‌اید و خریداران پشت در شما صف کشیده‌اند. شما آماده‌اید که یک پیشنهاد را قبول کنید و خانه خود را همین امروز بفروشید

با خریدار خانه دوست صمیمی نشوید

خیلی عالی است اگر رفتار دوستانه داشته باشید ولی از مکالمات بسیار طولانی با خریدار خودداری کنید چرا که درگیری‌های شخصیتی معمولا قضاوت را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

به خاطر داشته باشید که این ممکن است خانه جدید آنها باشد. شکی نیست که شما از انتقال هیجان‌زده‌اید ولی خریداران ممکن است شک کنند. یک جمله غیر رسمی راجع به خارج شدن ممکن است معامله را بر هم زند.

خانه خود را آماده نشده نشان ندهید

از پیش آماده شدن به ویژه چیزهایی که توی چشم می‌زند و هر گونه تعمیراتی که ممکن است خریدار را فراری دهد لازم است. شیرهای چکه کننده، لکه‌ها، در و پنجره‌های شکسته، بوی بد و غیره را درست کنید. شما نمی‌خواهید که یک خریدار بالقوه را از دست دهید. من معمولا یک خانه را به اولین خریدار در اولین روز فروخته‌ام.

در هنگام نشان دادن خانه، خریداران را دنبال نکنید

هر موقع که لازم است هنگام نشان دادن خانه حاضر نباشید. اگر شما با یک مشاور کار می‌کنید آنها معمولا از شما می‌خواهند که هنگام نشان داده خانه آنجا نباشید. چرا؟ چون تعقیب کردن خریدار موجب اضطراب وی می‌شود. آنها هنگام بررسی خانه شما احساس راحتی نمی‌کنند وقتی شما همراهشان هستید. برای خریدار ساده‌تر است که خانه را با نقد و بحثی که بین خود می‌کنند بررسی نمایند. اگر شما حتما باید در خانه حاضر باشید، سعی کنید که در گوشه‌ای بایستید و هنگامی که از شما پرسیده شد جواب دهید.

مگر اینکه دلیل خاصی داشته باشد، از مشاور املاک خود نخواهید که در همه نشان دادن‌ها حاضر باشد. این بوسه مرگ فعالیت نشان دادن است. دیگر مشاوران می‌خواهند که با خریداران تنها باشند و معمولا وقت هماهنگ شدن با برنامه مشاور شما را ندارند.


نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم