چند توصیه حرفه ای از دو مشاور املاک با سابقه

چند توصیه حرفه ای از دو مشاور املاک با سابقه
هنگامی که سر و کارتان به خرید یا فروش خانه می افتد، بهترین منبعی که در اختیار دارید، مشاور املاک یا بنگاه مسکن است که سال‌ها تجربه موفق را در کارنامه دارد. شرکت شابش با هدف تسهیل خرید و فروش مسکن راهی جدید را به روی کاربران فضای مجازی باز کرده تا همانطور که سایر حوزه های زندگی با فضای مجازی به روز شدند، حوزه املاک هم از این قاعده مستثنی نباشد.

در این مقاله مروری بر توصیه های "ملانی پرس" و "امی این" خواهیم داشت که از موفق ترین های حوزه املاک هستند. توصیه های این دو نفر برای پیشرفت در کار شما قطعا موثر خواهد بود:
 ملانی به مشاوران املاک جدید توصیه می‌کند که متخصص بازاریابی باشند. به طور مثال بازایابی از طریق گوشی های هوشمند یکی از آنهاست. او میگوید:"بهترینِ خود باشید. مشتریان زمانی به سوی شما جلب میشوند که احساس کنند شما به فکر آنها هستید.سعی کنید راه های مختلف بازاریابی را هم امتحان کنید. به طور مثال بازاریابی از طریق گوشی های هوشمند."
ملانی همچنین معتقد به صرف زمان و انرژی برای حضور آنلاین است. او میگوید:"در وب سایت خود پشتیبانی آنلاین داشته باشید تا افرادیکه وارد سایت شما میشوند را بتوانید جذب کنید". "تا جایی که می‌توانید خوره فناوری باشید" او ادامه میدهد :"گفتنش آسان‌تر از انجام دادن است، بله، ولی تلاش کنید که روی آن با جدیت و سختی کار کنید".

نفر بعدی امی جونز است که ساکن آریزونا میباشد. امی اهمیت استفاده از قدرت فناوری را برای جذب مشتریان بالقوه ملک زیاد میداند. البته او می‌داند که کار در حوزه املاک و مستغلات چیزی بیش از بازی اعداد است، بنابراین پیگیری کارهای مشتری را نیز به همان میزان دارای اهمیت میداند.
امی میگوید: "پاسخگویی و پیگیری دو کلید موفقیت هستند. صدها و شاید هزاران مشاور املاک روی اینترنت هستند. اگر شما به یک درخواست به سرعت پاسخ ندهید ترجیحا طی چند دقیقه- مشتری بالقوه با مشاور املاک بعدی تماس خواهد گرفت".
نکته دیگری که امی با تمثیل بیان میدارد همان نکته ای است که ملانی گفته است: "اگر شما وبسایت را بسازید، مشتری‌ها می‌آیند، ولی اگر هنگامی که آنها می‌آیند هیچ کس در خانه نباشد، مشتریان خیلی صبر نخواهند کرد". منظور امی همان پشتیبانی آنلاین و پیگیری کارهای مشتریان است به طوریکه آنها فکر کنند شما به آنها اهمیت میدهید.
به نظر امی اهمیت بازاریابی املاک را نمی‌توان دست کم گرفت: "همیشه کسب و کار خود را مانند حرفه ای ها اداره کنید تا بتوانید مشتریان زیادی را برای خرید و فروش خانه و ملک جذب کنید. به طور مثال هنگامی که با مشتریان مشغول نیستید، به بازاریابی بپردازید و با استفاده از راه های جذب جدید، ایده‌های خود را بهبود ببخشید".

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم