چند استراتژی برای حفظ مشتری

چند استراتژی برای حفظ مشتری
یک مشاور املاک خوب همیشه به مشتری توجه دارد. او تلاش میکند مشتریان فعلی خود را حفظ و راضی نگه داشته و با بازاریابی و تبلیغات خوب، مشتریان احتمالی را جذب کند.


1. مشتریان مهمترین دارایی شما هستند

 باید توجه داشته باشید که مشتریان ازمهم ترین دلایل برای رشد و ارتقاء کارتان هستند. امضای قرارداد فروش خانه ممکن است حاکی از پایان یک فرایند حوزه املاک باشد اما در حقیقت دروازه ای است به سوی داد و ستدهای آتی. اگر با مشتریان فعلی املاک خوب برخورد کنید مطمئن باشید همین افراد برای شما تبلیغات کرده و تعداد مشتریان شما روز به روز بیشتر خواهد شد. شما به نرم افزاری نیاز دارید که قابلیت هماهنگی و تداوم ارتباط با مشتریان را سازماندهی کرده و اطلاعات مربوط به هر مشتری و نوع معامله و قراردادش را برای شما ذخیره کند. از این اطلاعات باید در موقعیت های آینده به خوبی استفاده کنید.

2. فروش به مشتریان فعلی آسان تر است
اولویت شما برای فروش خانه باید مشتریان فعلی املاک باشند نه مشتریان احتمالی. شانس شما برای موفقیت در یک معامله با مشتریان فعلی املاک 60 درصد و برای مشتریان احتمالی  5 تا 20 درصد است. شما باید حداقل هفته ای یکبار روی پایگاه داده املاک تان کار کنید. برای سازمان دهی، بررسی و آپلود کردن اطلاعات از سال جاری شروع کرده و به عقب برگردید، بنابراین می توانید با فرایند برقراری تماس، تقویت و اطلاع رسانی شروع کنید. 

 

3. هنگام تمرکز بر روی مشتریان فعلی، مشتریان احتمالی و جدید را فراموش نکنید

 بسیاری از مشاوران املاک به اندازه ای درگیر کار با مشتریان فعلی هستند که دیگر وقتی برای جستجوی مشتریان جدید ندارند. اگر وب سایت کنونی تان تمام وقت کار نمی کند، قسمتی از مزیت مشتری یابی و بازاریابی املاک را از دست خواهید داد. هوشیار باشید و وب سایتی را انتخاب کنید که در مدیریت سرنخ های احتمالی با قابلیت جذب مشتری و ارسال پیام های ارتباطی و بازاریابی اثرگذار است و به شما کمک می کند در طول فرایند انتظار، به مشتریان احتمالی املاک متصل بمانید.

 

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم