۴ راه برای دریافت بیشتر فایل های فروش

۴ راه برای دریافت بیشتر فایل های فروش
آیا شگفت انگیز نیست که هر ماه با یک گوی بلورین مواجه شوید که می تواند بگوید چه کسی به فروش خانه اش می اندیشد؟ آنچه اکنون در اختیار داریم لیستی از 4 راه عملی، آسان و مقرون به صرفه برای دریافت فایل فروش بیشتر است. هیچ سحر و جادویی لازم نیست.

1 به یک کارشناس تبدیل شوید
 افرادی که امروزه  در اینترنت به جستجو میپردازند کلمات تخصصی و طولانی تری را جستجو میکنند. مثلا مشتریان شما عبارت "پیرهن چهارخانه آبی" را بیشتر جستجو میکنند تا صرفا کلمه "پیرهن".
شما هم به عنوان یک کارشناس باید از این فاکتور های سئو استفاده کنید تا نتیجه دلخواه خود را بگیرید. پایگاه دانش خود را در محله خاص یا سبک خاصی از خانه ها توسعه دهید. سپس از آن تخصص به عنوان یک واژه کلیدی برای حضور خود در اینترنت استفاده کنید. بازاریابی خودتان به عنوان یک کارشناس، باعث می شود سریع تر شما را پیدا کنند. همچنین احتمال اینکه سرنخ های قوی تری پیدا کنید هم بالاتر می رود به این خاطر که جستجوگران دقیقا دنبال همان چیزی هستند که شما ارائه میدهید. 

2.  با تجار محلی همکاری کنید
 تلاش های بازاریابی تان را در کسب و کارهایی متمرکز سازید که در زمینه تامین تجهیزات و تعمیر خانه ها متخصص هستند. مشتریان شان ممکن است خانه خود را برای فروش آماده کنند. قرار دادن برخی از قسمت های سایتتان در این فروشگاه ها به نفع شما خواهد بود. 

3. به روز باشید
شما باید اطلاعات کافی در خصوص شرکت های وابسته به حوزه املاک داشته باشید. 
با کسب اطلاعات در مورد ورود و خروج شرکت های سرمایه دار و مرتبط به ساخت و ساز به شهرتان منجر به تحول در خرید و فروش مسکن در آژانس املاک خود شوید.

4. تصاحب فرصت های بازار
 
بازار فروش خانه موقعیت بسیار ایده آلی برای بازاریابی در اختیار شما قرار میدهد. اطلاعاتی را در مطالب تان قرار دهید که مشتریان به سایت شما اعتماد کنند تا آنهایی که مردد هستند را تشویق به حرکت کنید. با جلب رضایت آنها میتوانید در راس مشاوران فروش آنها قرار بگیرید تا به عنوان یک مشاور زرنگ و دانا جلوه کنید.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم