چهار ویژگی بهترین آگهی املاک

چهار ویژگی بهترین آگهی املاک
آیا تا به حال آگهی های طبقه بندی شده برای کاتالوگ خود در روزنامه یا اینترنت قرار داده اید؟ آگهی های طبقه بندی شده یا آگهی های ستونی به شما کمک می کنند تا یک مخاطب خاص را انتخاب کنید (مثلا، خوانندگان روزنامه های محلی). مزیت دیگر آن این است که مردمی که برای خواندن آگهی ها وقت می گذارند معمولاً واقعاً به دنبال چیزی هستند، بنابراین می دانید که به مشتریان احتمالی دسترسی پیدا می کنید.

1. بهترین عکس تان را قرار دهید.

وقتی فرصت این را داشتید که عکس تان را قرار دهید، مطمئن شوید عکسی که انتخاب می کنید قوی ترین پاسخ را از مشتریان احتمالی برانگیزد. این تصویر معمولا عکسی از نمای خارجی یک خانه است. یکی از مطالعات به این نتیجه دست یافت که 95 درصد به مدت 20 ثانیه به تصویر نمای بیرونی خانه نگاه کرده بودند، یعنی دو برابر زمانی که صرف تماشای هر تصویر دیگر می کنند.

اگر بودجه اش را دارید، وقت آن است که از یک عکاس حرفه ای استفاده کنید یا مهارت های عکاسی خود را به کار گیرید. البته توصیه می کنیم از یک دوربین فانتزی استفاده کنید، اما اگر می خواهید از گوشی هوشمندتان استفاده کنید، یک سری نکات مربوط به تصاویر املاک و مستغلات گوشی آیفون در اختیارتان قرار می دهیم.

2. یک سرتیتر جلب توجه کننده بنویسید

مردم اگر سرتیتر خبر را دوست نداشته باشند خود خبر را نمی خوانند! با نوشتن یک سرتیتر قوی، خریداران را جذب کرده و خود را از مابقی آگهی ها جدا سازید. بهتر است چند گزینه را امتحان کنید تا ببینید کدامیک مناسب فضای مجازی است، و سپس با مشورت دوستان و خانواده بهترین مورد را انتخاب کنید.

3. بصورت خردمندانه از حروف اختصاری املاک و مستغلات استفاده کنید

حروف اختصاری املاک و مستغلات در فضا صرفه جویی می کنند، که با ملاحظه اینکه معمولا با یک تعداد کاراکتر و حروف بسیار دقیق کار می کنید کار سختی نیست. اما اینطور نیست که همه بتوانند زبان املاک و مستغلات را بخوانند، پس مطمئن شوید که از یک سری کلمات واقعی هم استفاده می کنید. ما جفت کردن ویژگی هایی نظیر مصالح عالی و نام های تجاری را با کلماتی که پاسخ عاطفی برمی انگیزند توصیه می کنیم نظیر «چشم انداز» و« لوکس بودن».

 

4. همیشه آدرس اینترنتی خود را وارد کنید

در دنیای دیجیتالی امروز، همیشه باید علاوه بر شماره تماس، یک آدرس اینترنتی برای افرادی که می خواهند پیش از برقراری تماس اطلاعات آنلاین بیشتری دریافت کنند، وارد کنید. اگر وب سایت دارید یک لینک به وب سایت املاک قرار گرفته در کاتالوگ تان اضافه کنید (کاربران shabesh.comاین کار را انجام می دهند!). اگر نه، آدرس وب سایت نماینده املاک و مستغلات خود را وارد کنید. اگر از دامنه ها (دامین) برای ردیابی سرنخ استفاده می کنید، با این کار می توانید ببینید چه تعداد سرنخ از آگهی تان بدست می آورید.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم