6 دلیل برای اینکه هیچگاه بدون مشاور املاک، آپارتمان و ملکی را خرید و فروش نکنید

6 دلیل برای اینکه هیچگاه بدون مشاور املاک، آپارتمان و ملکی را خرید و فروش نکنید
شاید شما هم از افرادی باشید که قصد خرید آپارتمان یا اجاره ویلا را داشته باشید اما با خود میپندارید انجام این مراحل بسیار ساده است و به تنهایی از پس آن برمی آیید. اما صبر کنید! بهتر است با شابش همراه باشید تا مروری بر دلایل استفاده از مشاورین املاک داشته باشیم.

1- آشنایی با اصطلاحات حوزه ملک
مشاور املاک به دلیل تجربه و تخصص خود، با اصطلاحات حوزه خانه و املاک آشناست و به همین دلیل میتواند به راحتی با دیگر افراد این صنف مذاکره کند. عدم آشنایی با این اصطلاحات ممکن است باعث سردرگمی و فهم اشتباه موضوعات مورد بحث شود. کارشناسان فروش شابش به دلیل تجربه های خوب خود در حوزه املاک، پاسخگویی و راهنمایی خریداران و فروشندگان خانه و املاک هستند.


2-قدرت جستجوی خریداران و فروشندگان
امروزه اینترنت بستر بسیار خوبی برای مشاغل مختلف شده است. حوزه املاک نیز از این بخش مستثنی نیست. هدف شابش از ارائه آگهی های مختلف در حوزه ملک، تسهیل انجام این معاملات برای هر دو طرف قرارداد است. شما با مراجعه به سایت شابش میتوانید به قسمت های مختلفی مانند: خرید خانه، فروش خانه، اجاره ویلا، اجاره یا رهن آپارتمان، خرید و فروش و اجاره مغازه و... دسترسی داشته باشید. در هر صورت داشتن هر گونه سوال با شماره تلفن های 88774001-2 تماس حاصل فرمایید تا مشاوران و کارشناسان فروش شابش شما را راهنمایی کنند.


 

3-سرسختی برای رسیدن به جلب رضایت هر دو طرف
 در معاملات املاک هر کدام از طرفین قصد دارند معامله را به نفع خود به پایان برسانند. یک مشاور املاک حرفه ای با گفتگوی منطقی و دوستانه سعی میکند هر دو طرف معامله را راضی کند تا هیچکدام از خرید یا فروش یا اجاره خانه خود پشیمان نشوند. یک مشاور حرفه ای خوب میداند که باید به تمامی ابعاد قرارداد و عواقب آینده آن توجه کند زیرا انجام یک معامله صرفا امضای آن روی کاغذ نیست. خیلی از مسائل پس از امضای قرارداد پیش می آیند و مشتری در صورت عدم رضایت نه تنها خود برای معاملات بعدی به این بنگاه املاک مراجعه نمیکند بلکه دیگران را هم از مراجعه به این آژانس منصرف میکند.


 

4-رابطه مداری قوی
 شاید برای شما هم پیش آمده باشد که گوشی موبایل یا لوازم الکتریکی خانه شما به مشکل خاصی خورده باشد و چند تعمیرکار نتوانند این مشکل را حل کنند. معمولا در این موارد دوستان یا حتی خود تعمیرکاران، شما را به فرد خاصی ارجاع میدهند و میگویند فلان تعمیرکار میتواند این مشکل را برطرف کند. 
 مشاور املاک حرفه ای هم دقیقا همین حکم را دارد. خیلی افراد به دنبال ملک خاصی هستند. مثلا اجاره مغازه در ساختمان تجاری معتبر یا خرید آپارتمان در 
نقطه جغرافیایی خاص. این معاملات نیاز به رابطه مداری قوی دارند به طوریکه یک مشاور املاک باید فرد همه فن حریفی بوده و با بزرگترین مراکز و شخصیت های مربوط به حوزه ملک مانند دلالان خانه، وکلا و حقوق دانان، ناظران و بازرسان املاک، تاجران و سرمایه داران، طراحان و معماران خانه و.. ارتباط و مراوده داشته باشد.


 

5-اخلاق مداری
 این مسئله که یک بنگاه املاک در حوزه فروش یا خرید خانه فعالیت داشته نمیتواند برای خریداران و فروشندگان کافی باشد. چه بسا افراد زیادی با مراجعه به همین آژانس ها و بنگاه های املاک پای میز معامله رفتند اما پس از قرارداد دریافته اند توسط مشاورین املاک فریب داده شدند. شرکت شابش متعهد به اصول اخلاقی میباشد و به همین دلیل تنها با آژانس های دارای کد صنفی معتبر و خوش نام ارتباط برقرار میکند.


 

6-تجربه های وسیع در خصوص تبصره ها و موارد میان بر در معاملات
 
افراد با تجربه از سوراخ های متعددی گزیده شده اند و درس های زیادی به علت خرید و فروش خانه آموخته اند. یک مشاور املاک حرفه ای میداند چه مسیرهایی بن بست است و یا رفتن از چه مسیرهایی بهترین بازدهی را برای فروش آپارتمان شما دارد. او سعی میکند بهترین و کوتاه ترین راه را برای شما انتخاب کند و به هیچ وجه شما را درگیر مسائل حاشیه ای ننماید. 
برای ارائه بهترین تبلیغ و مشاوره در خصوص املاک با شابش
 تماس بگیرید.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم