فروش

6 دلیل برای اینکه هیچگاه بدون مشاور املاک، آپارتمان و ملکی را خرید و فروش نکنید

6 دلیل برای اینکه هیچگاه بدون مشاور املاک، آپارتمان و ملکی را خرید و فروش نکنید
شاید شما هم از افرادی باشید که قصد خرید آپارتمان یا اجاره ویلا را داشته باشید اما با خود می پندارید انجام این مراحل بسیار ساده است و به تنهایی از پس آن بر می آیید. اما صبر کنید! بهتر است با شابش همراه باشید تا مروری بر دلایل استفاده از مشاورین املاک داشته باشیم.

1- آشنایی با اصطلاحات حوزه ملک

 


مشاور املاک به دلیل تجربه و تخصص خود، با اصطلاحات حوزه خانه و املاک آشناست و به همین دلیل میتواند به راحتی با دیگر افراد این صنف مذاکره کند. عدم آشنایی با این اصطلاحات ممکن است باعث سردرگمی و فهم اشتباه موضوعات مورد بحث شود. کارشناسان فروش شابش به دلیل تجربه های خوب خود در حوزه املاک، آماده پاسخگویی و راهنمایی خریداران و فروشندگان خانه و املاک هستند.


2- قدرت جستجوی خریداران و فروشندگان


امروزه اینترنت بستر بسیار خوبی برای مشاغل مختلف شده است. حوزه املاک نیز از این امر مستثنی نیست. 

 

هدف شابش از ارائه آگهی های مختلف در حوزه ملک، تسهیل انجام این معاملات برای هر دو طرف قرارداد است. 

 

شما با مراجعه به سایت شابش می توانید به قسمت های مختلفی مانند: خرید خانه، فروش خانه، اجاره ویلا، اجاره یا رهن آپارتمان، خرید و فروش و اجاره مغازه و... دسترسی داشته باشید.

 

 

3- سرسختی برای رسیدن به جلب رضایت هر دو طرف

 


 در معاملات املاک هر کدام از طرفین قصد دارند معامله را به نفع خود به پایان برسانند. 

 

یک مشاور املاک حرفه ای با گفتگوی منطقی و دوستانه سعی می کند هر دو طرف معامله را راضی کند تا هیچکدام از خرید یا فروش یا اجاره خانه خود پشیمان نشوند. 

 

یک مشاور حرفه ای خوب می داند که باید به تمامی ابعاد قرارداد و عواقب آینده آن توجه کند. زیرا انجام یک معامله صرفا امضای آن روی کاغذ نیست. 

 

خیلی از مسائل پس از امضای قرارداد پیش می آیند و مشتری در صورت عدم رضایت نه تنها خود برای معاملات بعدی به این بنگاه املاک مراجعه نمی کند بلکه دیگران را هم از مراجعه به این آژانس منصرف می کند.


 

 

4-رابطه مداری قوی

 


 شاید برای شما هم پیش آمده باشد که گوشی موبایل یا لوازم الکتریکی خانه شما به مشکل خاصی خورده باشد و چند تعمیرکار نتوانند این مشکل را حل کنند. 

 

معمولا در این موارد دوستان یا حتی خود تعمیرکاران، شما را به فرد خاصی ارجاع می دهند و میگویند فلان تعمیرکار می تواند این مشکل را برطرف کند. 


 مشاور املاک حرفه ای هم دقیقا همین حکم را دارد. خیلی افراد به دنبال ملک خاصی هستند.

 

 مثلا اجاره مغازه در ساختمان تجاری معتبر یا خرید آپارتمان در نقطه جغرافیایی خاص.

 

 این معاملات نیاز به رابطه مداری قوی دارند به طوری که یک مشاور املاک باید فرد همه فن حریفی بوده و با بزرگترین مراکز و شخصیت های مربوط به حوزه ملک مانند دلالان خانه، وکلا و حقوق دانان، ناظران و بازرسان املاک، تاجران و سرمایه داران، طراحان و معماران خانه و.. ارتباط و مراوده داشته باشد.


 

 

5-اخلاق مداری

 


 این مسئله که یک بنگاه املاک در حوزه فروش یا خرید خانه فعالیت داشته نمی تواند برای خریداران و فروشندگان کافی باشد. 

 

چه بسا افراد زیادی با مراجعه به همین آژانس ها و بنگاه های املاک پای میز معامله رفتند اما پس از قرارداد دریافته اند توسط مشاورین املاک فریب داده شدند.

 

شابش به همین دلیل تنها با آژانس های دارای کد صنفی معتبر و خوش نام ارتباط برقرار میکند.

 

 

6-تجربه های وسیع در خصوص تبصره ها و موارد میان بر در معاملات

 


افراد با تجربه از سوراخ های متعددی گزیده شده اند و درس های زیادی به علت خرید و فروش خانه آموخته اند. 

 

یک مشاور املاک حرفه ای می داند چه مسیرهایی بن بست است و یا رفتن از چه مسیرهایی بهترین بازدهی را برای فروش آپارتمان شما دارد.

 

 او سعی می کند بهترین و کوتاه ترین راه را برای شما انتخاب کند و به هیچ وجه شما را درگیر مسائل حاشیه ای نمینماید. 

نظرات کاربران

علوی ( شنبه 20 خرداد 1396 )
بله فرمایش شما درست اما بنده چند بار بوسیله همین بنگاههای کار بلد هربار به نوعی متضرر شدم دفعه اول یک خونه خریدم بنگاه اصلا اجازه نمی داد ما با فروشنده ارتباط داشته باشیم پول را می گرفت رسید می داد که بدهد به فروشنده نهایتا کار به جایی رسید که با فروشنده رفتیم بنگاه من فتوکپی رسیدها را دادم فروشنده گفتم همه پولها را داده ام چرا خانه را تخلیه نمی کنی این خونه توی کرج نو بود همون خونه را موقع فروش باز بنگاه نگفته بود عقب نشینی داره با خریدار مشکل پیدا کردیم الان هم سه ساله به همت یک بنگاهی زبون باز دروغگو یه خونه توی عظيميه گرفته ام به امید گذاشتن آسانسور حدود سی میلیون ضرر کرده ام حالا همون فروشنده که با بنگاهی دوست بود سه ساله اونجا ساکنه اما خونه را نتونستم بفروشم خدا را به حق این ایام ماه مبارک که این پولهای ناحق حتما یک جا می زنه بیرون ولی دیگه دیر شده پس حق بدید مردم چندان به بنگاههي اعتماد نکنند
موسوی ( دوشنبه 06 شهریور 1396 )
ید بنگاهی ید امانی است یعنی امانت داری کامل هردو طرف است بدون طرف داری از یکی از طرفین باشد ولی متاسفانه بعضادچار فراموشی میشوند
فاطمه حسینی ( دوشنبه 20 آذر 1396 )
منم چون یک خانمم همه ی املاک سرموکلاه گذاشتن وهمیشه ضررکلان دادم دوهفته است یک واحد خریدم وکل قیمت 600بوده که 430دادم طول 14روز اما پشیمان شدم نمیدانم چکار کنم چون هیچ پشتیبانی جز خدا ندارم لطفامنو راهنمایی کنید.
محمدرضا ( چهارشنبه 09 اسفند 1396 )
مردم بایداینوبدانندکه در زمینه ملک خرید فروش بسیارسخت است حتماباید بایک مشاور باوجدان کارکنند
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم