طراحی داخلی در یک آپارتمان کوچک

طراحی داخلی در یک آپارتمان کوچک
در قسمت قبل توضیحات مختصری در خصوص طراحی داخلی دادیم. در این قسمت به طراحی داخلی آپارتمان های کوچک و نُقلی میپردازیم تا طیف وسیعی از مردم ما که در آپارتمان زندگی میکنند بتوانند نمونه هایی را مشاهده نمایند.

برای آشنایی با طراحی داخلی به قسمت قبل مراجعه نمایید.
فضای کوچک دلیل بر عدم پیاده سازی طراحی داخلی زیبا نیست
افراد مجرد یا زوج های جوان معمولا ساکن خانه های متراژ پایین هستند. آنها با خود فکر میکنند طراحی داخلی مخصوص افراد ثروتمند و خانه های متراژ بالاست در صورتیکه این فکر اشتباست. در نقاط مختلف دنیا افراد بسیار زیادی در فضاهای کوچک زندگی میکنند. برخی استطاعت مالی ندارند و برخی دیگر اصلا نیازی نمی بینند ساکن خانه های بزرگ شوند. 
این نمونه  ها برای کشور ما بسیار سودمند است زیرا به ما یاد میدهد در خانه های کوچک هم میتوانیم زیباترین فضاسازی را داشته باشیم.


نمونه طراحی داخلی در یک آپارتمان کوچک
شابش برای شما یک نمونه طراحی داخلی برای فضای کوچک را ارائه میدهد تا با دیدن آن این مسئله را درک کنید.
تصویر بالا نمونه یک طراحی داخلی زیبا در یک آپارتمان است. استفاده بهینه از فضا در این آپارتمان به خوبی رعایت شده و همانطور که مشاهده میکنید هال و اتاق خواب به زیبایی با هم ادغام شده اند. تلویزیون در مکانی قرار داده شده که از تختخواب هم قابلیت دیده شدن داشته باشد. در بالای تختخواب کتابخانه ای کوچک قرار داده شده و بدین صورت دیگر نیازی به اشغال فضای دیگر برای قرار دادن کتاب ها نیست. تابلوها در بالای مبل به دیوار آویخته شده اند تا در هنگام ورود به خانه چشم هر کسی به آنها بیفتد.
سیم کشی بسیار خوب تلویزیون حتی یک تکه سیم را هم نشان نمیدهد تا خللی در زیبایی دیوار چوبی وارد نشود.
به دیوار و سقف توجه کنید. رنگ سقف و دیوار ها به جز قسمت هال و تختخواب یک دست سفید است. دلیل استفاده از رنگ تیره تر در هال، ساکن بودن یک زوج جوان در این خانه و آپارتمان است که باعث شده فضای داخلی آپارتمان مناسب افراد بالغ باشد.
نکته مهمی که خیلی از طراحان داخلی به آن اهتمام میورزند استفاده زیاد از رنگ سفید در رنگ آمیزی است. رنگ سفید بسیار رنگ مناسبی برای فضای داخلی خانه است و در طراحی های خصوصا مینیمال زیاد استفاده میشود. توصیه شابش به شما استفاده زیاد از رنگ سفید در رنگ آمیزی خانه است زیرا این رنگ باعث افزایش شادابی و روحیه میشود. حسن دیگر این رنگ بزرگ نشان دادن فضاست. ماهیت رنگ سفید در طراحی داخلی باعث میشود فضای کوچک شما بزرگ تر دیده شود.

 
 در مطالب آینده هم با شابش همراه باشید تا مرور بیشتری بر انواع دکوراسیون های داخلی داشته باشیم.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم