ویلای فوق لوکس در مالاگای اسپانیا

ویلای فوق لوکس  در مالاگای اسپانیا
لوکس، سنتی، با طراحی تمدن روم همراه با 5 اتاق خواب، تراس زیبا، حیاط با استخر شنا و چشم انداز فوق العاده زیبا از طبیعت، از ویژگی های این ویلای فوق العاده 5189 متری در مالاگای اسپانیا میباشد. با شابش همراه باشید تا مروری بر این ویلا و امکاناتش داشته باشیم.
این ویلا با طراحی آندلوسی  کنار یک زمین گلف در مالاگای اسپانیا ساخته شده است. چشم انداز این ویلا در یک کلام فوق العاده است. اطراف این ویلا توسط کوه محصور شده و  دریا نیز در دور دست قابل دیدن است. منظره طبیعت از تراس یا استخر شنا حال و هوایی خاص دارد و به شما احساس زندگی در مجلل ترین کاخ های تفریحی دنیا را میدهد.
فضای داخلی خانه 914 متر مربع است. در ورودی خانه دستشویی مخصوص مهمان قرار داده شده است. بعد از دستشویی، اتاق استراحت مجللی قرار دارد که به دو تراس قابل دسترسی است. یکی از این دو تراس از طریق آشپزخانه هم قابل دسترسی است. آشپزخانه فضای بسیار بزرگی دارد و در آن بخشی ویژه برای کباب زدن تعبیه شده است. ملحقات این طبقه با یک اتاق خواب مجلل، یک حمام خصوصی و مسیر دسترسی به حیاط و باغ به اتمام میرسد.
طبقه بالا محل قرار گیری اتاق خواب ویژه، حمام بسیار لوکس  با رختکن و منظره فوق العاده ای از دریا میباشد. در این طبقه دو اتاق خواب دیگر هم وجود دارد که هر کدام حمام جداگانه ای دارند. یکی از این حمام ها بالکن هم دارد.
زیر زمین این خانه 200 متر مربع مساحت دارد که در نوع خود بسیار فوق العاده است. در این زیرزمین پرده سینما، حمام، باشگاه بدنسازی و میز بیلیارد قرار داده شده تا انواع و اقسام تفریحات ممکن را بتوان در این مساحت وسیع انجام داد.
از ویژگی های مهم این ویلا ساخته شدن انواع امکانات به صورت خصوصی و مهمان است. از آنجا که این ویلا تفریحی میباشد بنابراین قطعا پذیرای مهمانانی خواهد بود. سازنده این ویلا برای مهمان ها اتاق خواب، حمام و دستشویی مجزا تدارک دیده تا حریم خصوصی مالک هم حفظ شود.یک آپارتمان هم برای مهمانان در نظر گرفته شده که پارکینگ آن ظرفیت 3 وسیله نقلیه را دارد.
استخر شنا در این ویلا بسیار خارق العاده است. منظره ای که هنگام شنا کردن مشاهده میکنید بسیار لذت بخش است.  کوه، دره سر سبز و دریا، همگی از درون این استخر قابل مشاهده میباشند.
این ویلا توسط معماران حرفه ای ساخته شده است. کیفیت مواد استفاده شده در ساخت بسیار بالا میباشد و بعید میدانیم مواد اولیه ای بهتر برای ساخت چنین ویلایی موجود باشد. در معماری داخلی این ویلا، از چوب حکاکی شده، سفال مرغوب و پنجره های دو جداره استفاده شده است. همچنین سیستم گرمایشی برای حمام ها و سیستم تهویه هوا برای اتاق خواب ها به صورت ویژه ای قرار داده شده تا هیچ مشکلی حتی با حضور مهمانان زیاد هم بوجود نیاید.
آَشپزخانه و اتاق خواب ها پس از ساخت توسط 
Clive Christian به صورت ویژه ای بهبود داده شده اند و به همین خاطر فضای فوق العاده تری در این بخش های خانه احساس میشود. 
همچنین به خریدار تضمین داده شده به منظور جلوگیری از خطرات احتمالی مانند سرقت،
حفاظت 24 ساعته از این ویلا برقرار خواهد بود.
این ویلا با قیمت 4/652/050 دلار به فروش میرسد.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم