پیشنهاد های مناسب برای یک مشاور املاک تازه وارد

پیشنهاد های مناسب برای یک مشاور املاک تازه وارد
خیلی از مشاورین تازه وارد املاک نمیدانند برای شروع چه باید بکنند. با شابش همراه باشید تا برخی از نکات مهم برای تازه کاران را بیان کنیم.
خودتان را به دیگر مشاوران املاک نزدیک کنید
اولین و مهم ترین نکته در خصوص شما به عنوان یک مشاور املاک موفق این است که نباید سقف آرزوی خود را تا رسیدن به سطح یک کارمند ساده تنزل دهید. شما باید عزم بالایی برای پیشرفت داشته باشید. از بهترین راه ها برای رسیدن به این پیشرفت، مراوده و مذاکره با دلالان و مشاوران دیگر است تا بتوانید از تجارب آنها به نفع خود استفاده کنید. استفاده از تجارب دیگران باعث میشود با سرعت بسیار زیادی پیشرفت کنید.

واضح ارتباط برقرار کنید
وظیفه یک مشاور املاک واسطه شدن بین خریداران و فروشندگان است. شما باید مهارت های ارتباطی خود را بالا ببرید و ریزه کاری های خرید ملک را به زبان شیوا برای مشتریان و خریداران بیان کنید. هدف شما جوش دادن معامله و رضایت هر دو طرف از امضای قرارداد است.
یک مشاور املاک خوب باید نشان دهد چرا مشتریان و خریداران نیاز به مشاور املاک دارند.

ظاهر آراسته داشته باشید
یک اصطلاح رایج در املاک و مستغلات، جذبه و شخصیت شماست. ارائه یک ظاهر دوست‌داشتنی و حرفه‌ای به شما کمک می‌کند که با مشتریان ارتباط برقرار کنید و اعتماد همکاران را جلب کنید. هنگامی که شروع به استفاده از این نمادها کردید، شما نمود زنده ملک هستید پس سعی کنید آراسته و پیراسته باشید.

تمرکز داشته باشید
گرچه آژانس های املاک معمولا جای شلوغی هستند اما شما باید بر روی کارتان تمرکز داشته باشید. اگر امکان فعالیت در یک اتاق مجزا را دارید حتما به آنجا بروید. در غیر اینصورت سعی کنید در همان محل فعلی با آرامش کار خود را انجام بدهید.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم