ویلای تفریحی وسیع در الیکانته اسپانیا

ویلای تفریحی وسیع در الیکانته اسپانیا
در شهرستان زیبای دِنیا در الیکانته اسپانیا، یکی ویلای فوق العاده زیبا در کنار دریا ساخته شده که توجه خیلی از افراد ثروتمند را به خود جلب کرده است. با شابش همراه باشید تا مروری بر این ویلا داشته باشیم.

طبقه همکف
این ویلای جالب و البته وسیع از گران قیمت ترین ویلاهای دنیاست. مساحت داخلی آن به 1650 متر مربع میرسد که در نوع خود فوق العاده است! در هنگام ورود به خانه، هال بسیار بزرگی مشاهده میشود که در دیوارهایش پنجره هایی بزرگ  قرار دارند. این پنجره ها منظره خارق العاده ای از دریا را نشان داده و ورود نور طبیعی به داخل خانه را فراهم میسازند. پس از هال، خانه به دو بال و دو بخش تقسیم میشود. در بال سمت راست، اتاق نشیمن با شومینه، مسیر دسترسی به تراس و آشپزخانه بسیار مجهز قرار دارند. در سمت چپ، ورودی جداگانه ای قرار داده شده که منتهی به 6 اتاق خواب و 4 حمام میشود. اتاق مطالعه هم در این سمت قرار گرفته است. 
دو اتاق خواب بزرگ برای مهمان ها، دو اتاق لباس بزرگ، یک تراس، یک حمام بزرگ برای مهمان ها با قسمت دوش گیر جدا و یک اتاق تفریحی برای بیلیارد و تماشای فیلم، قسمت های دیگری هستند که سوای از دو بال خانه قرار داده شده اند.


یک زیرزمین فوق العاده
با ورود به زیرمین با دنیای دیگری که بسیار عظیم هم هست مواجه میشویم. دو اتاق خواب دو نفره با یک اتاق لباس، دو حمام، یک هال با آشپزخانه، باشگاه بدنسازی، استخر با چشمه جوشان آب معدنی، سونا با ظرفیت 8 نفر، اتاق ماساژ، اتاق بازی اسکواش با قابلیت ضد نفوذ صوت، کانال 25 متری آب گرم و در نهایت یک فضای پذیرایی بسیار بزرگ و فوق العاده برای سرویس به افراد، از مکان هایی هستند که در زیرزمین قابل دسترسی هستند.  بدون شک ورود و حضور در این زیرزمین شما را شگفت زده خواهد کرد.


فضای خارجی
فضای خارجی خانه قسمت فوق العاده دیگری است که در این ملک طراحی شده است. سرتاسر این ویلای 10 هزار و 600 متری با سیستم ایمنی بسیار خوبی محافظت شده است که در صورت هر گونه مشکلی به اعضای آن هشدار میدهد. فضای خارجی این این ویلا بسیار وسیع است و چندین دقیقه طول میکشد از یک سر آن به سوی دیگر بروید!


دقت در معماری داخلی
مهم ترین و جذاب ترین مسئله ای که در این ویلا نظرها را به سمت خود جلب میکند، معماری داخلی آن است. کیفیت چوب و کریستال استفاده شده در ورودی خانه، سقف های بلند با پرتوافکن های چوبی، طراحی داخلی ساده اما زیبا، کف پارکت، رنگ آمیزی بسیار زیبای خانه و... از مواردی هستند که توسط معماران این خانه به شکل بسیار خوبی رعایت شده اند.

قیمت این ویلای واقع شده در کشور اسپانیا، 10 میلیون و 510 هزار دلار میباشد.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم